Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Velius napisał:

Co jest w tym poscie smiesznego poza balonami?

Podnieta portami jest zabawna :pawel: o matko remaster tej gry, ależ się nie spodziewałem, że będą chcieli przeportować całą biblioteke wii u. NINTENDO? ROBISZ TO DOBRZE

 

ale co kto tam lubi, nie oceniam 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Be_ napisał:

Podnieta portami jest zabawna :pawel: o matko remaster tej gry, ależ się nie spodziewałem, że będą chcieli przeportować całą biblioteke wii u. NINTENDO? ROBISZ TO DOBRZE

 

ale co kto tam lubi, nie oceniam 

No co poradze ze chcialem KILKA remasterów z Wii U na switchu miec, akurat sa to Bayo 1 + 2, tropical freeze i marzy mi sie jeszcze wonderful 101(ale nie wiem jakby sterowanie ogarneli) albo SMT x FE, nie zdazylem niestety wszystkiego ograc. Jezeli nie przesadza i nie zaczna tylko wydawac rematerów to bedzie dobrze.

 

Zwlaszcza ze zrozumialem ze to jakis MINI direct, czyli nie event główny? No ale ja sie tam nie znam.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Velius napisał:

No co poradze ze chcialem KILKA remasterów z Wii U na switchu miec, akurat sa to Bayo 1 + 2, tropical freeze i marzy mi sie jeszcze wonderful 101(ale nie wiem jakby sterowanie ogarneli) albo SMT x FE, nie zdazylem niestety wszystkiego ograc. Jezeli nie przesadza i nie zaczna tylko wydawac rematerów to bedzie dobrze.

 

Zwlaszcza ze zrozumialem ze to jakis MINI direct, czyli nie event główny? No ale ja sie tam nie znam.

Velius ja tam wszystko rozumiem tylko ekstaza w twoim poscie jest po prostu zabawna. To było do przewidzenia, że będą nagminnie portować wszystko co się da aby zapchać w miarę puste miesiące w roku przed premierami nowych gier od Nintendo po prostu nie rozumiem onanizacji z tego powodu - gdy Sony/MS by pozkazało taki mini event w którym pokazali by same DLC i remastery (nawet nie kurczę remake'i) to by przecież ludzie by zdechli z smiechu. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na stronach Nintendo pojawią się dodatkowe info nt. zapowiedzianych gier i o Dark Souls mamy cuś takiego:

 

DARK SOULS™: REMASTERED: The first title in the genre-defining action role-playing franchise is coming to Nintendo Switch. DARK SOULS: REMASTERED includes the Artorias of the Abyss DLC, as well as improved framerate and resolution from the original DARK SOULS game for an exhilarating return to Lordran. This marks the franchise’s debut on a Nintendo platform, and now for the first time ever, this revered (and challenging) game can be played on the go. DARK SOULS: REMASTERED launches on May 25.

 

Czyli w skrócie możemy liczyć na 1080p ze stałymi 30 klatkami i ja jestem happy. Obecnie siedzę głównie na Switchu, więc dla mnie super. 

 

Co do gier z Wii U na Switcha to nie dziwie im się. Sony nawrzucało swego czasu remasterów z PS3 na PS4 i jakoś każdy żyje i ma się dobrze. Kto kupi ten kupi. Ja DK na pewno łyknę (niech dadzą mi jeszcze Pikmina 3 i Zeldę WW i będę nad wyraz szczęśliwy). 

Odnośnik do komentarza

DK super bo nie grałem, Mario Penis jak będzie mieć fajny tryb kanapowego multi to kupuję. Nad DS się zastanowię, zależy jaka będzie cena. Chyba ,że na steam mi wskoczy za darmo ulepszona wersja to zakup na switcha skreślony. 

 

Nad kirby też się zastanowię jak będzie strasznie łatwa to nie kupię, nienawidzę samograjów. 

 

Ogólnie nie jest źle. Gdybym jeszcze lubił gry pokroju Bayo to było by super  jeśli chodzi o premiery do końca maja. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie osobiście najlepszym info z Directa jest powrót story mode do Mario Tennis. Jeżeli będzie na poziomie części z GBC i GBA to będzie sztos.

 

A reszta to tak meh, ale jako wieloletni nintendofag miałem zerowe oczekiwania więc się nie zawiodłem :cool:

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rayos napisał:

 

Kirby nigdy nie było wymagające. To seria bardzo luźnych platformówek, nie licząc trudniejszego boss rusha w poprzednikach mało w nim wyzwania 

 

Platformówki na NESa, SNESa GB i GBC stanowiły jakieś wyzwanie. Wiadomo do SMB czy DK się nie umywały to jednak nie były tak łatwe jak ostatnie części. 

Odnośnik do komentarza

Sam filmik na yt i nazwanie tego directem mini to trochę słabe. Nie wiemy czy mamy spodziewać się jakiegoś głównego directa ? No raczej nie bo co tam pokażą ? 

 

Gry jak dla mnie rewelacja, bo wii u mnie ominęło. Donkey kong obowiązkowo. Mario tennis również. Może sprawdzę YS. No i Kirby tez pewnie. Ale z drugiej strony za dużo remasterów. Konsole nintendo jednak exami stoją. Chociaż gdyby bayo zapowiedzieli na tym filmiku a nie wcześniej to pewnie jaranko byłoby większe. 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, sprite napisał:

@Ukukuki

 

Kup sobie The End is Nigh jak chcesz hardcorowe wyzwanie :lapka: 

 

Nie no lubię jak gry mają jeszcze jako taką oprawę graficzną:d

 

Podoba mi się ten Kirby, wygląda to ładnie najwyżej kupię jak stanieje. Pozostanie się cieszyć DK który wygląda świetnie:reggie:

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...