Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

NINTENDO SWITCH IT OFF xD

już widze te memy :P

 

 

no ale wlaić nazwe

niby tyle opcji konfiguracji może sie komuś przydać, oby to działało tak jak ma a nie ledwo. osobiście mało mnie obchodzą te przenośne konfiguracje bo i tak głównie gram w domu więc pewnie bedę grał na TV 95% czasu

 

co mnie lekko smuci to że pokazali głównie obesranego skyrima i tą farbowaną strzelanke z WIIU - nie mogli by pokazać jakiejś nowej ładniejszej gry?

to może świadczyć że moc jest jednak mniejsza niż byśmy chcieli.

 

mimo tych obaw wygląda to całkiem ładnie, napewno lepiej niż pixele w 3DS

 

no a dla mnie najważniejsze są gry więc jeśli będzie to jedyna konsola N to jak już mowiłem wiele razy - muszą na nią zrobić pokemony i monster huntera a to oznacza że obie te gry mogą sie w końcu doczekać konkretnego skoku jeśli chodzi o jakość grafiki, to mnie cieszy.

czy sie jaram? średnio, ale jak wyjdzie porządny MH i pokemon to nie będę miał wyboru i kupie. może nawet z mniejszym obrzydzeniem niż kupowałem 3DSa ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Design ujdzie ale te mini pady to porażka. W cholerę niewygodne będą i co najwyżej nadadzą się do jakichś popierdółek.Pół biedy,że pokazali też normalny więc potencjalni posiadacze nie będą zmuszeni do katowania się tą drobnicą. Teraz tylko czekać na pierwsze pokazy z gier i to jak się będzie sprawdzać i działać to granie w trybie handheld/tv.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie - bomba. Jakby w tej chwili Vita pozwała na branie gry ze sobą (a nie qwa stream) to byłoby zayebiście. Mogłaby być nawet jakaś gorsza rozdziałka. Czekam jeszcze na urządzenie przenośne na którym w miarę będą gry PC chodzić (na razie nic ciekawego nie ma) żeby Steama ze sobą zabierać i jestem sprzedany. Tutaj chyba na premierę łyknę. Pad złożony wygląda jak balon od XboX 360 ale co z tego? Można grać na 2 częściach gdzieś tam, ostatnio w Anglii byłem, mógłbym z siostry żony dzieciakami grać w Karta - dla mnie BOMBA! Biorę do knajpy i gramy w Karty na JEDNEJ konsoli, to samo w sobie jest dla mnie warte kupienia tego wynalazku.

Odnośnik do komentarza

Bez pro controllera nawet nie podchodze, ten smieszny padzik wydaje sie spoko tylko w trybie 'handheld'.

 

Jest Zelda, poprosze jeszcze Monster Huntera i biore day one.

Wpis, tylko nowego MH mi brakowało albo chociaż jakiś remaster z 3dsa. Mam nadzieję że portuja już też Stories :cool:

Odnośnik do komentarza

 

Nintendo also announced support from the following companies for the platform:

  • 505 Games
  • Activision Publishing, Inc.
  • Arc System Works Co., Ltd.
  • Atlus Co., Ltd.
  • Audiokinetic Inc.
  • Autodesk, Inc.
  • Bandai Namco Entertainment Inc.
  • Bethesda
  • Capcom Co., Ltd.
  • Codemasters
  • CRI Middleware Co., Ltd.
  • DeNA Co., Ltd.
  • Electronic Arts
  • Epic Games Inc.
  • Firelight Technologies
  • FromSoftware, Inc.
  • Frozenbyte
  • GameTrust
  • Grasshopper Manufacture, Inc.
  • Gungho Online Entertainment, Inc.
  • Hamster Corporation
  • Havok
  • Inti Creates Co., Ltd.
  • Koei Tecmo Games Co., Ltd.
  • Konami Digital Entertainment Co., Ltd.
  • Level-5 Inc.
  • Marvelous Inc.
  • Maximum Games, LLC
  • Nippon Ichi Software, Inc.
  • Parity Bit Inc.
  • PlatinumGames Inc.
  • RAD Game Tools, Inc.
  • RecoChoku Co.,Ltd.
  • Sega Games Co., Ltd.
  • Silicon Studio Corporation
  • Spike Chunsoft Co., Ltd.
  • Square Enix Co., Ltd.
  • Starbreeze Studios
  • Take-Two Interactive Software, Inc.
  • Telltale Games
  • THQ Nordic
  • Tokyo RPG Factory Co., Ltd.
  • TT Games
  • Ubisoft
  • Ubitus Inc.
  • Unity Technologies, Inc.
  • Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Web Technology Corp.

OIVjCaF.jpg

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...