Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

70-100? I taki hit jak Metroid Prime? A to, że nie pokazują swoich gier za wcześnie to bardzo dobrze! Gra powinna być pokazana maks do pół roku przed premierą. Po co kusić ludzi trailerami i latami czekania? Wolę niespodzianki, na przykład na E3: hej, mamy dla Was Metroida, premiera jeszcze w tym roku! To by było coś :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

70-100? I taki hit jak Metroid Prime? A to, że nie pokazują swoich gier za wcześnie to bardzo dobrze! Gra powinna być pokazana maks do pół roku przed premierą. Po co kusić ludzi trailerami i latami czekania? Wolę niespodzianki, na przykład na E3: hej, mamy dla Was Metroida, premiera jeszcze w tym roku! To by było coś :).

Kiedys tak bylo dosc czesto... :( I bylo naprawde fajnie, a nie 'za 3 lata wam damy zagrac'.

Bo ja wiem czy 70-100 osobowy zespol to malo?

Problemem obecnych gier i dlaczego tak dlugo sa w produkcji bywaja rowniez zmiany pomyslu juz prawie na ukonczeniu.  To samo tyczy sie filmow animowanych.

Odnośnik do komentarza

Super, dzięki za informacje. W Saturnie też taka cena, zamówione.

 

Mm/Saturn mają na premierę czy lipa u nich z tym?

 

 

PS. Przy grze info, że produkt z gazetki. Otwieram gazetkę a tam cena 279 zł... Czy aby 189 zł nie jest pomyłką? :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Retro to taki mały zespół? A zrobili Metroida Prime i powrót Donkey Konga? Przecież to znakomite gry, nie grałem we wszystko, ale MP1 i 2 mnie pochłonęły, a Donkey jedynka to jeden z najlepszych platformetów 2D ever. Co jak co, ale Ci goście nadają się jak nikt inny do "powrotów", choć ciekaw jestem co by zmajstrowali nowego? :)

 

Wiele firm popełnia błąd bo idą w ilość. Próbują tworzyć kilka projektów jednocześnie zamiast skupić się na max. dwóch. Platinum Games się na tym przejechało i to srogo i sami przyznali, że wracają do opcji "mniej a lepiej". Nintendo w przeciwieństwie do Sony nie ciśnie niesamowicie na to aby grę pokazać znacząco wcześniej a potem czekamy średnio 3 lata (już nawet niektóre strony porównywały zapowiedzi każdego z trzech gigantów i średnio każda duża gra Sony jest pokazywana podczas 2/3 targów E, gdzie średnio u Nintendo jest to 1 a rzadko 2). 

 

Co do Retro to jednak jest to jeden z najlepszych zespołów. Gdy Nintendo na E3 zapowiedziało DKC w 2010r. to ekipa miała przygotowane zaledwie podstawowe levele a w kolejce czekało ich jeszcze 70 a zdążyli w zaledwie 6 miechów i choć gra śmiga na silniku MP3 to jednak przerobili go tak, że DKC ma blisko 5-krotnie więcej wyświetlanych tekstur na ekranie. No i wiadomo trylogia Metroida również pokazała na co ich stać. 

Odnośnik do komentarza

Super, dzięki za informacje. W Saturnie też taka cena, zamówione.

 

Mm/Saturn mają na premierę czy lipa u nich z tym?

 

 

PS. Przy grze info, że produkt z gazetki. Otwieram gazetkę a tam cena 279 zł... Czy aby 189 zł nie jest pomyłką? :)

A kto ich tam wie...przyznaj że cena atrakcyjna nawet. Sam nie wiem czy nie anulować zamówienia na X-kom ale to dopiero gdy wyjaśni się sytuacja bo to wygląda podejrzanie tanio.

Odnośnik do komentarza

Już pisałem swego czasu, że Switch jest dobrze wyceniony, teraz się to potwierdziło. Według Fomalhaut koszt wytworzenia jednej sztuki to 257 dolców. 

 

https://mynintendonews.com/2017/04/04/japanese-teardown-firm-estimates-the-manufacturing-cost-of-the-nintendo-switch-to-be-257/

 

Koszt produkcji JEDNEGO joy-cona (co też od początku wydawało mi się drogą sprawą), to ok. 45 dolarki.

Odnośnik do komentarza

 

Super, dzięki za informacje. W Saturnie też taka cena, zamówione.

 

Mm/Saturn mają na premierę czy lipa u nich z tym?

 

 

PS. Przy grze info, że produkt z gazetki. Otwieram gazetkę a tam cena 279 zł... Czy aby 189 zł nie jest pomyłką? :)

A kto ich tam wie...przyznaj że cena atrakcyjna nawet. Sam nie wiem czy nie anulować zamówienia na X-kom ale to dopiero gdy wyjaśni się sytuacja bo to wygląda podejrzanie tanio.

 

Nie jest, 279 jest przy zeldzie, MK8 nie ma ceny w gazetce - potwierdzałem w sklepie, zamówienie niezagrożone...mam nadzieję ;) 

Odnośnik do komentarza

Co do tego newsa o kolejnej grze Squareenix na Switcha:

 

Skoro nazywają to tajną misją to raczej nie chodzi o żaden port ani remake.

Jakie opcje wydają się najrealniejsze lub najciekawsze?

 

- nowe IP - takie zaskoczenie jak TWEWY na DS

- nowa część Seiken Densetsu - stąd wydanie kolekcji poprzednich części

- nowe Final Fantasy Crystal Chronicles

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...