Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widze na polce cene 11.99 to biore. Na kasie samoobslugowej 15.99. Nic nie szlo doczytac z cenowki czy jakas promocja kup dwa to taniej czy co wiec olalem. Na tej stronie pokazuja ze jest promocja, ale w lidlowskiej gazetce nic nie ma.

 

https://www.gazetki.pl/sklepy/lidl/oferty/musli-owocowe-one-day-more-promocja-18614900/

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mejm napisał:

Widze na polce cene 11.99 to biore. Na kasie samoobslugowej 15.99. Nic nie szlo doczytac z cenowki czy jakas promocja kup dwa to taniej czy co wiec olalem. Na tej stronie pokazuja ze jest promocja, ale w lidlowskiej gazetce nic nie ma.

 

https://www.gazetki.pl/sklepy/lidl/oferty/musli-owocowe-one-day-more-promocja-18614900/

Jak widać na zdjęciu, wymaga aplikacji Lidl Plus.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2023 o 00:26, Plugawy napisał:

7,19 za crunchipsy

Już ponad 8zł, aczkolwiek nie wiem, czy to nie przez promocję 1+1 gratis.

 

Od wczoraj w biedrze Ser Królewski Sierpc na kartę w promocji, wychodzi poniżej 30zł na kg, co przy obecnych cenach jest dobrą ofertą.

 

Pojawiły się też Pringlesy limitowane, w tym bekonowe, które uwielbiam i kupiłem na zapas, bo dawno w sklepach nie widziałem. Drogie, niezdrowe, ale na coś trzeba umrzeć.

Odnośnik do komentarza

Mi tam jakoś te z Lidla banany najlepiej siedzą. Dwa razy wziąłem z Aldi i coś nie pasowało. W biedrze zazwyczaj są już mocno żółte a takich nie biorę.

 

Sałata lodowa 7,99 :/ w sumie dużo rzeczy można kupić taniej przeglądając te gazetki, amortyzować inflacyjne ceny promkami ale nie wszystko da radę.

Odnośnik do komentarza

No teraz to patrzę na ceny i biorę ulubione rzeczy jak są w promocji. Kiedyś nie patrzyło się na cenę tylko brało. 

 

Banan z biedry rzeczywiście bardziej żółty. Dla mnie ok bo do szejka leci. 

 

Jabłka są teraz w promocji po 1,69zl i warto sobie nakupić bo wiadomo, że poleżeć mogą. Chociaż ostatnio często są w promocji. 

 

Ostatnio kupiłem 6workow że żwirkiem dla kotów z rossmanna bo był po 8zl a jeden worek 6kg, więc przy zakupie dwóch wychodzi więcej i taniej niż z piaskiem z Lidla czy Kauflandu :red:

Odnośnik do komentarza

Wziąłem wczoraj w Lidlu te ich konkurencyjną pizzę do Donatello biedronkowego. 

"Pizza pieczona na kamieniu - z kurczakiem". Wyszła o dziwo dużo lepsza niż biedrowa. Ciasto jakby lepsze, ser mniej gumowy, kurczak dobry. Myślałem, że te bliźniacze produkty są identyko w obu sklepach, ale tu wyraźnie ciekawsza wersja z Lidla. Cena ta sama (8,50 zł za 400g było w promce, normalnie około 11 zł).

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nawiązując do cen warzyw, o których pisaliście wcześniej, w moim lokalnym warzywniaku kalafior za 17 zł xd No kupiłem, bo nigdzie w dyskoncie nie było a miałem fajny pomysł na obiad, ale myślałem, że chyba zjem z zielonymi pędami żeby się nic nie zmarnowało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...