Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek
7 godzin temu, Rayos napisał:

wszyscy sie zachwycaja, a orzeszek marudzi jak stara baba, wiec nie wiem czy on poda dobra opinie xd 

no tak, oceniać gre po you tubie lepiej co nie?

 

Skyrim na switcha jest zrobiony na odpyerdol, w trybie przenośnym gra wygląda słabo, fps lata, bugi z których ludzie napyerdalają się od 2011 niepołatane, brak wsparcia modów.

220zł :)

Ograłem skyrima na każdej platformie i zdecydowanie switchowy to najgorszy ekspirjens. Nadal to dobra gra, ale nie za 220zł.

od środy mam 50h wbite w tym kasztanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

ja pograłem co prawda dopiero kilka godzin, ale już trochę po mapie polatałem i żadnych spadków fpsów nie zauważyłem. Grałem zarówno na tv, jak i mobilnie. jedyne co się rzuca w oczy to doładowywanie obiektów stosunkowo blisko bohatera i ogólna jakość tekstur , ale jako największą bekę wymieniłbym przede wszystkim sterowanie ruchowe joyconami, to co się dzieje machając mieczem to jest srogi chaos :D

jeżeli spędziłeś tyle czasu na ps3 to myślę, że będziesz zadowolony możliwością grania w podobnie wyglądającą wersję w autobusie/tramwaju/samolocie

Odnośnik do komentarza

kurcze orzech no nie wiem, nikomu nie dropi ino tobie.

 

digital foundry też nie.

 

czy twój GPD Win, zazdrosny o inny sprzęt wysyła do switcha ultradźwięki powodujące spadki?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Również i mnie to dziwi. Na YT mnóstwo porównań graficznych. Digital Foundry pokazuje dokładnie różnice i chwali framerate, który w 99% śmiga w stałych 30 fpsach. Na dodatek, gra nieznacznie gorzej wygląda od wersji na PS4/XO. Jest mnóstwo porównań do wersji X360/PS3 i skok graficzny jest zauważalny prawie, że na każdym kroku, więc wypowiedzi Orzecha bardzo mnie zastanawiają czy to jakaś konspira i wykupywanie opinii znanych kanałów na yt czy też może kolega Orzech trochę przesadza. 

 

Ja mam z kolei pytanie do stałych już użytkowników jakże tej zacnej konsoli. Przymierzam się powoli do kupna Switcha ale zastanawia mnie czy są jakieś dema na stałe (czyt. są już kilka tygodni/miesięcy i nigdzie dev/wydawca nie zapowiadał jego usunięcia). 

 

Drugie pytanie czy ktoś z was korzysta z oryg. Joy Con charging grip czy olaliście sprawę bo tak często gracie w trybie przenośnym, że szkoda wydawać na to kasę?

 

Będę wdzięczny za porady :D

Odnośnik do komentarza

dem jest malo ale sa na stale, jedynie demo pokkena ma limit na ilosc walk, po jego wyczerpaniu juz sie nie uruchomi

 

co do gripa nie rozumiem pytania - masz jednego w zestawie z konsola wiec mozna z joyconow zrobic pada, wprawdzie nie jest on charging ale wystarczy wlozyc joycony w switcha i calosc do docka na noc by sie komplet naladowal (a sama joycony odlaczone z switcha chyba nawet na 10h wystarcza)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jeśli mówimy o tym 

71Q+CmHd3nL._SL1500_.jpg

przeciez to jest deal breaker. to cudo kosztuje koło 120zł tyle co ładowarka nintendo sieciowa, a zawiera ładowarke sieciową nintendo XD jeszcze mozna joycony w to włożyć jak ktoś ma drugą parę i ma dwa pełnoprawne pady. prędzej bym brał to niż ładowarkę.

