Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

dla osób co przespali wii u, no to spoko, Donkey Tropical freez spoko, ale mam ograne, tak samo pokken.

Fajne dlc do Mariana i Królików i Mario odyssey.

Mario Tennis meh, reszta Ys mnie nie jara, kirby tez średnio.

Solsy XD no jak ktoś nie ograł jeszcze tego to spoko. No i jak ktoś lubi grać w soulsy to spoko, nie wiem, wstępnie wbite.

Odnośnik do komentarza

do mnie lineup swietny bo w pierwszej polowie roku dostane fenomalne bayo2 i donkey kong czyli jedne z moich gier z topu listy najbardziej chetnych do zagrania gier ever ale jak ktos mial wczesniej wiiu to xdddd i czekanie do e3

Teraz, ragus napisał:

Ten Tenis z trybem RPG o (pipi) tak :banderas:

 

A JAKA TRAWA

po golf story tez to bede lykac bez popity, a tu jeszcze grafika i robi to samo nintendo xd

Odnośnik do komentarza

Wspaniale wiadomosci :fsg:

 

Zayebiste update do SMO z chowaniem balonów, bedziemy robic impreze na discordzie i chowac balony po pijaku. (na cholere to komu to ja nie wiem, moze jak sie ma dziecko 5 lat to fajne xd)

YS VIII - jezeli to tylko pelnorawna wersja z PS4 (a nie Vity) to biore day one limitke po raz drugi bo gierka SZTOS i ogra sie jak czlowiek na kibelku.

Hyrule Warriors Remastered - kupilem na 3DS ostatnio ale swietne info, bardzo chetnie ogram sobie na switchu

Dark Souls Remastered - Ciekawe co znaczy "remastered" ale mialem cala seria jechac znowu no lepiej trafic nie mogli

DK Tropical Freeze - NARESZCIE, ogra sie drugi raz, brakowalo mi tej gierki po pozbyciu sie Wii U, czekam na wiecej gierek z tej konsoli

TWEWY Final mix - Martwi mnie sterowanie, bo to byla najwieksza zaleta tej gry i oryginalny system walki, no ale ma byc jakies nowe scenario wiec chetnie obadam

Mario Tennis - Biore na premiere, swietnie sie zapowiada

Kirby - :banderas:

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Velius napisał:

Wspaniale wiadomosci :fsg:

 

Zayebiste update do SMO z chowaniem balonów, bedziemy robic impreze na discordzie i chowac balony po pijaku.

YS VIII - jezeli to tylko pelnorawna wersja z PS4 (a nie Vity) to biore day one limitke po raz drugi bo gierka SZTOS i ogra sie jak czlowiek na kibelku.

Hyrule Warriors Remastered - kupilem na 3DS ostatnio ale swietne info, bardzo chetnie ogram sobie na switchu

Dark Souls Remastered - Ciekawe co znaczy "remastered" ale mialem cala seria jechac znowu no lepiej trafic nie mogli

DK Tropical Freeze - NARESZCIE, ogra sie drugi raz, brakowalo mi tej gierki po pozbyciu sie Wii U, czekam na wiecej gierek z tej konsoli

TWEWY Final mix - Martwi mnie sterowanie, bo to byla najwieksza zaleta tej gry i oryginalny system walki, no ale ma byc jakies nowe scenario wiec chetnie obadam

Mario Tennis - Biore na premiere, swietnie sie zapowiada

Kirby - :banderas:

 

Smiesznie czyta się takie posty :pawel:

 

Jak dla mnie direct żenada, może im sodówka bije do głowy już i nie muszą się spinać bo konsola drukuje pięniadze wieć puszczają jakieś pierdoły dlc i remastery gierek z wii u

 

No chyba, ze nazwa mini zobowiązuje i będzie coś konkretnego

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

Smiesznie czyta się takie posty :pawel:

 

Jak dla mnie direct żenada, może im sodówka bije do głowy już i nie muszą się spinać bo konsola drukuje pięniadze wieć puszczają jakieś pierdoły dlc i remastery gierek z wii u

 

No chyba, ze nazwa mini zobowiązuje i będzie coś konkretnego

Co jest w tym poscie smiesznego poza balonami?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pajgi napisał:

Może Mario Tenis nie będzie już kupkowatą grą multi, wygląda spoko i chyba są tam jakieś pomysły na tryb dla samotnego nntendofaga. Dobrze, że za chwilę będzie większy Direct z zupełnie nowymi grami. 

 

No Mario Tenis wydaje się podążać wyznaczoną ostatnio przez Nintendo drogą starania się przy robieniu gierek, nie wyłączając spinoffów. Na 3DSie/WiiU byłby to ubogi Tenis z biednym multi, a na Switchu oczywiście pełnoprawny tryb RPG tak jak pan jezus powiedział.

 

I like it.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...