Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Banan91PL napisał:

Fortnite niezłe śmiga na switchu 

 

To prawda, jestem aż zaskoczony. Działa naprawdę dobrze. Wygląda całkiem całkiem, tylko interfejs może trochę mały w trybie handheld.

Odnośnik do komentarza

ja wiem ,ze kupie w tym roku mario tenis, dlc do xeno2, mario party, kapitana touda, octopath, the world ends with you i najpewniej fife19 i dragon ball (boshe jak oni to ogarneli w full hd i 60fps)

ja wiem, ze mam inne konsole

ja wiem, ze zaraz po konfie z wywieszonym jezorem kupilem hollow knight

ja wiem, ze pokemony i smash to takie serie ze niny z koncem roku z palcem w d. bedzie miec juz 30mln sprzedanych konsol

 

ale ten direct to totalna, TOTALNA porazka niny:

  • wspolczuje tym co mieli wiiu/switch to jedyna konsola - lineup dla nich na ten rok to praktycznie pustynia
  • dalej echo co robi Retro, kuvva nawet zwiastun, wstyd
  • jedne z nielicznych gier pisanych pod switcha przesuniete na 2019 - yoshi i fire emblem rpg
  • brak portow jakis glosnych, wielkich tytulow (rok temu doom, wolf2, teraz do miana ma niby fortnite kandydowac?)
  • brak czegos z mocnym online na wrzesien na start platnego online by zachecic ludzi
  • wspolpraca z 3rd dev na zasadzie zeszlorocznego mario+rabbids rozbudzila nadzieje na wiecej takich przedsiewziec, umarlo
  • 1,5roku placzu, ze nie ma voice chatu i komunikacji na switchu, jakas glupia apka na telefon, dziala z jedna gra(splatoon2), a tu kuvva nagle sie okazuje, ze w bieda porcie fortnite robionym w garazu mozna kuvva gadac z ludzmi po ludzku podlaczajac po prostu sluchawki z mikrofonem do konsoli

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Najdziwniejsze jest dla mnie już nawet nie to, że skupili się tak bardzo na Smashu zamiast pokazac kilka innych petard, ale że nadal nie powiedzieli więcej o online. Strasznie długo z tym czekają. Może planują zrobić jakiś osobny Direct w lipcu albo sierpniu, ale to naprawdę dziwne. Tym bardziej, że ani Smash ani Poki nie wychodzą na start tego online, więc co ma nas przekonać do kupna tej płatnej usługi ? 

Odnośnik do komentarza

Zdeptali mnie tym directem na e3

W sumie octopah traweler w lipcu i dark souls w tba 2018 i to by było na tyle dla mnie w tym roku. Szkoda 

Według schematu z zeszłego roku 

Listopadowym kilerem zamiast Mariana jest Pikachu 

A Grudniowym Xeno wychodzi ze Smash  Br. 

W tym roku Pass chodziaz portfel odetchnie i nadrobię zaległości z 3ds. 

Fortnite i Paladins 

3 minuty temu, funditto napisał:

Najdziwniejsze jest dla mnie już nawet nie to, że skupili się tak bardzo na Smashu zamiast pokazac kilka innych petard, ale że nadal nie powiedzieli więcej o online. Strasznie długo z tym czekają. Może planują zrobić jakiś osobny Direct w lipcu albo sierpniu, ale to naprawdę dziwne. Tym bardziej, że ani Smash ani Poki nie wychodzą na start tego online, więc co ma nas przekonać do kupna tej płatnej usługi ? 

Fortnite i Paladins 

Odnośnik do komentarza

A co mieli pokazać co do online? Że będzie płatne i będą gierki z nesa? I że backup save'ów tylko z abonamentem?

 

Co do 3rd party - nie pokazali Diablo 3, GTA5. Nie powiedzieli, że wyjdzie np. Spyro, a pewnie wyjdzie. Nie wiem czy taka strategia, że wszystko na ostatnią chwilę jest dobra. Ludzie kupią na inne konsole zamiast czekać. Inwestorzy też raczej niezadowoleni -7%.

 

Co oni jeszcze mogą w tym roku pokazać? Prawdziwy Direct będzie może z 1, góra 2. Pewnie każdy z połowę ze Smashem. Plus dedykowany do Smasha.

