Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

tak dla informacji: lego city undercover na swtichu finalnie NIE WYMAGA zadnego pobierania, ale za to loadingi sa prawie tak samo chvjowe jak ten a Wii U co jest zalosne. Jak mozna tak skiepscic gre, zeby z cartridgea ladowala sie prawie tak samo dlugo co z plyty? Żeby nie było, z tego co widzę na filmikach na YT, to na pozostalych konsolach laduje sie rownie dlugo. 

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Różnie, jedni po tygodniu inni po kilkunastu dniach mieli. Lepiej sobie zainstaluj apke do kontroli rodzicielskiej na telefonie. Będziesz miał na bieżąco czas gry. Bo te podane na konsoli to śmiech na sali. Przy Fast RMX mam, że grałem kilka minut, a grę katowałem dzień w dzień od premiery :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

mysle ze na e3 zapowiedzia Super Mario Maker. for Nintendo Switch czy coś w ten desen na ten rok. 3D mario ma niewiele wspolnego z 2D, poza tyhm SMM to zupelnie inny target. 

 

Czego brakuje? obecnie to w zasadzie wszystkiego :dunno: czekam na wiecej platformówek, indyki wszelakie, fpsa bym przygarnal (nowy metroid prime?), ale przede wszystkim jakies zrecznosciowki. 

Odnośnik do komentarza

Syberia nadciaga, więc pseudo klasycznej przygodówka dobrej klasy nadchodzi na Switcha. Mnie brakuje starych IP, chciałbym kolejnego Metroida ale też chciałbym nowych pomysłów (złamanie reguł w Zeldzie wyszło im doskonale).

 

Chciałbym więcej gier do kanapowego co-opa i multum dobrych platformówek 2D-3D. Coś tam Sega odlicza z Bayo więc wcale bym się nie pogniewał jakby 3-kę na Switcha zapowiedzieli (remastery niech wsadzą sobie w zad, ileż można). 

 

Nowego Luigi's Mansion, który nie stanie się tak szybko nudny i powtarzalny (4 rodzaje duchów na krzyż to niezła lipa w 2-jce) 

 

No i czekam na Pikmina 4 z dużym światem bez loadingów (3-ka aż za nadto było widać, że pierwotnie gra pochodziła z Wii przez pocięte levele, choć graficznie wymiatała).

 

Liczę jeszcze na nowego Fatal Frame'a na zupełnie nowym silniku i z dobrym wsparciem finansowym (po co kupować IP jak się na niego nie wykłada później kasy?).

 

Zresztą nie ma co gdybać, najbardziej będę się cieszył, jeżeli Nintendo nie powtórzy błędów poprzednich platform: Pierwsze 2 lata to s.ranie tytułami od Nintendo oraz ich zespołów a reszta lat to ew. projekty z firmami 3-rd Party. 

Odnośnik do komentarza

Eh..napisałeś o Bayo 3 i zacząłem myśleć o tym czego bym chciał od Platinum..i znowu zamarzyło mi się, żeby dogadali się z Capcom i zrobili Viewtiful Joe 3 (oczywiście tym razem z opcją coop)

 

Edit: Swoją drogą wkurza to, że nie ma żadnych plotek o projektach innych zespołów Nintendo. Chyba, że chcą poskładać konkurencję na E3.

Co robi Next Level, Retro, Monster Games, 1-Up ? Czy Game Freak wyda w tym roku Poki na Switcha ? Czy HAL robi Smash Bros czy Kirby ? A może Sora znowu zbierze zespół do Kid Icarus ? Czy Greezo przeniesie Ever Oasis na Switcha? Tyle pytań, a odpowiedzi brak..

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
"The Binding of Isaac: Afterbirth+ [standard Version] - SWITCH (NEW) (Pre-Order)

Will ship on 2017-04-14 (not eligible for free shipping):"

 

"Pre-orders releasing in the month of April will not be eligible for free shipping until May 1st."

 

Czyli trzeba zamówić dopiero w maju, żeby była darmowa wysyłka? Myślałem, że można zamówić wcześniej, a oni by po prostu wysłali to w maju :(.

Odnośnik do komentarza

Ever Oasis raczej pozostanie ex'em na 3DS'a (gra wygląda zresztą średnio i na tą platformę). 

 

Co do reszty to HAL już przy ostatnim Smashu współpracowała z Bandai Namco bo było tyle pracy, więc niewykluczone, że obecnie też tak będzie. Kirby to pewniak, ostatnie odsłony na DS'a i 3DS'a sprawiły, że różowy ptyś świetnie się sprzedaje. Fire Emblem jest potwierdzony (swoją drogą firma drogą naturalną uśmierciła tak fajną serię jak Advance Wars i nie ma co liczyć na jej powrót dopóki seria Fire Emblem będzie się dobrze sprzedawać. 

 

Next Level stoi obecnie pod banderą Kensuke Tanabe, który nie bardzo lubi jak mu się ktoś sprzeciwia i ma inne zdanie nt. produkowanej gry (dlatego Federation Forces to takie g.ówno od tego zespołu, które robi wszystko co tylko sam szef projektu sobie zażyczy, niekoniecznie musi mieć to ręce i nogi).

 

Co do Retro to w końcu pieczę nad zespołem sprawuje Yoshio Sakamoto (to dzięki niemu seria Metroid ostatecznie nie skończyła się na 1-nej grze), który dał zespołowi wolną rękę. Chodzą ploty, że Retro doczekało się czasów, gdzie stworzy własne IP, które jest w produkcji od połowy 2013r. (pracę rozpoczęli jeszcze zanim skończyli ostatniego DK'a). Ale musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Retro to dalej mały zespół składający się z średnio 70-100 pracowników. 

Odnośnik do komentarza

Retro to taki mały zespół? A zrobili Metroida Prime i powrót Donkey Konga? Przecież to znakomite gry, nie grałem we wszystko, ale MP1 i 2 mnie pochłonęły, a Donkey jedynka to jeden z najlepszych platformetów 2D ever. Co jak co, ale Ci goście nadają się jak nikt inny do "powrotów", choć ciekaw jestem co by zmajstrowali nowego? :)

Odnośnik do komentarza

100 pracowników to mały zespół? Ok wiem, są dużo większe, ale chyba, nie dożyliśmy jeszcze czasów, że robienie większej gry wymaga min 300 ludzi w studiu. Zwłaszcza jak się ma 4 lata na to, żeby nawet nie pokazać publicznie swojego projektu w przybliżonym kształcie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...