Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, chmurqab napisał:

Jakoś widzę, że wszyscy zapominają, że Nintendo robi kilka/kilkanaście Directów w ciągu roku, z czego myślę, że jeszcze ze dwa będą kompilacją zapowiedzi kolejnych gierek.

 

tak było

Odnośnik do komentarza

Regularnie czytam watki w tym temacie ponieważ po chwilowym rozstaniu z Xboxem, przymierzam sie do zakupu kolejnej konsoli najpóźniej na jesień i w zasadzie będzie to zapewne PS4 / Switch. Jednak patrząc te kilka stron wstecz w temacie e3 dochodzę do wnioski ze posiadacze konsolki N czuja sie w tym momencie lekko oszukani. Generalnie potwierdza sie zasada z poprzednich generacji gdzie konsolka Ninny była jedynie dodatkiem do prawdziwego nextgena, a nie głównym sprzętem do grania.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mr. Montana napisał:

Regularnie czytam watki w tym temacie ponieważ po chwilowym rozstaniu z Xboxem, przymierzam sie do zakupu kolejnej konsoli najpóźniej na jesień i w zasadzie będzie to zapewne PS4 / Switch. Jednak patrząc te kilka stron wstecz w temacie e3 dochodzę do wnioski ze posiadacze konsolki N czuja sie w tym momencie lekko oszukani. Generalnie potwierdza sie zasada z poprzednich generacji gdzie konsolka Ninny była jedynie dodatkiem do prawdziwego nextgena, a nie głównym sprzętem do grania.

 

To będziesz miał w co grać, nadrabiać. Dla lubiących się w przenośnym graniu, czy nawet kanapowym, Switch jest głównym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

styczen -

luty - bayo2

marzec - kirby

kwiecien - labo

maj - donkey kong / hyrule warriors

czerwiec - mario tennis / sushi striker

lipiec - octopatch travelers / captain toud

sierpien -

wrzesien - xenoblade2 torna

pazdziernik - super mario party

listopad - pokemon lets go

grudzien - smash bros.

 

TBA - the world ends with you

 

zeszly rok

marzec - zelda

kwiecien - mario kart 8 deluxe

maj -

czerwiec - arms

lipiec - splatoon2

sierpien - mario  rabbids

wrzesien - pokken dx

pazdziernik - mario odyssey

listopad

grudzien - xenoblade 2

 

sierpień - monster hunter generations ultimate

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ragus napisał:

Zbyt dziecinne jest wpadnięcie w alkoholizm, a nie granie w Odyseję, ty głąbie.

:obama: 

12 godzin temu, raven_raven napisał:

Co to za problem żeby działał voice chat w obrębie jednej gry? Jeśli jest dostępne API do obsługi mikrofonów/zestawów słuchawkowych tj. jeśli twórca gry może przechwytywać dźwięk, to co z nim zrobi to jest zupełnie jego sprawa. No to Epic zrobiło sobie voice chat i puszczają to przez swoje serwery, każdy w swojej grze może, ale nikt tego pewnie nie robi, bo raz że po ch,uj (to powinna platforma dostarczać) a dwa, że pewnie kosztuje to dodatkowo.

Dokładnie, przecież PS3 nie miało czatu systemowego (odpowiednika party itp) i gry oferowaly voice chaty po swojej stronie jak na przykład BF 3 (swoją drogą jak ktoś grał tylko na PS3 to musiał mieć zaskoczenie na PS4 generalnie, że da się rozwiązać to inaczej). 

Odnośnik do komentarza

To, ze switch to dodatek do innych konsol to akurat potezny bulszit. Mimo tego, ze nie pokazali niektorych gier, ktorych sie ludzie spodziewali, to wciaz ilosc exow jest powalajaca w porownaniu z ixem i ps4. 

