Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

zestawienie plotek od wiarygodnych insajderow z ostatniego okresu, czyzby potwierdzenia jutro?

 

-Emily Rogers claims Nintendo is pushing to make a Metroid Prime Trilogy in HD happen. (Source)
-Emily Rogers claims that a Super Smash Bros. title for the Switch will be revealed and released this year (Source).
-Ehoavash claims New Super Mario Bros. U Plus port is coming too. (Source)
-Eurogamer claims Diablo 3 is coming. (Source)
-Emily Rogers claims both South Park FBW and SoT are coming. (Source)
-DirectFeedGames claims a Call of Duty will come in 2018. (Source)
-Vandal_leaks claims Fire Emblem: Elegy for the Brave will come in the summer. A CG trailer will be shown in the Direct. Name might not be final, but it has to do with soldiers passing away. (Source)
-Vandal_leaks claims Travis Strikes Again will have a debut trailer in the Direct. (Source)
-Vandal_leaks claims Ever Oasis Saga is coming, with 6 new characters and new areas. (Source)
-Vandal_leaks claims Mario Odyssey will get 2 DLC packs, the 1st one on April 25th will have a Luigi's Mansion Kingdom with 43 new 'stars' to find. (Source)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, funditto napisał:

Jeśli świat z Luigi's Mansion ma być w DLC do Odyssey to w następnym Nintendo Direct poproszę Diddy Kong Racing jako DLC do MK8 Deluxe 

 

Jesli ma być Kingdom z Luigi’s Mansion w SMO to coś może być na rzeczy, odnośnie Luigiego 3, remastera dwójki, bądź remake jedynki :). A tam dodatek z Diddy Kong Racing, najlepiej sequel :).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chrno-x napisał:

Na porty kolejnych gier z Wii U również narzekać nie będę  i z chęcią przygarnę Wind Wakera HD i Tokyo Mirage Sessions (czy jak to się tam zwało)

 

Ja tam będę narzekać, bo nie po to zaopatrzyłem się w nową konsolę , by grać w co dopiero ograne gry... To znaczy nic nie mam do tych portów i (quasi-)remasterów, dopóki nie zastępują pełnoprawnych nowych produkcji w lineupie -  a tak jest od początku istnienia Słycza niestety.  Od czasu do czasu remaster, tudzież remake gry z Wii, czy z GameCube'a przygarnę z otwartymi ramionami, na przykład Muramasa: Demon Blade, czy taki Luigi's Mansion z unowocześnioną rozgrywkę w oprawie High Definition chętnie bym sobie odświeżył. Choć oczywiście wolałbym nowe produkcje i nowe kontynuacje ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Damk napisał:

 

Ja tam będę narzekać, bo nie po to zaopatrzyłem się w nową konsolę , by grać w co dopiero ograne gry... To znaczy nic nie mam do tych portów i (quasi-)remasterów, dopóki nie zastępują pełnoprawnych nowych produkcji w lineupie -  a tak jest od początku istnienia Słycza niestety.  Od czasu do czasu remaster, tudzież remake gry z Wii, czy z GameCube'a przygarnę z otwartymi ramionami, na przykład Muramasa: Demon Blade, czy taki Luigi's Mansion z unowocześnioną rozgrywkę w oprawie High Definition chętnie bym sobie odświeżył. Choć oczywiście wolałbym nowe produkcje i nowe kontynuacje ;)

 

 

 

No to już kwestia gustu i tego kto i kiedy ograł (lub nie) gry z Wii U lub starszych platform Nintendo. Równie dobrze mogę powiedzieć, że nie chce portów z Wii czy GaCka bo to ,co chciałem to ograłem. Podałem tylko Wind Wakera oraz TMS bo pierwsza pozycja to dla mnie jedna z najlepszych gier (jak i samych Zeld) jakie w życiu ograłem i chciałbym akurat mieć Switchową wersje. Drugi tytuł zaś nie ograłem, choć czekałem na niego całkiem sporo czasu (i tak jakoś wyszło). 

 

Co do samych portów i całej reszty to przecież nie zapominajmy, że jest to biznes. Przy Wii Nintendo robiło podobnie i wydawało gry z serii "New Play Control" gdzie różnice graficzne to była w zasadzie kosmetyka a sterowanie ruchowe miało sprzedać tytuły z GaCka (seria Pikmin, Metroid etc.). Twilight Princess również miało roczną obsuwę bo stwierdzili, że przeportują tytuł na nową platformę. To było do przewidzenia w przypadku Breath of the Wild i teraz na nową część poczekamy jeszcze z 2 lata (według założeń Aonumy, że mają już dobry silnik, dzięki czemu zaoszczędzą jakieś 2/3 lata z produkcji). 

 

Zresztą, większość portów nie tworzą developerzy, którzy stworzyli oryginał, więc to w żadnym stopniu nie opóźnia wydania nowej odsłony. Jakoś pierwsze dwie części Wiedźmy portowało samo Platinum Games ale jednocześnie nie przeszkadzało im zapowiedzieć 3-ki na Switcha. Kto będzie chciał to kupi danego kotleta. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do kotletów jeszcze na chwilę. Jako (były) posiadacz Wii i WiiU,  w ogóle mi te remastery nie przeszkadzają mimo, że 90% sztosów z tych platform ograłem. Baaa nawet niektóre mocno przygarnę raz jeszcze (np DK czy NSMB jak wyjdzie) bo jednak ta mobilność i możliwość grania gdzie i "kiedy" chcę jeste mega. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie mogę teraz tego znaleźć, ale jak to wrzucałem to pod tym tweetem ktoś skomentował, że dwóch japońskich leakerów potwierdziło, że w marcu gra zostanie ujawniona, więc Direct to idealny moment 

 

Retweety o ND zrobili Kamiya i twórca Rhythm Heaven, wyciekło też, że Sushi Striker wyjdzie nie tylko na 3DS, ale też na Switcha 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...