Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak serio, serio to ten direct mini był... mini, co sugeruje, że Niny chyba sobie zdaje z tego sprawę. Czy ktoś oprócz samych fanów hajpował nieziemsko tego directa? Nie? SONY i M$ faktycznie dostaliby po jajach za zapowiedzi kilku tytułów na najbliższe miesiące, zamiast 20 tych samych eksów przeze 2-3 edycje E3. Inna polityka, kto co woli.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zadowolony z tego direct'a, może mi niczego nie urwali nowymi zapowiedziami, ale też nie czuję się rozczarowany.

Sam pewnie kupię Ys'a, mimo tego że mam na PS4, choćby po to by posiedzieć na kibelku, a nawet jak się uda to zapoluje na limitkę (o ile będzie).

Mario Tennis, też pewnie kupię, jak i nadchodzącego Kirby'ego który bardzo mi się podoba.

Hyrule Warriors też jest już na mojej liście zakupowej, mimo tego że do dzisiaj wracam do tego tytułu na Wii U.

A i innymi zapowiedzianymi grami nie pogardzę, choć i tak mam jeszcze co nadrabiać z 2017 roku, bo Switch'a tak na dobrą sprawę mam od trzech tygodni, i nie mam na co narzekać:banderas:

Odnośnik do komentarza

Jako były posiadacz WiiU, to nic ciekawego za bardzo dla siebie nie widzę, będzie czas poznać tytułu od nieco mniejszych wydawców. Czekam na Battle Chasers, Holow Knight, Owlboy. Fani hajpowali i wyszedł z dużej chmury MINI deszcz. Czekam na lepsze czasy sortu AAA.

 

EDIT: No dobra troche kręci mnie Mario Tenis, będę je.bał bekhendy jojoconami.

 

 

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Donkeya z przyjemnością nadrobię, no chyba że cena będzie wysoka (a pewnie będzie) to ogarnę na Wii U, po co przepłacać? (Konsola cały czas u mnie jest i będzie, bo w końcu musi robić za emu do Wii - Xeno1, Metroidy Prime, Last Story itp. no tych gier się nie pozbędę, ni chu chu)

Poza tym z wielką przyjemnością powróciłbym to TWEWY, ale wszystko zależy jak się będzie w to grało, jak niezbyt to... mam na DS swoją kopię, po co płacić drugi raz?

Ys VIII to u mnie wciąż zaległość. Możliwe że się zainteresuję. Będzie fajna limitka? No to biorę, bo ominąłem na PS4.

Dark Souls ograny na wszystkie możliwe sposoby, raczej brać nie będę (zależy od jakości portu i chęci do przejścia po raz nty).

Cała reszta bez podniety. Wszystko będzie zależało od tego jaki będzie poziom tych gierek.

 

Ogólnie 4/10 ocenka dla tego Directa Mini. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Najwięcej zacieszam z The World Ends With You, ominął mnie ten sztosik, ale na Switchu biorę na premierkę. A tak to fajnie kupić pare tygodni temu Donkeya na Wii U i dowiedzieć się, że puszczają na Switcha :whyyy: No i Kirby :fsg: . Ys ograny na premierkę na plejaku - nr 3 jrpg w tamtym roku po Xeno i Personie 5 więc kto nie grał brać w ciemno.

Edytowane przez nadol90
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

jak na ficusia nigdy nie grajacego na nintendo direct na 7/10 z uwagi glownie na twewy i dk, jakbym jednak juz kiedys w to gral to direct na 4/10 bo niby fajnie sie prezentuje kirby i mario tennis ale to tez nie takie strzaly w ciemno i rownie dobrze moga wyjsc z tego gry przecietne

 

Wiesz Ficuś akurat gry z Kirbym to chyba jeszcze nigdy nie były przeciętne. Owszem poziom trudności mógł być dla niektórych zbyt niski, ale to zawsze czołówka platformówek

Odnośnik do komentarza

Czy Wy czasem sobie nie przesadzacie z tymi remasterami na Switcha? Jak Boga kocham wolałbym nowe gry aniżeli jakieś remastery, które nawet nie ograłem na poprzedniej generacji. DK ok, bo to akurat spoko platformówka, dobrze, że te Kirby jest chociaż nowe, żaden remaster i remake. Serio, nie ma co robić z gier poprzedniej generacji jakieś remastery, bo potem mamy jaką mamy branżę, gry powstają dłużej, a robią na jedno kopyto czyli grafikę i wyżej, która ta gra już była wcześniej. 

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...