Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
25 minut temu, Mr. Bamboo napisał:

Połowę konfy pewnie zajmą te zyebane Pokemony, jedną ćwierć zyebany Smash i zostanie 5 minut na trailer Fire Emblem, które nikogo. I trailer portu Fortnite.

Ale lepiej zm bo zaraz cie zgłosze do moderacji typie. 

Odnośnik do komentarza

Kupuj Switch'a teraz jeśli masz już na nim gry w które chcesz zagrać. Jeśli nie to poczekaj ostatecznie na e3.

 

Ja tam osobiście nie obraziłbym się jakby jednak Nintendo na tym E3 oprócz tych gierek o których panowie mówcie, czymś jednak niespodziewanym zaskoczyli.

I jestem ciekaw jak to jest do końca z tą Personą Q, czy faktycznie zmierza na 3DS'a jeszcze, czy jednak Atlus przerzuci ja na Switch'a.

A i na Xenosage HD bym się nie obraził, bo nie miałem okazji zagrać:frog:.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, grykom napisał:

Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale chcę kupić switcha, najlepiej na dniach. 

Może znacie kogoś kto chciałby sprzedać konsolę lub macie info nt. jakiejś promocji?

I na moim miejscu - kupowalibyście konsolę teraz czy czekalibyście do E3?

Sprawdź na facebookowych grupach o nintendo switch. Często są dobre oferty 

Odnośnik do komentarza

A Pikminy? Ktoś czeka na Pikminy? Jeszcze za żywotności WiiU Miyamoto w jednym z wywiadów wspominał, że czwórka się robi i jest bliżej ukończenia niż początku procesu. Ja bardzo chętnie przygarnę nintendowskiego RTSa, z trójką świetnie się bawiłem. Oby to tylko nie był żaden port z WiiU...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Damk napisał:

Jeszcze za żywotności WiiU Miyamoto w jednym z wywiadów wspominał, że czwórka się robi i jest bliżej ukończenia niż początku procesu. 

 

We wrześniu 2015 gra jego zdaniem była blisko ukończenia (http://www.ign.com/articles/2015/09/07/pikmin-4-very-close-to-completion-says-miyamoto.) Także ja nie wiem czemu jej jeszcze nie rzucili, dla mnie niezrozumiałe było, że nie wcisneli Pikmina 4 w ten suchy okres,  w jakim od kilku miesiecy tkwi Switch. No ale wiadomo, trudno się domyślić czasami dlaczego Nintendo strzela sobie w kolano. To znaczy zawsze jest trudno, ale tutaj, to już rzeczywiście nie wiem kiedy wyjdzie ta gra. Teoretycznie może w każdej chwili i na pewno jak juz do tego dojdzie będzie co najmniej dobra.

Edytowane przez roivas
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pajgi napisał:

Chodziło o czwórkę czy redaktorzy sobie to dopowiedzieli, a gość mówił o tym spin offie na 3DSa? 

 

IGN podawał, że chodzi o pełnoprawną 4-tą dużą część, którą potwierdził Miyamoto. Zresztą niejednokrotnie już czytałem wypowiedzi od członków Nintendo, że Hey! Pikmin nie był zapowiadaną odsłoną przez Miyamoto tylko należał do tego projektu, gdzie próbowali ze znanymi markami stworzyć coś zupełnie innego (jak np. Federation Forces). 

 

@roivas

Pikmin 3 pierwotnie miał wyjść na Wii a nie Wii U tak projekt przerzucili na mocniejszą konsole bo spodobało im się to jak gra prezentuje się w wysokiej rozdziałce. Poza tym jeżeli policzyć, żę Pikmin 2 wyszedł bodajże na koniec 2004, początek 2005r., zaś Pikmin 3 wyszedł w 2013r. to mamy przepaść dzielącą odsłony o blisko 8/9 lat. Tak więc obecne 5 to pikuś 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ok, nws z typu tych o faktycznej rzeczywistości. Developer gry Wulverblade (opisywałem szeroko) przedstawił porównawczo jak wyglądają wyniki sprzedaży na platformach (1 miesiąc, ale całościowo są podobne).

