Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.10.2022 o 12:42, gekon napisał:

u mnie też właśnie remont

 

mam nadzieję, że nie zrobią jakiegoś działu mięsnego lub rybnego z tygodniowymi rybami;/

 

A propo ryb. Uwielbiam te skurwysyny. Chyba jedyny taki puszkowy śledź, który nie jest zalany octem. Polecam

Śledzie po gryficku - 500g

 

 

Narobiłeś mi smaka wczoraj tymi śledziami i wziąłem koreczki po girzycku z biedry. Całkiem ok, szkoda tylko, że to są duże zawiniatka a nie małe jak kiedyś były.

 

U mnie to od kilku tygodni nie ma żadnej pepsi w biedrze, tylko kolka. Może nie mogą sie dogadać co do ceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zauwaze bo jem regularnie 3szt dziennie :/

 

Zaczalem kupowac owoce w warzywniaku. Dzisiaj 10szt kiwi kupilem za 6zl bo liczone za kilogram. W biedrze na sztuki chyba ponad 1zl. Mango 3zl/szt dzis byly. Winogrona bezpestkowe 4.99/kg w biedrze 10zl za pudelko pol kilo xd 

 

Jebac, polowa kasy mi wychodzi jak pojde do warzywniaka niz mialbym w biedrze kupowac. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2022 o 06:53, messer88 napisał:

W Aldi do jutra są bananki 3,49 kg. 

 

Nabrane wczoraj po uszy :lapka:

 

Dziś wyczepałem najbardziej żenująca ofertę dotąd z Biedry xd

 

 

IMG_20221022_102405.thumb.jpg.8cb71cdaf9e83fc20ca413dc5812f3bb.jpg

IMG_20221022_162236.jpg.0269e77d9452126b884859b85f814e36.jpg

 

 

 

Za to Pan Lidl? Kabanoski po 250g paczka (Tarczyński 180g mjensa na 100g kieuby, kuhwaa), olej litrowy, sery po pół kilo paczka, płatki 1kg.

 

1638113003.thumb.jpeg.c1577e1cc376c913698630c8f0a3fd9d.jpegIMG_20221022_162058.thumb.jpg.0140969fbeb92e96a92ad6a287740bea.jpg

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2022 o 12:42, gekon napisał:

 

A propo ryb. Uwielbiam te skurwysyny. Chyba jedyny taki puszkowy śledź, który nie jest zalany octem. Polecam

Śledzie po gryficku - 500g

 

Masz pan dar przekonywania. Byłem w Lidlu i tak mi się przypomniało, ze polecasz, ale ja zawsze brałem jakieś z cebula czy coś. No i właśnie  otworzyłem pudełko i zjadłem 200 g filetów śledziowych a’la matjas w oleju rzepakowym:

(Niestety nie widać na żywo ryby, bo już za późno zrobiłem foto) 

FDEFB8EE-5DB1-4E6E-8BB6-F33F0F07C7DB.jpeg

Bez chlebka, ani bez ziemniaczków

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2022 o 12:42, gekon napisał:

u mnie też właśnie remont

 

mam nadzieję, że nie zrobią jakiegoś działu mięsnego lub rybnego z tygodniowymi rybami;/

 

A propo ryb. Uwielbiam te skurwysyny. Chyba jedyny taki puszkowy śledź, który nie jest zalany octem. Polecam

Śledzie po gryficku - 500g

 

 

Smaka narobiłeś, wziąłem te śledzie i ciepła bagietkę. Faktycznie są takie łagodne i słodkawe, a nie octowe, w końcu zalewa korzenna. Dobre na deser xd

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj krem do rąk Garniera, 4,25 zł za sztukę przy zakupie dwóch, w sumie dobry deal, bo żona i tak używa.

 

Ciekawi mnie jak to jest z remontami tych dyskontów. Mam pod blokiem guwno polo-market i to jest tragedia, coś jak te biedry najniższej klasy, o których pisaliście. Mimo, że mam najbliżej to idę tam w ostateczności, często wole wsiąść w samochód i przejechać te dwa przystanki chociażby do netto, bo mnie trzęsie jak wchodzę do polo. Wieczne kolejki, bo chyba brakuje im personelu, do tego sklep jest zwyczajnie za mały jak na taką ilość klientów, kasy zaczynają się metr od regałów, wystarczy pięć osób i nie wiadomo gdzie się kończy kolejka, bo ludzie muszą stać w alejkach z towarem. A niech jeszcze ktoś wjedzie z wózkiem dużym to już w ogóle paraliż sklepu, no burdel generalnie. Jedyny większy sklep w promieniu 2 km więc o której porze bym nie wszedł to ludzie stoją w kolejkach, do tego na sali jest wydzielony mięsny więc tam też się tłoczą. Po drugiej stronie osiedla kolejne polo, ale już kompletnie inne, duże, szerokie alejki, porządek. To moje to chyba ostatni taki niewyremontowany dyskont na całym osiedlu. Chyba im żal zamykać, bo kasa ucieknie na czas remontu, innego wytłumaczenia nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Lidl miał jakiś wyciek danych, czy coś?

 

Na mail przyszła mi informacja o logowaniu z nowego urządzenia, lokalizacja GB. Koleżanka z biura mówi, że od wczoraj też dostała dwie takie wiadomości.

 

Raz kiedyśtam zarejestrowałem się u nich na potrzeby apki i w sumie tyle. Nawet hasło zmieniałem w międzyczasie. Poza tym używane to tyle, co apka w telefonie, bo zakupów przez internet nie robię. Więc coś chyba wyciec musiało.

 

Tak czy inaczej, może warto zawczasu zmienić sobie hasło, na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Smaka narobiłeś, wziąłem te śledzie i ciepła bagietkę. Faktycznie są takie łagodne i słodkawe, a nie octowe, w końcu zalewa korzenna. Dobre na deser xd

przecież to wchuj słone a nie słodkie xD

 

mają jeszcze kaszubskie, mniej "słodkie" xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...