Odnośnik do komentarza

No ja bym tam Orzeszkowi wierzył trochę bardziej. DF testuje grę na początku i o ile sekcja na początku może być wymagająca graficznie, tak ich quest log jest pusty a save malutki. Wersja na PS3 też z początku była akceptowalna. Orzech zaś widzi jak to wygląda po 50h (więcej niż ja w sumie w Skyrima w ogóle przegrałem xd), więc raczej ma lepszy ogląd na sprawę.

Odnośnik do komentarza

Wwe kolejna gra która nie działa bez karty SD i ściągania plików z neta?

 

Jeszcze 4-5 lat po premierze taka niedo(pipi)ana praktykę bym zrozumiał ale (pipi)a po pół roku od premiery jak juz takie jazdy z grami są a nintendo tego nie blokuje to nie wróżę dobrze tej konsoli i grom od 3rd party. No kórva.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Orzeszek napisał:

jeśli mówimy o tym 

71Q+CmHd3nL._SL1500_.jpg

przeciez to jest deal breaker. to cudo kosztuje koło 120zł tyle co ładowarka nintendo sieciowa, a zawiera ładowarke sieciową nintendo XD jeszcze mozna joycony w to włożyć jak ktoś ma drugą parę i ma dwa pełnoprawne pady. prędzej bym brał to niż ładowarkę.

Przecież ten charging grip zawiera tylko KABEL USB C, tak jak pro controller, a nie całą ładowarkę :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, XM. napisał:

Wwe kolejna gra która nie działa bez karty SD i ściągania plików z neta?

 

Jeszcze 4-5 lat po premierze taka niedo(pipi)ana praktykę bym zrozumiał ale (pipi)a po pół roku od premiery jak juz takie jazdy z grami są a nintendo tego nie blokuje to nie wróżę dobrze tej konsoli i grom od 3rd party. No kórva.

 

 

Z kolei gdyby Nintendo to blokowało i duże gry by po prostu nie wychodziły na Switcha, to byś wróżył dobrze tej konsoli i grom od 3rd party?

Odnośnik do komentarza
  • Zelda BOTW
  • Mario Odyssey
  • Mario Kart 8 Deluxe
  • Mario+Rabbids
  • Xeno 2

 

Nie można zapominać o:

  • Splatoon 2

I trochę gorszych (ale nadal solidnych)

  • ARMS
  • Fire Emblem Warriors
  • Pokken Tournament

 

do tego cała masa indorów (multiplatformowe included) w stylu

  • Golf Story
  • Snake Pass
  • SteamWorld Dig 2
  • Binding of Isaac
  • Fast RMX
  • Stardew Valley
  • Snipperclips

 

W skrócie: Panie, jak tu nawet wypisać Top 5 skoro tyle dobra? :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież w Xeno nie grałeś jeszcze...

 

Mój top 2:

Mario+Rabbids (nie umiem się oderwać!)

Zelda BOTW

 

Reszty za zacząłem na poważnie. Pograłem z Żoną w Snipperclips i jest za,ye,biste ale zbyt krótko cioraliśmy a podobno zawartości mało.

 

Bierz Pan i się nawet nie zastanawiaj. Na poprawioną wersję nie ma co liczyć na razie bo schodzi jak po,yebane więc po co coś zmieniać? Może karty stanieją i pojawią się większe, to nie będzie tyle cyrków z SD i miejscem. Najlepiej od razu weź kartę 128gb (polecam Samsung Evo+).

 

EDIT: Myślałem, że to Ragus napisał ;-) Rayos przecież gra ;-) Sorry.

 

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

@Ficuś

No właśnie jak kolega Velsu i Orzech napisali, chodziło mi o to, czy opłaca kupować się tego charging gripa bo nie wiedziałem na ile obecnie akumulatory trzymają w Joy-conach i myślałem, że to dobry pomysł aby nie zdziwić się potem gdy nie podepnę Joyów do Switcha i zamiast grać to będę czekał aż się naładują.  Powód dodatkowo jest taki, że najwięcej będę grał w trybie stacjonarnym, nie przenośnym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...