Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wałczer na dwajścia złotych wyczepany :nosacz3: W końcu dzieci masło znowu dostaną, bo już płakali, że suchy tygodniowy chleb rani ich w ich małe gardła :cebula:

 

update

warto przeglądać oferty poza szejkomatem. Dziś jeszcze masło oselkowe 300g za 9 zł, Lipton 92 torebki po 10 zł zamiast 15 zł. Ostra cebula weszła z tym dodatkowym rabatem -20 zl.

 

BTW polecam mufinki Wedel czekoladowe, ale wchodzą z czarną gorzką kawą, bo same mają mega słodki krem czekoladowy w środku.

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A taka dygresja ode mnie

 

Wiedzieliście, że sklepy Biedronki mają swoje levele? Biedronka klasy I, Biedronka klasy II, Biedronka klasy V? Jak jakieś jebane Kaiju. Znajoma, która tam pracuje mi o tym mówiła. To dlatego w niektórych sklepach jest git, a w innych kołchoz. Jak delegowali ją w zastępstwie do Lvl I to zawsze brała chorobowe. 

 

 

Podobno robią badania i zależy od osiedla/docelowego klienta. Jak docelowo osiedle to żulownia to jest pół sklepu tanich win i syf, bo tną koszty na obsłudze, a na nowszych osiedlach jest elegancko i jakieś działy vegan/fresh/homo.

 

Dzisiaj zajechałem do takiej Bidery pod dworcem i faktycznie, to chyba była ta najniższa klasa. Setki milionów rodzajów piwa VIP, ale nie było mojego ulubionego jogurtu:( Pełno żuli, syf, na podłodze jakieś pomidory zmieniające się w ketchup, na środku cyganie walczyli o ostatni cukier a obsługa to duchy, w dodatku z Ukrainy.

 

 

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Juz pisalem kiedys o tym. U nas tez na obrzezu w regionie ostroleckich slumsow byla biedra. Raz w niej bylem, legancko, jakies podpite patusy tam sobie laza, krzycza, zaczepiaja klientow. No atmosfera do kupowania minikiwi naprawde rozczulajaca :) Bo belki latajace i placzace z matkami przywolujacymi je zwrotami "wracaj tu kurwa" included

 

To byla tez pierwsza biedra w regionie gdzie plyty i gierki byly zamykane za szklem xd

No i kumpela mi mowila ze tam sa zsylane wlasnie za kare pracownice. Takie biedronkowe łagry.

 

Ale juz nie ma tej biedry

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.10.2022 o 16:48, Rozi napisał:

Jak dobrze, że mamy jajka od babci narzeczonej

a teście ze wsi? :)

 

22 godziny temu, gekon napisał:

Wiedzieliście, że sklepy Biedronki mają swoje levele?

u mnie teraz po remoncie wprowadzili dział mięsny (osobna lada i panie tam kroją mięcho), no i jak jest promo na mięcho paczkowane, to w tej biedrze nie ma. Nie chcą robić konkurencji temu mięsnemu? ale ch**nia

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, grzybiarz napisał:

a teście ze wsi? :)

 

u mnie teraz po remoncie wprowadzili dział mięsny (osobna lada i panie tam kroją mięcho), no i jak jest promo na mięcho paczkowane, to w tej biedrze nie ma. Nie chcą robić konkurencji temu mięsnemu? ale ch**nia

u mnie też właśnie remont

 

mam nadzieję, że nie zrobią jakiegoś działu mięsnego lub rybnego z tygodniowymi rybami;/

 

A propo ryb. Uwielbiam te skurwysyny. Chyba jedyny taki puszkowy śledź, który nie jest zalany octem. Polecam

Śledzie po gryficku - 500g

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...