Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Figaro napisał:

Kalafior to gorszy (pod względem właściwości zdrowotnych) kuzyn brokułu

Skąd taki wniosek? Brokuł to witaminy bardziej w stronę C, albo K,  a kalafior witaminy z grupy B i kwasy zdrowotne, np pantotenowy. Żaden z nich nie jest gorszy, są źródłem innych wartości. 

 

Ja tam ta ceny warzyw i owoców nie patrzę za bardzo, bo przecież nie zrezygnuję z ich jedzenia, to podstawa odżywiania. Kontroluję tylko, żeby nie były jakieś absurdalne.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mnie chyba nigdy nie wypadł kupon, a trzepię intensywnie dzień w dzień... ;) 

 

Za to dziś wpadły lody Carte d'Or, to się chyba skuszę, bo dawno żadnych nie jadłem. Może Perwoll z gazetki też będzie. I tak podrożało wszystko w pizdu...

 

Natomiast Lidl od ponad tygodnia dzień w dzień wciska mi kupon na Żubra po jakże 'promocyjnej' cenie 3,50zł za puszkę... :D Nie wiem, co tacy natrętni. W biedrze niemal zawsze jest ~2,50zł lub mniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Te zdrapki z Lidla to teraz są przyznawane z opóźnieniem już tak standardowo?

 

Wcześniej zdrapka pojawiała się od razu. Teraz pojawia mi się dopiero po iluś godzinach, albo na następny dzień, nawet jeśli podsumowanie zakupu jest już dostępne. W efekcie zazwyczaj już nawet nie pamiętam o tym, żeby kupon odebrać i sprawdzić, tym bardziej, że skrócili ważność do 3 dni.

 

Irytujące o tyle, że trafiało się ostatnio trochę niezłych okazji (typu 1+1 gratis), więc tym bardziej szkoda, jak coś takiego przepadnie.

Odnośnik do komentarza

Nie czaję tego Lidla, czy tam ich apki. Od ponad miesiąca wpychają mi kupon na Żubra w puszce za 3,50 w "promocji" z 3,79 przy zakupie sześciopaku, pomimo tego, że w każdym innym sklepie jest dużo taniej, a teraz nawet i bez apki mają promocję 2,50. Dzień w dzień kupon się odnawia. Nie wiem, czy jakiś bug, czy co, ale szkoda, że usunąć się tego nie da.

 

Przy okazji, jutro w Lidlu ma być Budweiser po 2,50 przy zakupie 10. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...