Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Fire Emblem Mutiny - 5.4.2018
Fire Emblem Mutiny Special Edition w/ Hizir and Bontessa amiibo, soundtrack CD and coin - 5.4.2018
Purple and Gold Joy-Cons - 5.4.2018
BoxBoy! Collection - 1.26.2018
Bayonetta 2 + Bayonetta 1 - 2.16.2018
Yoshi's Pop-Up - 3.9.2018
Street Fighter: 30th Anniversary Collection - 5.18.2018
Kirby Star Allies - 6.8.2018
Pink Joy-Cons - 6.8.2018
Dark Souls - Summer
Lost Sphear - 1.23.2018
Dragon Quest Builders - 2.9.2018
Final Fantasy XV - Summer
Noctis, Prompto, Ignis and Gladiolus amiibo - Summer
Nier: Automata - Fall
Octopath Voyage (previously Project Octopath Traveler) - 9.9.2018
Octopath Voyage Special Edition - 9.9.2018
GTA V - Fall

Don't expect Pokemon, Smash Bros, Animal Crossing, Pikmin or Metroid news.

 

Plotki z karakana, ale wiecie jak to jest w tym bagnie, różnie bywa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Były plotki, że Direct będzie 11 stycznia, ale nadal czekamy na ich oficjalne potwierdzenie.

 

Moje przewidywania to: 

 

- demo Bayonetty 2 (to samo co na WiiU) zaraz po prezentacji

-  jakaś mała gra od Nintendo do eshopa na styczeń - tutaj może się sprawdzić Box Boy! Collection albo port Mother 3 - z jednej strony to byłaby sensacja, z drugiej byłby to jednak port z GBA 

- Fire Emblem - trailer + data oraz wersja kolekcjonerska 

- Yoshi lub Kirby w marcu/kwietniu

- Project Octopath Traveler - finalna nazwa + data

- przynajmniej jeden tytuł 3rd party

- jedno nowe IP Nintendo (żebyśmy oswajali się z nim przez jakiś czas tak jak z Arms)

- w Japonii dodatkowo Mario + Rabbids i pierwsze spojrzenie na Dragon Quest 11 w wersji na Switcha

 

Jeśli chodzi o marzenia to dodatkowo chciałbym przynajmniej jedno z tych:

 

- Pikmin 4

- VC z Gamecube

- Wonderful 102 lub Viewtiful Joe 3 robiony przez Kamiye

- powrót 1080, Wave Race lub F-zero

- DLC do MK8 Deluxe

Odnośnik do komentarza

Przenośne Dark Souls :banderas: Przenośne GTA V :fsg:  Nier automata :obama:  pięknie, cudownie, jaram się 

18 minut temu, XM. napisał:

Dobrze ze to wkleiles to trochę mnie ostudziles ze faktycznie może takie (pipi) być z tego directa. Xd No bo co - skakać do góry z portu ds czy gta v? Z nier? To chyba tylko Ficuś nagle by pokochał bo switch, a na ps4 nie wypada mu grać.

 

ja się jaram. 

Odnośnik do komentarza

Widać, że Direct oczekiwany ze wszech miar. Pojawiają się już  nawet przewidywania do Directa, który jest tylko przewidywany. Zjawisko zrozumiałe, bo na Słyczu "nie ma gier" (których się już nie ograło, a chciało ;)  ).

Najgorszym scenariuszem (dla mnie) może być zapowiedź kolejnych portów z WiiU, które zaprzepaszczą wydanie nowych kontynuacji w najbliższym czasie (patrz: Fast RMX, Mario Kart 8, Pokken, Lego City Undercover?, Rayman Legends?, etc). Oczywiście nadzieja umiera ostatnia i osobiście czekam na nowe produkcje i niespodziewajki, które są bliżej wydania niż dalej.

 

 

12 godzin temu, Velius napisał:

Według obrazka wyskoczą z SMT #FE z Wii U :yakubu:

Gra zacna. Może wreszcie bez durnej cenzury, bez zmian w grze, i ze wszystkimi dodatkami? Ile ja się namęczyłem na WiiU, żeby spatchować tę gierkę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...