Odnośnik do komentarza

Co wezmę w tym roku na Switcha (od rzeczy na które najbardziej czekam)?

 

- Pokemon Let's Go Pikachu 

- DLC do Mario + Rabbids 

- Crash N.Sane Trilogy 

- Mario Tennis Aces 

 

Oprócz tego rozważam zakup:

 

- Super Smash Bros Ultimate (wezmę jeśli będzie tryb Story)

- Xenoblade 2 DLC (jeśli będzie opcja przejścia bez posiadania podstawki)

- Super Mario Party 

- Captain Toad (wezmę jeśli będzie przynajmniej kilkanaście nowych plansz) 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

nie stwierdzili tylko to obnazylo jak duzo ich kosztowalo przygotowanie lineupu na pierwszy rok - nie mial kto robic gierek na drugi rok wiec ratowali sie portami, a ci co robili dali dupy bo yoshi i fire emblem przelozone (pewnie tez z powodu, ze nie wyrobia sie przed rdr, a nie chca tez robic tloku poksom i smashowi), kartony zamiast lego XXIw okazaly sie niewypalem

 

w bajki mozna wlozyc legendy, ze pikmin4 byl kiedys gotowy, by byl to by go dali, ciekawi mnie tylko co dalej z retro....nie pokazuja bo nie ma co jeszcze? wstyd, zenada, tyle lat bez konktretnego materialu, nie pokazuja bo chca zrobic szyba premiere od ujawnienia? imo niegodne tak swietnego deva

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To niestety prawda, że Pokemony + Smash wystarczą..w Stanach ludzie też byli trochę niezadowoleni, że prezentacja Smasha była tak długa, ale hype na tą grę mają tam potężny. Zobaczcie na yt filmiki z reakcją na fragment, w którym pokazują wszystkie postacie.. nie zdziwię się jak zarówno Pokemony jak i Smash zrobią wyniki powyżej 10 baniek w pierwszym kwartale 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co z tym Retro. Problemy w studiu, dlatego gra jeszcze nie jest gotowa, albo wzięli się za zbyt duży projekt jak na takie studio, a może gra jest gotowa i czeka na okienko, bo wątpię, żeby pracowali nad dwoma grami jednocześnie. Jestem lekko zawiedziony, ale jak będzie sztos pokroju Metrioda Prime lub Returns to wybaczę im to czekanie :).

Odnośnik do komentarza

To chyba rozwinięcie tej nowej antypirackiej strategii Nintendo.

 

Ludzie łamią konsolę przez przeglądarkę? Nintendo: nie ma przeglądarki na Switchu.

Ludzie łamią konsolę przez spreparowane save'y? Nintendo: nie ma backupowania save'ów.

Ludzie wciąż znaleźli drogę do złamania konsoli i powstają pierwsze sposoby na granie z karty w kopie zapasowe? Nintendo: nie będzie nowych gier. Nie ma gier nie ma piractwa.

 

Oni jak już się wezmą za jakiś problem to nie biorą jeńców :obama: 

  • Plusik 2
  • Haha 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

styczen -

luty - bayo2

marzec - kirby

kwiecien - labo

maj - donkey kong / hyrule warriors

czerwiec - mario tennis / sushi striker

lipiec - octopatch travelers / captain toud

sierpien - monster hunter 

wrzesien - xenoblade2 torna

pazdziernik - super mario party

listopad - pokemon lets go

grudzien - smash bros.

 

TBA - the world ends with you

 

zeszly rok

marzec - zelda

kwiecien - mario kart 8 deluxe

maj -

czerwiec - arms

lipiec - splatoon2

sierpien - mario  rabbids

wrzesien - pokken dx

pazdziernik - mario odyssey

listopad

grudzien - xenoblade 2

Odnośnik do komentarza

Chyba niektórym empatia się udzieliła, bo nagle obrońcy Ninny się pojawili, Ci sami co wcześniej narzekali xD.

9 minut temu, Kinoji napisał:

Prawda. Narzekamy, i w sumie slusznie, ale porownujac N do sony i ms pod katem exow do konca roku, to:

 

sony - spiderman

ms - forza

nintendo - mario tennis, octopath, mario party, poksy, smash

 

Ficek masz konkretny argument do CW xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...