Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest ten ich bardzo ważny drugi rok żywota konsoli? Pierdyliard portów i 2 nowe tytuły pisane pod konsole? (Octopath i Matio Tennis, Super Mario Party nawet nie uznaje). Boże wylewu dostanę przez tą firmę. Czy tak ciężko jest zrobić ponownie taką prezentację jak na E3 2004r lub z 2010? No cięzko do jasnej cholery?! Pogodziłem się z tym, że w zasadzie ani jeden developer third-party nie zapowiedział czegoś nowego na Switcha  jako ex (w przeciwieństwie do chociażby PS4) ale to co odyebało Ninny to kur.wa nie wiem czy się śmiać czy płakać. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Najbardziej się podjarałem Hollow Knight z dzisiejszą datą. Do końca roku nie widzę nic dla siebie z sortu AAA ... szkoda. Mam wrażenie że Mario Party, Smash Bros, Mario Tenis to wszystko jest robione na podwalinach ich odpowiedników z WiiU, delikatnie podbite rozdziałki i doszlifowane graficznie, kosmetyczne zmiany i puszczane takie zapachaj dziury. Gdzie jakieś ciężkie działa, ehh. Wsparcie zewnętrznych wydawców- marne - jakaś gra o motorkach, karcianka itd i telefoniczne szmiry. Fornite phii niech sobie to w dupe wsadzą.

Odnośnik do komentarza

Obecnie patrząc na ich listę wydawniczą do końca tego roku to jedynie co mnie interesuje to:

 

- Octopath Traveler

- Wolfenstein 2

- Crash N Sane Trilogy

- Mario Tennis Aces

- Valkyria Chronicles 4

- Tales of Vesperia Definitive Edition

- Captain Toad

 

Z całej tej listy to dwa tytuły pisane pod Switcha, jeden to lekko podrasowany port a reszta multiplatforma. Koło wuja mi lata odpustowe Poki i Smash, które napędzą słupki sprzedaży jak co kolejną odsłonę a Nintendo tylko utwierdzi, że nie trzeba się wysilać. 

 

Gdzie ja się pytam Pikmin 4? Jak znowu będę miał czekać 9 lat to niech sobie w du.pę to wsadzą. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Podoba mi się Twoja postawa Chrono :D

 

Ależ dziękuję, dziękuje :rayos: no bo powiedz mi sam (albo napisz) czy nie mam racji? Mieli naprawdę dobry pierwszy rok. Nowe tytuły pisane pod tą konsolę nie tylko od swoich wewnętrznych ekip. Wielki zapowiedzi jak Fire Emblem na ten rok, zapowiedziana Bayo 3, MP4, gdzieś tam w innym uniwersum ma wyjść Pikmin 4 a co dostaliśmy? Super Smash Ultimate, który wcale a wcale nie jest podrasowanym portem ze Switcha (po stylu graficznym i samej jakości aren i postaci nie jest to tytuł pisany od zera na Pstryka aka Spie.rdolinę Końską). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, chrno-x napisał:

 

Ależ dziękuję, dziękuje :rayos: no bo powiedz mi sam (albo napisz) czy nie mam racji? Mieli naprawdę dobry pierwszy rok. Nowe tytuły pisane pod tą konsolę nie tylko od swoich wewnętrznych ekip. Wielki zapowiedzi jak Fire Emblem na ten rok, zapowiedziana Bayo 3, MP4, gdzieś tam w innym uniwersum ma wyjść Pikmin 4 a co dostaliśmy? Super Smash Ultimate, który wcale a wcale nie jest podrasowanym portem ze Switcha (po stylu graficznym i samej jakości aren i postaci nie jest to tytuł pisany od zera na Pstryka aka Spie.rdolinę Końską). 

Oczywiście, że masz rację. Mieli szanse pokonać EA w tym roku, wystarczyło odwołać pokaz. Tak to smród będzie czuć jeszcze długo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...