Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdź jeszcze gazetkę Saturna, tam nie ma Zeldy a jest MK za 279 :) Z drugiej strony cena na stronie nadal 189. Gdyby to był błąd to już by naprawili.

Byłem dzisiaj w MM po Lego City. Zdziwiłem się, bo na półce gra leżała za 239zł. Złożyłem jednak zamówienie przez sklep internetowy i po 20min odebrałem towar za 189zł. MK już też zamówione. :D

Nigdy bym nie przypuszczał, że w takiej sieciówce będzie najtaniej. ;)

Odnośnik do komentarza

Jak Wasze konsole się zachowują gdy kończy im się bateria? Bo moja ostatnie 2 razy wyświetliła czerwony znaczek informujący o rozładowanej baterii i przeszła sama w sleep mode. Gdy podłączyłem ładowarkę, to wyświetliło się 20%. To nowość, bo wcześniej po prostu przy 15% wyskakiwał komunikat o słabej baterii i żeby podłączyć ładowarkę, nic się samo nie wyłączało wtedy. Czyżby update to zmienił?

Odnośnik do komentarza

 

bardzo bym chciał remake TLoZ: Four Swords Adventures - z użyciem joyconów byłby to fenomenalny tytuł do kanapowego multi !

Technicznie niewykonalne, bo Adventures wymagalo Gameboya (czyli oddzielnego ekranu) dla wszystkich graczy.

 

 

Zresztą jakby wrzucili takie wydanie do VC to 4-rka graczy zwyczajnie grałaby w trybie handheldowym. Jednak tak jak koledzy napisali powyżej, wystarczyłby split-screen. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

UWAGA: Nawiążemy współpracę z aktorem dubbingowym! Osoby posiadające doświadczenie w tej pracy prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

 

Z facebooka Dystrybutora Nintendo Polska :o

 

Właśnie kątem oka widziałem w tv reklame 1-2 Switch i muszę przyznać że mnie zatkało bo nie spodziewałem się tego.

Odnośnik do komentarza

Podczas 140h spedzonych przy Zeldzie 4 razy ladowalem pro controller. Wrocilem teraz do PS4 i po 15h w Personie mam za soba tyle samo ladowan pada. Nagle stalo sie to bardzo denerwujace.

 

Biorac pod uwage to i fakt, ze pro controller jest naprawde swietny (galki wydaja sie wygodniejsze, caly pad solidniejszy, jedynie krzyzak czasami dziwnie lapie) to chyba ten pad stanie sie moim ulubionym.

Odnośnik do komentarza

Ano. chyba muszą się czuć pewni E3, skoro robią directa poświęconym dwóm największym wakacyjnym grom na Switcha przed wydarzeniem. Tylko ciekawe co zapowiedzą na targach? Nie chcę wierzyć, że każą nam czekać z Virtual Console aż do czerwca, chociaż, to by było w stylu Big N: "A teraz przedstawiamy Wam Virtual Console GameCube'a na Switcha dostępnego już TERAZ na Waszych konsolach. Do pobrania już TERAZ SSB Meele, SM Sunshine,  PM 1k years door i Zelda WW/TP! Do tego dorzucamy VC nesa, snesa, gb, gbc, gba, n64, wii!" VC GCN byłby gruby na E3, ale wolałbym by chociaż vc innych konsol ogarnęli wcześniej.

 

No i niech rzucają megatonami, proszę. 

 

Ciekawe co jeszcze pokażą na tym direct... 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

arms lub splatoon 2 z premiera jeszcze przed e3, virtual console jeszcze przed e3, aplikacja do rozmow i wspolnego grania przy premierze mk8 delux, nowy soft z nowymi funcjami i opcja zgrania save na memorke jeszcze przed e3 i jakies z dwie/trzy nowe zapowiedzi

 

to mi sie marzy

 

btw - info o directcie powinno trafic do tematu news, na dobra sprawe nasze gadania do tematu komentarze do newsow (ja osobiscie ten temat uwazam za totalny bezsens bo to w gruncie rzeczy duplikacja tego)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

arms lub splatoon 2 z premiera jeszcze przed e3, virtual console jeszcze przed e3, aplikacja do rozmow i wspolnego grania przy premierze mk8 delux, nowy soft z nowymi funcjami i opcja zgrania save na memorke jeszcze przed e3 i jakies z dwie/trzy nowe zapowiedzi

 

 

 

tak tak, jeszcze talon na kur,wę i balon xd

 

widzę kolega tutaj nowy, to uświadomię - virtual console będzie polegało na rzuceniu jak psom 3 gierek przez pierwszy miesiąc, a potem to już jak im się zamarzy wedle uznania - raz coś rzucą, a raz nie

 

w mario kart 8 deluxe nie porozmawiasz z kolegami podczas wyścigu, przykro mi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.