 

Zelda, Odyssey, Mario Kart, Rabbids, Xeno, Donkey Kong, Splatoon, a za moment Tennis i Octopath. No i oczywiscie tona indykow i mniejszych gier, w ktore najlepiej gra sie na switchu. Jak to jest lineup dodatku do innych konsol poltora roku od premiery, to ps4 przez ten sam czas od premiery mozna by nazwac szmata podlogowa.

 

Wezcie sie zastanowcie.

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

na xone kupie w tym roku jeszcze: forza horizon 4 (nawet nie tyle kupie co wpadnie z game pass)

na ps4 kupie w tym roku jeszcze: spiderman, rdr2

na switcha kupie w tym roku: mario tennis, octopath traveler, captain toud, dlc do xeno, super mario party

 

no faktycznie dodatek do innych konsol :P serio niektorzy chyba mysleli ze ujawnia wszystkie pozycje na directie z 2019 roku (a sami pisali, ze koncetruja sie na 2018 i smash) albo beda porty battlefieldV i coda

 

 

Odnośnik do komentarza

Ponoć Soraya Saga retweetowała dzisiejszy treehouse. Może pokażą więcej z Xeno 2 Torna i dowiemy się na ile godzin to przygoda. Wydaje mi się, że potwierdzą na 100 % ten standalone, a wielkość projektu sprawi, że nazywanie tego DLC będzie krzywdzące. Nie zdziwię się jak to będzie co najmniej na poziomie Lost Legacy (w stosunku do Uncharted 4), a może nawet Final Fantasy X-2 (w odniesieniu do Final Fantasy X) 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ficuś napisał:

w bajki mozna wlozyc legendy, ze pikmin4 byl kiedys gotowy, by byl to by go dali

 

Niestety wygląda na to, że to prawda :( Liczyłem na nowe Pikminki jak cholerka.

 

Ogólnie wrażenia z Directa na E3 2018 słabe. Chcemy się skupić na najbliższych premierach? To po co pokazują gierkę z mechami i FE z 2019 roku? To nie jest przecież zwykły Direct, tylko Direct na E3. Ja nie mówię żeby od razu popłynęli jak Sony i pokazywali zajawki gier z przyszłości - czy wyjdą za dwa lata, za trzy, czy na Switchu 2, nieważne - liczy się wrażenie. No ale co im szkodziło pokazać premiery na następny rok?

 

No i o co chodzi z tymi DLC. Żeby prezentować to zamiast pełnoprawnych nowych produkcji :facepalm: .

Przy pokazówkach tych wszystkich ogranych już indyków i portów to nawet ten Super Mario Party wygląda ciekawie.

I gdzie Pokemony? Wystarczyło choćby skleić jakiś nowy trailerek, a nie pokazywać jaki ten pokeball plus jest fajny (tym bardziej, że na treehouse grali w to, więc?).

Rozumiem, że Super Smash Bros ma swoich oddanych fanów, i jest ich całkiem sporo, ale żeby skupić się wyłącznie na tej grze, która wyjdzie dopiero za pół roku. Będzie chociaż tryb fabularny w tej "ostatecznej" wersji, bo nie zauważyłem?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Emocje opadły, mimo że fuckasa im w czerwony zad wkładam za niespełnione MOJE oczekiwania, ale... racjonalnie na to wszystko patrząc, nie mam co narzekać bo i tak są na horyzoncie tytułu, które z miłą chęcią kupie.

 

Ogrywam porządne Sushi Strikers, zaraz wpada dodatek do Rabbidsów. Tuż za rogiem machają do mnie Travelersi. Na jesień z dzieciakami wypróbuje Mario Party, bo na kartony w końcu się nie zdecydowałem. Zobaczymy jak Starlink, wydaje Ubi więc dodatkowo może będzie PL. Zastanawiam się nad Crashem i Valkirią. Czekamna kilka indyków, ja wiem że nie wszystkich one zadowalają, ale większość z nich na Switchu ma +1 do zajefajności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...