Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Sony mogło sobie na to pozwolić, bo pracowała na nich cała armia 3rd Party. Kwestią czasu było wydawanie niemal wszystkich ich dużych tytułów na tę konsolę.  Nie nastraja mnie pozytywnie fakt, o którym wcześniej wspominałem. Aktualnie posucha jest? Jest. Mają gotowego Pikmina? Prawdopodobnie mają. A czemu go nie dają? Bo przewidują, że przyda się na okres suszy totalnej. Tak to widzę. Kirby i Yoshi to raczej zapchajdziury. 

Edytowane przez roivas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, roivas napisał:

Sony mogło sobie na to pozwolić, bo pracowała na nich cała armia 3rd Party. Kwestią czasu było wydawanie niemal wszystkich ich dużych tytułów na tę konsolę.  Nie nastraja mnie pozytywnie fakt, o którym wcześniej wspominałem. Aktualnie posucha jest? Jest. Mają gotowego Pikmina? Prawdopodobnie mają. A czemu go nie dają? Bo przewidują, że przyda się na okres suszy totalnej. Tak to widzę. Kirby i Yoshi to raczej zapchajdziury. 

Mogło sobie pozwolić, dzięki marketingowi i obietnicom, które ciągnęły sprzedaż konsoli. Nie wciśniesz mi kitu, że cała armia pracujących dla nich 3rd party dostarczyli w pierwszych latach życia ich konsoli, jakieś gry dla których warto było kupić PS4.

I zastanawiam się kiedy ludzie w końcu zamiast narzekać zrozumieją, że czy komuś się to podoba czy też nie, czas powstawania gier się wydłużył, i nie ma na to szans by każdego miesiąca dostawać hita za hitem. I firmy takie jak Sony czy właśnie Nintendo tak starają się obmyślić plan wydawniczy, żeby nie wystrzelać, że wszystkiego w pierwszych miesiącach danego roku.

A Pikmina jeśli mają, to wypuszczą go w dogodnym dla nich momencie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, roivas napisał:

Sony mogło sobie na to pozwolić, bo pracowała na nich cała armia 3rd Party. Kwestią czasu było wydawanie niemal wszystkich ich dużych tytułów na tę konsolę.  Nie nastraja mnie pozytywnie fakt, o którym wcześniej wspominałem. Aktualnie posucha jest? Jest. Mają gotowego Pikmina? Prawdopodobnie mają. A czemu go nie dają? Bo przewidują, że przyda się na okres suszy totalnej. Tak to widzę. Kirby i Yoshi to raczej zapchajdziury. 

 

Różnica tylko polega na tym, że Nintendo nie zapowiada produkcji, które dopiero są na papierze. No i skoro pracowała na nich cała armia 3rd Party , to może mi pokaż skąd takie info? Śledzę poczynania trójki gigantów i nigdzie nie pamiętam wielkich zapowiedzi gier 3rd Party na wyłączność lub promujących Sony ale nie promujących już MS'a. Pamiętam za to do końca 2015r. cross generacyjne tytuły, które to miały pokazywać przeskok graficzny a tak naprawdę trzymały nowe generacje w miejscu. Pamiętam również brak zapowiedzi i puste słowa. No i co najlepsze nie masz zielonego pojęcia (tak jak my wszyscy) z kim się dogadało Nintendo i od ilu lat mają w produkcji swoje tytuły. Bo na pewno nikt nie spodziewał się Dooma, Wolfa 2, L.A. Noire i wielu innych na Switcha

 

Jedyna prawda to taka, że Sony zgarnęło bardzo duży kawałek tortu przez wpadki konkurencji a nie dzięki świetnym tytułom podczas launchu konsoli czy świetnemu wsparciu firm 3rd Party (którym obecnie trzeba słono zapłacić aby stworzyli Ex'a na daną platformę) bo jak już pisałem wcześniej multoplatformy wychodziły również na X'a a ex'ów to Sony przez pierwsze dwa lata w zasadzie nie miało. Sprzedaż tylko była windowana w górę pod próżnymi hasłami "najpotężniejsza konsola na świecie" i reklamom, które ośmieszały MS'a z ich wówczas bardzo bzdurnymi pomysłami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moi nowi koledzy spod szyldu N, wracam na jedyną słuszną forme rozrywki jaką jest nintendo i od razu zapytam, jaki patent macie na niezarysowanie ekranu podczas wyjmowania konsolki z docku. Domyślam się, że temat wałkowany był wiele razy ale jak ktoś coś to poproszę o poradę. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, S_600 napisał:

Co powiecie na folie ochronną z allegro za 7 zł ? ;). Ja nie umiem za bardzo w naklejanie (zawsze jakiś paproch się trafi pod folie/szkło) ile to człek zmarnował na to kasy żeby w końcu ładnie i bez baboli było :/

http://allegro.pl/szklo-hartowane-hardglass-9h-nintendo-switch-rysik-i6814541592.html

 

To sprawdź, wcześniej było za 27, teraz tylko za dyszkę sporo spadła cena, a szkło sporo wybacza przy naklejaniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej podczas wyciągania można wyczuć w którą stronę należy odchylić konsole aby nie zahaczyć o Docka, tym samym nie rysując konsoli. Za każdym razem bardzo powoli wyjmuje i wkładam konsole, tak aby tył się nie porysował (na ekranie folia od Horii). Na razie z tyłu nie widzę rys ale może również dlatego, że głównie gram w trybie stacjonarnym. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

Nie potrzeba szkła. Wystarczy delikatnie wkładać i wyciągać.

Ja tam delikatnie wkładam i wyciągam konsolę, ale i tak ostrożności nigdy za wiele.

 

@S_600 Inwestuj w szkło, bo wybacza więcej niż folia, i naprawdę prosto się zakłada (ja nie miałem problemów). A tym samym udało mi się założyć bez jakichkolwiek pęcherzyków powietrza. Jedynie na szkle co zauważyłem już po fakcie w dolnym rogu mam mały odcisk palca, nawet nie wiem kiedy podczas nakładania szkła udało mi się zahaczyć palcem o powierzchnię przylegającą do wyświetlacza Switch'a. Ale widoczny jest tylko pod światłem i to pod pewnym kontem, więc na razie mi nie przeszkadza, choć pewnie kiedyś założe sobie nowe szkiełko:).

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...