Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście bez szału, jak 90% tych całych dajrektów -- Okami tylko w E-Shopie, a idźcie wy w ch-uj.

Z pozytywów, to na pewno Rimejk Luigi Mansion + Trawis uderzający ponownie oraz dodatkowe plansze dla Kapitana grzyba no i zapowiedz Samasha - ciary poszły - fajnie to zrobili.

Na konkretne pierdy przyjdzie pewno czekać do E3, bo tam nie może być już takiego pitolenia i mydlenia oczu, po prostu nie wypada, a i te megatony trzeba w końcu światu pokazać. 

Odnośnik do komentarza

Chociaż Splatoon przestanie być nazywane wersją 1.5, i zasłuży na 2 w tytule (a same pogłoski o grywalnych oktolingach sięgają czasów oryginału z WiiU!)

Szkoda tylko, że tak późno od premiery, za dodatkową opłatą, i tuż przed momentem, kiedy będą chcieli zacząć pobierać haracz za granie online ... :sapek:

Odnośnik do komentarza

Na ch,uj ten Luigi Mansion na 3ds ? Serio wolałbym zeby dali jedynke i dwójkę na switcha i zapowiedzieli część trzecia:) w sumie to mogli by juz pomału myśleć o zaoraniu 3ds tym bardziej ze New 3ds XL przestał juz byx produkowany.

 

NMH 3 jaranko bo jedynka była świetna 

Odnośnik do komentarza

do lipca mam do ogrania kapitana touda, donkey konga, twewy, octopath, mario tennis aces - jeden SZTOS co miesiac, a czerwiec e3 i zapowiedzi na drugie polrocze

 

plakac moga ci co mieli wiiu ale nie wyobrazam sobie by ktos kto nie mial wiiu narzekal na lineup na najblizsze 4 miesiace, przeciez ja switcha nie bede praktycznie wylaczal

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bulaxyz82 napisał:

Najbardziej zawiodłem się jak zobaczyłem Toada, tak bardzo liczyłem na całkowicie nową odsłonę.

Dokładnie.

Ten Smash też wygląda na port z dodatkową zawartością. W takim tempie wystrzelą się ze sztosów z WiiU w 2019, 2020 roku? Szkoda, że będziemy musieli czekać tak długo na nowe kontynuacje. Na WiiU może i nawet była bieda, ale chociaż zapewniali jeden nowy ekskluzyw na kwartał. Switch będzie kurzył się znacznie częściej i dłużej :( 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Damk napisał:

Dokładnie.

Ten Smash też wygląda na port z dodatkową zawartością. W takim tempie wystrzelą się ze sztosów z WiiU w 2019, 2020 roku? Szkoda, że będziemy musieli czekać tak długo na nowe kontynuacje. Na WiiU może i nawet była bieda, ale chociaż zapewniali jeden nowy ekskluzyw na kwartał. Switch będzie kurzył się znacznie częściej i dłużej :( 

 

Poki się robią, Metriod się robi, Retro coś robi, Bayo3 się robi, kilka nowości już zapowiedzieli i na bank mają jeszcze coś w zanadrzu. Przecież te remastery dużo ich nie kosztują, to małe teamy pewnie portują, o co ten ból, to niewiele zmienia, odnośnie nowych tytułów.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bulaxyz82 napisał:

 

Akurat remaster Toada mogli sobie odpuścić. Na fundamentach gry z WiiU mogli spokojnie bez dużego nakładu środków natrzaskać 100 nowych leveli i wstawić 2 w tytule.

 

A może dwójka się robi? Jedynka to dobra „reklama” dla tych co nie grali, szczególnie że Switch sprzedaje się o niebo lepiej od WiiU. Podobnie zrobili z Bayo, czy ktoś myśli, że aż tak bardzo dwie pierwsze części opóźniły premierę trójki, szczególnie że na Switcha ponoć się łatwo portuje gry?

 

Oczywiscie rozumiem tych, co mają/mieli WiiU, ale gdyby nie było tych portów to wcale nie zapowiedzieliby nagle MK9, CT2 itp..

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

przeciez niny juz kilka razy podkreslalo ze chca promowac switcha jako konsola dla kazdego - dla hardcorowcow, nowych w nintendo, nowych w grach - stad obok nowych pozycji kartony czy remastery z konsoli, ktora gorzej sie sprzedala niz switch w rok, nie da sie niestety tak zaplanowac lineupu by w kazdym miesiacu kazdra grupa odbiorcow byla zadowolona

Odnośnik do komentarza

 3DS to pure handheld i osobiście nie uważam aby jakkolwiek szkodził Switchowi (tym bardziej, że promują teraz konsolę bardziej w kierunku dzieciaków). Owszem mogli wydać Luigi's Mansion na Switha ale ja osobiście uważam, że zapowiedzą za jakiś czas trójkę. Dla mnie obecnie szału nie ma ale jeżeli policzyć to jeszcze chociaż po jednym sztosie na rok wypuszczają na tego 3DS'a co też jest dobre (kiedyś Ninny równo po 5 latach odcinało zasilanie swoim sprzętom a teraz chociaż te sprzęty pożyją. 

 

P.S. z tego co pamiętam to Nintendo już dwukrotnie zmieniało zdanie co do 3DS'a. Po raz pierwszy mówiono o końcówce 2017, potem przeszło to na 2018 a niedawno na którymś zebraniu inwestorów wyszło, że będą sprzęt wspierać do 2019-ego.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...