Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Daffy napisał:

Wiiu startowało z New Super Mario Bros

 

I z NintendoLand. To u mnie nieodzowny element party games od wielu lat. Nowe/odświeżone Mario Party (tudzież WarioWare) czasami wychyla się na prowadzenie, ale to tylko chwilowe fluktuacje. Niestety do tego potrzeby jest jakiś gimmick - nie wiem czy Nintendo zrezygnowawszy ze stricte stacjonarek i mobilek na rzecz hybrydy (i handheldu) zaryzykuje...

 

Osobiście liczę na remake XenobladeX i kontynuację serii (Switch nie udźwignął zadaniu, i w sumie bardzo dobrze - widząc jak wyglądają i zachowują się Dwójka, Torna i Trójka...).

 

Czy będzie kompatybilność wsteczna? Dla Nintendo to nie w smak (patrz: ogromna sprzedaż portów/remasterów/rimejków), dla graczy było by to wybawienie (patrz: nowe gry/nowe kontynuacje/świeże produkcje - brak odgrzewanych kotletów). Patenty typu Mig Switch powstały zbyt późno, i może to tylko przysporzyć problemów.

 

Odnośnik do komentarza

Stacjonarne konsole od Wii wzwyż i wszystkie handheldy miały kompatybilność wsteczną, więc jeśli nośnik się nie zmieni, to pewnie i w nowym switchu będzie. Pstryczka kupiłem w lipcu, więc niespecjalnie mi się spieszy do nowej konsoli, chyba że na premierę będzie MP4, i tylko na nowy sprzęt, wtedy może zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, HunterX said:

Tak przy okazji MP4, dzisiaj na Nintendo Life przeczytałem, że właśnie mija 5 lat od restartu prac nad tą grą (a od osławionej zapowiedzi loga -- prawie 7 lat). Wygląda więc na to, że szykuje się jako tytuł (około)startowy.

 

Hunter, to Ty? Ale ten prawdziwy, z przez ponad 10 lat

Odnośnik do komentarza

I mimo tego sprzedadzą dziesiątki milionów egzemplarzy na premierę.

 

A co niektórzy jeszcze z pewnością będą to bronić - że LCD w zupełności wystarcza, że ważniejsze są gabaryty sprzętu, a nie kolejny "ciężki" Steam Deck, zaś ci co "jęczą" na nintendo to tylko jacyś podludzie, czy inne owieczki biegnące za tłumem. ;)

 

Ja mam zero ciśnienia na nowy sprzęt od Nintendo. Poczekam pewnie, jak to zrobiłem ze Switchem i kupię dopiero jakiś późny model/rewizję oled. Aczkolwiek decyzja będzie się sprowadzała do tego, czy będzie jakaś forma wstecznej kompatybilności, czy nie. Bo jak nie, bądź będzie na to jakiś haczyk, to mogą się wypchać. Poczekam, aż się nazbiera exów innych niż mariany i wtedy rozważę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...