Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Roger w szmatławcu podaje to samo i widzi u swoich znajomych, którzy zlewali na konsole Nintendo. Teraz nagle rzucają się na Switcha. Zresztą nie oszukujmy się, dobra sprzedaż każdej konsoli podyktowana jest nie świetnymi grami od dnia premiery (jeszcze takiej konsoli nie było aby miala startowe gry wbijające w fotel w większej ilości niż sztuk 1). 

 

Ludzie uwielbiają to co modne, to co "sexy" (jak to czytam lub słyszę na zagranicznych stronach to mnie rzuca o ziemię). Większość nawet konsoli nie sprzeda, tylko będzie miała ze 2-3 gry a za jakiś czas konsola będzie się kurzyć lub ewentualnie podczas domowych imprez wyciągną ją z szafy. Sukces PS4 jest również od tego uzależniony (mało było buractwa chwalącego się, że kupiło PS4?). 

 

Tak czy siak fakt, Nintendo pierwszy raz w polandii zaczyna się pojawiać na ustach ludzi, którzy zwykle z grami mają mało wspólnego. 

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak i tak ma w dopie Polskę na zawsze, musimy polegać na Conquest. A w większości sieciowych marketów nie ma i tak nie było stoisk dla Switcha. W kieleckim MM jedna półka, 3-4 konsole na krzyż, tylko Zelda była i Pro Controller, ale wiem jaki był lineup i za dużego wyboru nie było, po roku, 1.5 roku wątpię, że zrobią w tych marketach dział Nintendo. Wiadomo, że to MM przejmowało inicjatywę, co nie zmienia faktu, że Nintendo nie dla plebsu polskiego. Jakie to są buraki to głowa mała.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

60 tys. Switchów w Japonii w tym tygodniu, przy czym tak wygląda dostawa od premiery:

Shipments for Switch in Japan so far are something like this:

1 week - 350k

2 week- 50k

3 week - 50k

 

 

Ciekawe czy beta Splatoona 2 spowoduje kolejne 50 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, ale tego dowiemy się za tydzień.

 

 

79 tysięcy w 4 tygodniu. Baaaaaardzo ładnie. Żadnego nowego software'u, tylko beta Splatoona 2. Sprzedaż Zeldy, 1,2 Switcha i Bombermana też w górę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

po tygodniu moge stwierdzic ze jestem bardzo zadowolony ze switcha, zelda i fast rmx w zupelnosci wystarczaja mi jako uzupelnienie oferty podstawowej konsoli czyli ps4, a juz za miesiac mk8delux, splatoona2 tez beda lykal na premiere, mam tez nadzieje, ze w miedzy czasie skocza inne ciekawe pozycje, ktore nintendo zapowie na directach

 

jakosc wykonania konsoli fajna, nic mi nie lata, nie skrzypie, joycony maja zasieg, zdejmuje sie i zaklada bez problemu, hybrydowosc tej konsoli to <3, do leda mnie jednak nikt nie przekona, oled vity robil na premierze bardziej, baa nawet do teraz moja vita wg mnie ma ladniejsze kolory (czy jak kto woli przejaskrawione ale mi to akurat w kolorowych gierkach pasuje bardziej)

 

no i plastik z jakiego wykonana jest konsola i joycony jest taki hmm miekki, strasznie palcujacy..na tyle konsoli mam juz wypalcowane i wytluszczone strasznie od trzymania, gdzie na przenosniakach sony po latach nie bylo z tym najmniejszego problemu, tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

No przeciez oficjalnie maja doprodukowac 2x wiecej niz zakladali wiec na bank bedzie i jeszcze cena zejdzie nizej.

Ja jestem ciekaw czy wypuszcza jakas bardziej mobilna wersje bez docka itp. Pewnie wyjdzie w praniu za rok jak 3ds wyzionie ducha

Odnośnik do komentarza

to by byl ewenement jakby juz w pierwszym roku przebudowywali switcha tym bardziej ze sprzedaz jest genialna

 

switch pro czy switch lite wczesniej czy pozniej na pewno wyjda ale w tym roku obstawiam jedynie pozniejze bundle z gra i zmiany na linii produkcyjnej by wyeliminowac problem lewego joycona (ktore juz zreszta zostaly wzdrozone)

Odnośnik do komentarza

Ktoś kupuje Mario Kart poza mną, czy wszyscy już ograli na WiiU? Gdzie najlepiej zamówić by zagrać na premierę, albo jeszcze wcześniej? Jakieś sprawdzone sklepy, znajomości? :)

Ja kupuję bo nigdy nie ograłem tego tytułu na Wii U a grę zamówiłem na X-KOM

@Emtebe: Również dostałem maila z informacją że gra będzie dostępna 29.04 :)

Edytowane przez Kavka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...