Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie to abstrakcja, nie do pomyslenia kiedys, ze mam przenosniaka o mocy ps3 (a w docku nawet mocniejszego), do tego z kapitalnym wsparciem firmy matki (wiem, ze pierwsze polrocze 2018 jest latane portami z wiiu ale konsoli nie mialem, jak tez wielu bo wiiu sie sprzedalo tragicznie wiec ja i wielu jest targetem tych portow)

 

oczywiscie niny moglo wsadzic tegre drugiej generacji, dac ekran full hd oled, a dock mogl miec dodatkowe bebechy by nie odstawac az tak od ps4/xone ale wtedy cena konsoli to bylby pewnie jakis kosmos, a w sumie sprowadziloby sie to do tego samego - tych samych gier praktycznie (ktore niny i tak szlifuje do granic na tym sprzecie - wiele chodzi w stabilnych 60fps)

 

vita jak post powyzej - byla mocna na premiere, gier nie miala, te co byly malo kiedy nawet stabilne 30fps trzymaly (gubily klatki uncharted, killzone, wipeout itp)

Odnośnik do komentarza

chrono-x - znicz jest jeszcze droższy w produkcji niż Wii U, sam koszt zrobienia jednej sztuki to prawie 260 zielonych (przynajmniej tak było na premierę) o innych rzeczach nie wspominając. Wątpliwe jest, żeby Niny zarabiało na samej konsoli, w najlepszym wypadku nie traci na sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza

e3 zbliza sie wielkimi krokami - co obstawiacie? przypominam, ze niny ma sie w directcie skoncentrowac na lineupie na 2018r, ja obstawiam:

- yoshi

- fire emblem rpg

- smash bros

- pokemony

- gra od retro

- kilka poznych portow

- kilka multiplatform

- z dwa nowe remastery gierek z wiiu

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, pajgi napisał:

chrono-x - znicz jest jeszcze droższy w produkcji niż Wii U, sam koszt zrobienia jednej sztuki to prawie 260 zielonych (przynajmniej tak było na premierę) o innych rzeczach nie wspominając. Wątpliwe jest, żeby Niny zarabiało na samej konsoli, w najlepszym wypadku nie traci na sprzedaży. 

 

Tak tylko że Switch to hybryda i trochę zmienia to postać rzeczy. Wii U było drogie tylko przez Gamepada. Samo NIntendo podawało, że 40% kosztów produkcji Wii U to był sam Gamepad. Sam się spodziewałem kosztów rzędu 250 dolarów ale wątpię aby Dock i cała reszta były bardzo drogie w produkcji. Kiedyś Sony podawało, że tak naprawdę całe okablowanie  i pozostałe badziewa kosztują ich parę dolców. Nie zapominaj, że dzięki hurtowym zamówieniom również mają zniżkę i jestem bardziej niż pewien, że deal z nvidią choć do tanich nie należał to ceny także dostali przyzwoite. Tak czy siak masz rację na pewno na samym początku już takich kokosów nie zarabiają jak było to w przypadku poprzednich platform ale na 150% nie są stratni jak było Sony i MS przez ostatnie dwie generację.

 

@Kriss_Hietala

Według wielu nie bez powodu Nintendo zrobiło takiego Docka gdzie jest z tyłu tyle miejsca. Samo Nintendo choć oficjalnie tego nie podało, tak wspomniało, że zamierzają wspierać Switcha różnymi akcesoriami i przystawkami. Jestem przekonany, że doczekamy się podrasowanego Docka z bebechami szybciej niż nawet podrasowanego Switcha. NIe jest to przecież głupie. Chcą trafić do różnej klienteli. Są tacy, którzy na Switchu grają wyłącznie przenośnie i na bank dostaną nową wersje Znicza. Są tacy (jak np. ja) którzy ogrywają gry na Switcha w 98% w Dock Mode i ja z chęcią bym przygarnął za rok czy dwa lata takiego podrasowaną przystawkę, dzięki której mielibyśmy znacznie więcej mocy (mógłby być nawet większy od obecnego, nie przeszkadzało by mi to). 

 

Tak czy siak, jeżeli Switch się będzie sprzedawał to na pewno doczekamy się podrasowanej wersji i wcale nie jest nierealistyczne aby wypuścili Switcha z 8GB RAMu i nowszą Tegrą (lub przynajmniej z większym taktowaniem). Podobno devkity mają 8 czy 12 GB, więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ficuś napisał:

e3 zbliza sie wielkimi krokami - co obstawiacie? przypominam, ze niny ma sie w directcie skoncentrowac na lineupie na 2018r, ja obstawiam:

- yoshi

- fire emblem rpg

- smash bros

- pokemony

- gra od retro

- kilka poznych portow

- kilka multiplatform

- z dwa nowe remastery gierek z wiiu

Ja po cichu liczę na 

Metroida 

Shin Megami tensei 

I port xenoblade X

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Ficuś napisał:

Ze niby to w tym roku mialoby wyjsc?

Wątpię, żeby mówili na E3 jedynie o grach, w które zagramy w tym roku. W zeszłym roku pokazali Kirby'ego (premiera w marcu 2018), Yoshiego, który dopiero wyjdzie, były zajawki Pokemonów (koniec tego roku prawie pewny) i Metroida, który pewnie będzie miał premierę w 2019. Nie pogniewałbym się, gdyby zadbali o gierki na pierwszą połowę 2019, żeby nie było takiej sytuacji, jak w tym roku - Bayonetta 1+2 w styczniu, potem przeciętny Kirby w marcu, potem kolejny port z Wii U w maju (DKC:TF).

 

Przypomniało mi się, że na początku roku plotkowano o Ridge Racer, który miałby być tytułem na wyłączność na Switcha. Nie pogniewałbym się na prezentację na E3.

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gromit napisał:

Wątpię, żeby mówili na E3 jedynie o grach, w które zagramy w tym roku.

 

Cytat

Get a look at Nintendo Switch games for 2018, including Super Smash Bros.™
Afterwards, stay right here for livestreaming events throughout E3.

 

https://e3.nintendo.com/

 

juz pare razy podkreslali ze skoncentruja sie na e3 na tegorocznym lineupie, to co szykuja na 2019 maja pokazac pozniej

oczywiscie to nie przekresla jakiejs niespodzianki podczas directa by podbic hype na 2019 ale nie nastawialbym sie, ze beda wyciagac swoje asy w ilosciach hurtowych

 

smash,pokemony,yoshi,fire emblem rpg, gra retro i z dwa remastery to imo realne plany na reszte 2018 jesli chodzi o exy, smash i pokemony im zrobia taka sprzedaz, ze wladze beda zadowoleni

 

do mnie ten rok to bayo2, donkey kong, w czerwcu mario tennis, lipiec toud i octopath travelers, gorzej niz 2017 ale mimo to switch jest grany u mnie praktycznie dziennie

 

Odnośnik do komentarza

No w tym roku to sraka przeokrutna. Kto miał wii u to prócz s2 i xc2 to nie wiem co tam nowego czego na wii u nie było i wątpię żeby w tym roku jakas kosa wyszła, same remastery + gierki na 7.

 

Brak trailera B3 to będzie dla mnie straszny zawód, ale niestety jest możliwe bo gra pewnie jest w powijakach.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...