Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

oby z day one patchem dali osiagniecia, bo nie bedzie mi sie chcialo na tym grac ;/

 

Do usranej śmierci się osiągnięć nie doczekasz, więc idź trollować do działu zielonych jak tak Ci brakuje osiągnięć  :reggie:

 

@wariat

Szansę na taki zestaw zawsze są ale pamiętaj, że Nintendo musiałoby zaprzęgnąć do tego kilkuset osobowy zespół i mieć zgody na emulowanie tych gier pod Switcha a wszystko zajmuje i czas i pieniądze. Zresztą kwestia czy Nintendo zależy na tej usłudze tak jak na Wii, tam było to jednym z najważniejszych czynników sprzedażowych, więc i gier było dużo i na mnóstwo platform i to nie tylko od Nintendo. Sam bym nie miał nic przeciwko większej ilości gier z GBA i SNESa, N64 i GaCka chociażby. Ciekawi mnie jakby dorzucili gry z Dreamcasta jakie byłoby poruszenie  :Coolface:

Odnośnik do komentarza

oby z day one patchem dali osiagniecia, bo nie bedzie mi sie chcialo na tym grac ;/

Nie wiem dlaczego, ale mi się odechciewa grać, gdy widzę osiągnięcia, bo niektóre są poje... jak lato z radiem, nie jestem no lifem, więc oby nie. Dla mnie Zelda na sto procent to zaliczenie wszystkich Shrinów, Koroks puzzles i subquestów, nie mam zamiaru się bawić w: zabij tego i tamtego, z takiej i takiej broni 1000 razy, ble.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

oby z day one patchem dali osiagniecia, bo nie bedzie mi sie chcialo na tym grac ;/

Do usranej śmierci się osiągnięć nie doczekasz, więc idź trollować do działu zielonych jak tak Ci brakuje osiągnięć :reggie:

 

@wariat

Szansę na taki zestaw zawsze są ale pamiętaj, że Nintendo musiałoby zaprzęgnąć do tego kilkuset osobowy zespół i mieć zgody na emulowanie tych gier pod Switcha a wszystko zajmuje i czas i pieniądze. Zresztą kwestia czy Nintendo zależy na tej usłudze tak jak na Wii, tam było to jednym z najważniejszych czynników sprzedażowych, więc i gier było dużo i na mnóstwo platform i to nie tylko od Nintendo. Sam bym nie miał nic przeciwko większej ilości gier z GBA i SNESa, N64 i GaCka chociażby. Ciekawi mnie jakby dorzucili gry z Dreamcasta jakie byłoby poruszenie :Coolface:

Po prostu ominęło mnie kilka hitów, które chciałbym nadrobić, a w niektóre zagrać drugi raz, ale nie stać mnie, żeby skupywać z ebaya sprzęt z grami, no i starsze tytuły w wersji przenośnej nie będą wyglądać źle.

no ale to jest opcja, nie chcesz to nie rob.

Ale mnie to wqu, gdy robię w grze wszystko i mam 20%, bo niektóre trofiki są debilne, albo co gorsza w multi, kto gra w multi w każdej grze? Chcesz trofiki, żeby pochwalić się jaki z Ciebie kozak to idź do konkurencji, tam możesz grać w crapy po 100 godzin, żeby mieć jedną platynę więcej. Granie to ma być przyjemność, a nie wyścig no lifeów, mam nadzieję, że Nintendo o tym wie.

 

Update: a najlepszy wał jest z grami, które chciałeś tylko sprawdzić, czy Ci się spodobają, czy nie, i już Ci wskakują na listę, że grałeś, gdy progresu zero. Robi się z tego istny śmietnik.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ta cena to żart prawda?

 

w sensie ze tanio czy za drogo? 

oby z day one patchem dali osiagniecia, bo nie bedzie mi sie chcialo na tym grac ;/

chociaz jakas (pipi)ana odznake za skonczenie gry.

