Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, funditto napisał:

Co jeszcze zostało z WiiU do zremasterowania ?

Na pewno Pikmin 3, Smash 4, Super Mario Maker, Xenoblade Chronicles X, Super Mario 3D World, Tokyo Mirage, NSMBU + LuigiU, Captain Toad, Wind Waker HD, Twilight Princess HD, Kirby Rainbow Paintbrush, Wonderful 101 i to chyba wszystko, nie ? 

Tak, tylko tyle jeszcze.

Akurat żeby zająć cały rok w wydawaniu gier od Nintendo ale cyferki będą się zgadzać na koncie.

Odnośnik do komentarza

Niech remasteruja, ale tak, żeby nie blokować nowych części. Mario Karta 9 się nie doczekamy pewnie na Switchu przez remaster, dlatego wolałbym, żeby Smasha z Wii U nie wydawali. Inna sprawa np. z Bayonettą - zapowiedzili 3, to se mogą remasterować. Albo Xenoblade - wyszedł nowy, to niech rzucą X, nie ma problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

imo przesadzacie - to byl mini direct na pol roku, a i tak mamy z nowych tytulow na 2018 kirby i mario tennis, w tym roku jeszcze bankowo wyjdzie octopath, yoshi, fire emblem, byc moze pokkemony, bayo3,smt i metroid prime4, obstawiam tez ze jeszcze cos nowego zapowiedza w trakcie roku z data 2018, na tle konkurencji to przeciez i tak swietny lineup jakby sie dopelnil jesli chodzi o exy

 

porty z wiiu? remasteruje kazda firma, nintendo by bylo glupie majac swietne tytuly z wiiu, ktorych nikt nie kupil bo nikt nie mial wiiu (przypominam ta konsola sprzedala sie gorzej niz vita na swiecie, a w kkw switch po 9 miesiacach wykrecil lepszy wynik niz wiiu w ogole) i nic z tym nie robiac

 

czy porty i rematery zamykaja furtki dla nowych czesci? absolutnie nie, przeciez w wiekszosci przypadkow robia je inni mali devi czy male oddzialy wewnatrz macierzytego deva (np mk8d robil ktos inny, team odpowiadajacy za gre na wiiu grzebal caly czas przy arms, a teraz zajal sie nowym projektem czyli moze i mk9)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, roivas napisał:

Niech remasteruja, ale tak, żeby nie blokować nowych części. Mario Karta 9 się nie doczekamy pewnie na Switchu przez remaster, dlatego wolałbym, żeby Smasha z Wii U nie wydawali. Inna sprawa np. z Bayonettą - zapowiedzili 3, to se mogą remasterować. Albo Xenoblade - wyszedł nowy, to niech rzucą X, nie ma problemu.

 

Remastery nie blokuja powstawania nowych czesci. Spokojnie na pewno Mario Kart 9 powstaje, przeciez chyba na kazda konsole Nintendo.wyszla jakas czesc. Dodatkowy budzet ze sprzedazy remastera moze tylko pomoc produkcji kontynuacji, tak bysmy dostali gre lepsza.

 

Glupota byloby nie wydawac gier z Wii U, bo sa zbyt dobre by sie mialy marnowac, a kazdy bedzie mial wybor, czy kupic czy nie.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ficuś napisał:

Luty bayo2

Marzec kirby

Kwiecien mario tennis

Maj donkey kong

Czewiec the world ends with you

 

Portfel placze, znowu co miesiac sztos dla mojego switcha, konsola stworzona dla mnie, jakby mi nintendo czytalo w myslach, a to zaledwie wierzcholek gory lodowej tego co niny ma na 2018

Czyli dla posiadacza wii u wygląda to tak 

- styczeń konsola się kurzy

- luty konsola się kurzy

- marzec będzie grane

- kwiecień jak będzie dobre story to może też 

- maj i remastery ds i dk wiec konsola lezy i się kurzy

- czerwiec poziom kurzu wzrasta.

