Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze ale miałeś kiedyś tryb "Turbo" w konsolach gdzie nie uruchamia się go raz i jest ciągle włączony tylko kiedy masz na to ochotę? No nie było i do tego zmierzam, że developerzy nie mają na tym polu jeszcze dużego doświadczenia, więc wpadki w postaci niedopracowanej wersji handheldowej lub stacjonarnej będą się zdarzać. 

Odnośnik do komentarza

Jakby zrobili remaster Yokai Watch 3 z 3DS to nie wiem czy by tak zaorali, ale że robią 4kę jako exa to co innego ;) oprócz tego w tym roku jeszcze Inazuma Eleven Ares oraz Yoshi :D

 

Edit: pojawiło się też dzisiaj info, że w lipcu w Japonii wyjdzie na Switcha remake Disgaea. Oj, od 20 kwietnia (Labo w USA) zaczyna się gruby okres dla Switcha 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, funditto napisał:

Jakby zrobili remaster Yokai Watch 3 z 3DS to nie wiem czy by tak zaorali, ale że robią 4kę jako exa to co innego ;) oprócz tego w tym roku jeszcze Inazuma Eleven Ares oraz Yoshi :D

 

Edit: pojawiło się też dzisiaj info, że w lipcu w Japonii wyjdzie na Switcha remake Disgaea. Oj, od 20 kwietnia (Labo w USA) zaczyna się gruby okres dla Switcha 

oczywiscie o czworke mi chodzilo, juz zedytowalem

 

mnie yoka nie obchodzi ale ta seria ma fenomenalna sprzedaz w kkw (no ok 3 czesc sprzedala sie gorzej ale pewnie magia switcha zrobi swoje i banka peknie w tydzien lub dwa), za sprzedaza wiadomo, ze pojda inni devi i gier bedzie jeszcze wiecej

Odnośnik do komentarza

Nie będzie działał, ale dopóki jest tam jego konto i jest aktywne, możesz grać na swoim.

 

W dniu 10.04.2018 o 21:25, Dr.Czekolada napisał:

Ponoć w Jp wychodzi oddzielnie na 2 cartach u nas standardowo cart + cyfra.

 

 

Czy masz źródło tej informacji? Czy tak samo ma być przy okazji kolekcji zwykłych Mega Manów?

 

EDIT: Znalazłem na Play-Asia osobne zamówienia na pierwszą i drugą kolekcję. Trzeba będzie się czaić.

Edytowane przez Di
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...