 

 

 

 

To kolejny przykład tego, co widzimy z Minecraftem, Stardew Valley, Celeste czy teraz Football Managerem, i tak dalej - Switch to kapitalny rynek dla dobrze ocenianych indie gierek. Konsola stała się niemal jak przenośny odpowiednik peceta pod względem rynku gier. Dużych gier brak (tu: poza tymi które załatwia same Nintendo), ale przestrzeń dla wszelkich mniejszych gierek jest szeroka.

 

Ten przypadek jest o tyle znaczący wobec tamtych, że nie jest to "znana marka" już przenoszona na Switcha, ani równoczesna premiera - Wulverblade wyszedł najpierw na Switcha, a potem na inne konsole i Steam.

 

Oczekiwania dużych gierek na Switcha są czasami śmieszne, ale wydaje się, że każdy robiący obecnie indyka (ogólnie gry niewymagające wielkiej "mocy") musi wręcz przede wszystkim brać pod uwagę Switcha. Trochę się ich w sumie pojawia, choć nadal nie wszystkie.

Edytowane przez ogqozo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w wywiadzie jeden z członków Rain Games poinformował, że najbardziej dochodową platformą dla Teslagrad jest waśnie WiiU. Tłumaczył tą sytuację tak, iż na platformie nie ma wydanych stosunkowo wielu gier, z tego względu tytuły niezależne są mocno wyeksponowane (o wiele bardziej widoczne niż na innych platformach). Ja dodałbym do przypadku Teslagrad jeszcze dwa znaczące aspekty: gra wyszła najpierw na WiiU, potem na pozostałe konsole, gimmick konsoli Nintendo "sprzyja" tego typu produkcjom (np. tryb TVOffPlay).  Czyli sytuacja podobna jak przytoczona z Wulverblade na Switchu.

Coś w tym jest. Większe tytuły prezentuje nam jak na razie przede wszystkim Nintendo. A dość mocno odczuwalna posucha pomiędzy nimi skłania do zapoznania się z mniejszymi tytułami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do Pikmina 4 - pewnie coś sieciowego kombinują. Próbuję zracjonalizować;) Jeżeli będzie dobrze zrobione prócz zwykłego trybu fabularnego, to czemu nie. Tylko mam wrażenie, że opóźniają wszystko, żeby na E3 promować głównie Nintendo Online. Tylko po co to promować? Chcą brać kasę jak inni po złodziejsku za granie po sieci? Okej, to już wiemy, znamy też cenę. Za to takie na siłę pokazywanie, że Switch będzie konsolą "ultra sieciową" bo wyjdzie 5 gier, to tylko usprawiedliwianie kroku płatnego online. Mogli by się nie ośmieszać tylko go wprowadzić, bo wiadomo, że będzie do d(...) jeśli chodzi o promocje i te gierki z nes-a. Ważne, że w miarę tani jak już się na niego uparli.  Nie czaję tych ich kombinacji.

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy ostatnio kupił Nintendo Switch i z racji, że miał zastrzeżenia co do jakości wykonania to starał się o wymianę na nowy sprzęt. Sklep poszedł mu na rękę i wymienił na nowy i wiecie co dostał znowu sprzęt, który mu trzeszczy w rękach.
Jest teraz załamany, zwłaszcza jak trzyma moją konsolkę w łapkach...
Kurcze jego Słicz, nawet po odłączeniu joyconów potrafi chrupać.
U mnie jest na prawdę lepiej to spasowane i na prawdę muszę się postarać aby coś u mnie zatrzeszczało. Jedynie tylko czasem coś od joycon usłyszę ale muszę na prawdę chcieć to usłyszeć.

Teraz nie wiem co mam radzić koledze.
Moim zdaniem u niego jest gorzej ale tak naprawdę chyba nie ma tragedii i podczas grania jest dobrze, jedynie przy podniesieniu konsoli coś chrupnie albo przy naciśnięciu tej kratki z wylotem powietrza oraz jeszcze na dole po lewej stronie, gdzie jest ten kod kreskowy...

Odnośnik do komentarza

Tylko, że nie wyciekło logo z winy Nintendo czy inne tam firmy, która rejestrowała znak towarowy i wtedy również pojawiło się to logo w japońskim wydaniu? Osobiście nie jaram się sztucznymi listami, ponieważ 1 nowa gra tej listy nie czyni wiarygodnej. W zeszłym roku było podobnie. Wyciekło info o mario + rabbids, listy z kolei były podobnie rozdmuchane i ile z tych list mieliśmy? Wielkie g. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...