 

Up@

I hói mnie obchodzi ile będzie remasterów bo i tak nie kupię ale fakt jest taki ze jeśli NIE CHCESZ kupić remastera = w pierwszym polroczu pograsz ze dwie gry i nie przeskoczysz tego.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Xm, ale u konkurencji lepiej nie jest xd poza god of warem, żadnej dużej bomby nie widze na te chwile w rozkładzie prze pół roku, nie licząc remasterów i tasiemców to w tym miesiącu tylko nowy dragon ball wychodzi w styczniu no i tyle.

Odnośnik do komentarza

fire emblem pewnie zapowiedza na dedykowanym directcie lub jakims wiekszym, nie bez powodu byl wczoraj ten podtytul mini

 

XM ale chhuuj mnie obchodzi tak szczerze w kto gra ktos inny xd, pisze z mojego punktu widzenia czyli kogos kto nie mial wiiu i ostatni kontakt z exami nintendo mial na emu snesa, do mnie lineup na nastepne pol roku (a pewnie i tak nie jest kompletny) jest idealny bo ogram jedne z najlepszych gier ever w swoich kategoriach (bayo2,DK, twewy)

 

juz pisalem tu kilka razy od wczoraj - jakbym mial jednak to wiiu to bym sie wkurzyl ale nie mialem wiec wali mnie to i sie ciesze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moje gdybania się potwierdziły i odnośnie DS padła taka notka:

 

“Experience the rich world of DARK SOULS in upscaled 4K resolution with 60FPS when playing on a PlayStation 4 Pro system, Xbox One X, and PC. Also, 1080p resolution with 30FPS is available when playing the game on Nintendo Switch with its TV mode.”

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ficuś napisał:

juz pisalem tu kilka razy od wczoraj - jakbym mial jednak to wiiu to bym sie wkurzyl ale nie mialem wiec wali mnie to i sie ciesze

 

A ja miałem wiiu i tak się złożyło, że sprzedałem zanim zdążyłem ograć każdą yebaną grę na tym systemie jak np xm, więc się cieszę.

 

Zeszły rok był CAŁY obłożony sztosami, z czego dużo na 50-100h, to teraz dla odmiany będzie trochę mniej must buy i krótsze tytuły przez pół roku, więc się cieszę.

 

Nie jestem jednosystemowcem, zaraz będzie mhw a potem gow i pewnie coś jeszcze. I tak wszystkiego nie da się ograć, więc cieszę się, że nie będzie takiego ścisku, że gra na grze i weź wybieraj.

 

Mnie ta sytuacja bardzo urządza, a niektórych chyba ten pierwszy rok switcha trochę za bardzo rozpieścił. Jak hooi wszyscy, którzy tu narzekają mają ograne wszystkie gry, które wyszły w zeszłym roku (zelda, mario, splatoon, xeno, steamworld, rabbids, arms, 12 switch xd).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Porty z Wii U na bank są mega tanie w developmencie, więc niech robią. Im większa biblioteka, tym lepiej. Koszt niski, raczej nie wpływa na development nowych sztosów, a profit bardzo duży.

No i chyba jeszcze nikt nie pisał, że Paper Mario jeszcze jest.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, funditto napisał:

Obejrzałem jeszcze raz fragment z Tropical Freeze i zacząłem się zastanawiać:

Plansza z owocami (12:31) była na WiiU ? Grę przeszedłem, ale tego nie kojarzę.. chyba, że to było w tych etapach za puzzle i litery 

Tak byla, jestem tego na 1220% pewien. Na razie mamy tylko Funkiego jako nowość, może dorzucą jakąś nową mapę jak w DKCR3D ale nie napalam się na to. Tak czy siak, pomimo, że przeszedłem na Wii U to na Switcha na pewno kupie bo tytuł jest ponadczasowy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...