Nintendo sie nigdy nie nauczy, dalej mysla, ze jest wiosna '85 :/

 

maja być przecież "aczki" w formie punktow do my nintendo, dawno juz to mowili i na ktoryms materiale z zeldy byla opcja (niedostpena jeszcze) z odbiorem platynowych punktow. Takze w jakiejs formie aczki beda, tylko w lepszej formie, bo cos za to dostaniemy przynajmniej ;) 

Odnośnik do komentarza

Karty SDHC mają rozmiar do 32 GB, powyżej to już karty SDXC. Jeśli Switch oficjalnie obsługuje karty 128GB to musi obsługiwać SDXC. https://en.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital#SDHC

 

Oficjalna samochodowa ładowarka - jeśli będzie te 5V to znajdziesz ładowarkę bez problemu. Tym bym się zupełnie nie przejmował. Te porty USB-C i obsługa normalnych kart to bardzo duże ułatwienie. Vita tego nie ma i strasznie to ją ciągnęło w dół.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej interesuje czy aktualizacja wprowadza obsluge kart xc. Wszystkie serwisy mowily, ze Switch je ogarnia a teraz nagle samo hc. Powinni mi hajs oddać za kartę :/

 

 

Karty SDHC mają rozmiar do 32 GB, powyżej to już karty SDXC. Jeśli Switch oficjalnie obsługuje karty 128GB to musi obsługiwać SDXC. https://en.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital#SDHC

 

Oficjalna samochodowa ładowarka - jeśli będzie te 5V to znajdziesz ładowarkę bez problemu. Tym bym się zupełnie nie przejmował. Te porty USB-C i obsługa normalnych kart to bardzo duże ułatwienie. Vita tego nie ma i strasznie to ją ciągnęło w dół.

 

póki co switch obsługuje tylko sdhc, ale update premierowy wprowadza obsługę sdxc ;) podobno.

Odnośnik do komentarza

Wszędzie pisali, że oficjalnie będzie obsługiwał 128gb. Myślę, że w związku tym, że FAT32 ma limit dla partycji na 32gb i żeby sformatować kartę wiekszą do FAT32, trzeba kombinować bardzo, to pewnie chcą wprowadzić obsługę system exFat który ma jakąś licencję. Może nie zdążyli tego zrobić. To oczywiście gdybanie.

 

Na 128GB SDXC mam w WiiU więc wątpię, żeby był problem w Switchu, w rozwoju chyba się nie cofną (chociaż kto ich tam wie).

Odnośnik do komentarza

Wszędzie pisali, że oficjalnie będzie obsługiwał 128gb. Myślę, że w związku tym, że FAT32 ma limit dla partycji na 32gb i żeby sformatować kartę wiekszą do FAT32, trzeba kombinować bardzo, to pewnie chcą wprowadzić obsługę system exFat który ma jakąś licencję. Może nie zdążyli tego zrobić. To oczywiście gdybanie.

 

Na 128GB SDXC mam w WiiU więc wątpię, żeby był problem w Switchu, w rozwoju chyba się nie cofną (chociaż kto ich tam wie).

 

Poprawka: 256GB według oficjalnych eventów ze stycznia, gdzie sami prezentowali kartę Samsunga 256GB. W późniejszym czasie będzie obsługa kart do 2TB i może się dadzą przekonać także do zewnętrznych dysków podpinanych do docka (mogliby umożliwić obslugę nawet zasmarkanego Pena i byłoby git).

Odnośnik do komentarza

No więc - większe niż 32 to są SDXC, czyli hardware pozwala. Stawiam więc na brak obsługi exFat bo się z tym nie wyrobili pewnie. Przypuszczam, że czas ich goni, skupili się nieco na nowościach, a wszystko, co można dodać później zostało przesunięte w czasie. Jak choćby przeglądarka. Powinna jakąś być - wiele hoteli ma np uwierzytelnianie po zaakceptowaniu regulaminu po podłączeniu do access pointa. Bez przeglądarki ciężko to zrobić, można to obejść poprzez mieszanie macami i np podszycie się na chwilę jako switch telefonem komórkowym, ale kto to będzie robił? Ja sobie z tym poradzę ale dzieciak nie. Więc to muszą w końcu dodać.

 

Jak wrzucili sprzęt na produkcję, to dalej dopracowywali soft i teraz jedyna opcja, żeby go zmienić, to pozwolić na upgrade przez użytkownika. Nie podoba mi się to ale lepiej tak, niż mieć zamknięty system z bugami, które poprawi tylko nowa wersja urządzenia.

 

Co do USB - może z czasem pozwolą. Minus taki, że ciężko to zabrać ze sobą, a ma być to handheld czasem :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Pewnie nie ma :-( Ale teraz wypuszczają nowe karty z nową definicją A1 czyli pod aplikacje, która ma pozwolić na dużo więcej operacji IOPS, i osiągają to na starych pinach. Także myślę, że najnowszych standardów pewnie nie będą wspierać. Ale przekonamy się w piątek pewnie, jak ktoś konkretnie rozbierze tą maszynkę. Różnica jest spora: https://www.sdcard.org/developers/overview/bus_speed/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...