Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu robita mi smak na śledzie i jutro chyba kupie koreczki XD wjadą po treningu w ramach białka potreningowego.

 

7 godzin temu, mcp napisał:

U mnie dzisiaj krem do rąk Garniera, 4,25 zł za sztukę przy zakupie dwóch, w sumie dobry deal, bo żona i tak używa.

 

Ciekawi mnie jak to jest z remontami tych dyskontów. Mam pod blokiem guwno polo-market i to jest tragedia, coś jak te biedry najniższej klasy, o których pisaliście. Mimo, że mam najbliżej to idę tam w ostateczności, często wole wsiąść w samochód i przejechać te dwa przystanki chociażby do netto, bo mnie trzęsie jak wchodzę do polo. Wieczne kolejki, bo chyba brakuje im personelu, do tego sklep jest zwyczajnie za mały jak na taką ilość klientów, kasy zaczynają się metr od regałów, wystarczy pięć osób i nie wiadomo gdzie się kończy kolejka, bo ludzie muszą stać w alejkach z towarem. A niech jeszcze ktoś wjedzie z wózkiem dużym to już w ogóle paraliż sklepu, no burdel generalnie. Jedyny większy sklep w promieniu 2 km więc o której porze bym nie wszedł to ludzie stoją w kolejkach, do tego na sali jest wydzielony mięsny więc tam też się tłoczą. Po drugiej stronie osiedla kolejne polo, ale już kompletnie inne, duże, szerokie alejki, porządek. To moje to chyba ostatni taki niewyremontowany dyskont na całym osiedlu. Chyba im żal zamykać, bo kasa ucieknie na czas remontu, innego wytłumaczenia nie widzę.

 

Na odwrocie paragonu masz adres opinello gdize możesz wyrazić opinię na temat dokonanych zakupów. Wylej swoje żale i jeb tą januszową firmę jeśli według Ciebie na to zasługuje.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, grzybiarz napisał:

i właśnie takie konta są najczęściej przejmowane. Jeszcze jak dałeś dla picu proste hasło jakie masz gdzieś indziej... 

No nie przesadzajmy. Hasło unikatowe i takie, że nikt na pewno ot tak by nie zgadł, ani nie skopiował. Tyle powiem. Tym bardziej byłem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...