Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady EA to było dno dna.

Raczej poziom Square, jeśli już.

 

Dziwię się jeszcze temu, że dają płatny online w sierpniu, a nawet nie ma wtedy Smasha.

 

Ja tam trochę do grania mieć będę, zwłaszcza w lipcu (Ys/Shining/Octopath).  Valkyrie 4 też na jesień wychodzi.

Ale brak do połowy listopada, gry od Niny jest żałosny.

Mario Party nie liczę, bo to pierdoła.

 

Gdzieś pisali, że Yoshi żyje, ale nie ma, bo nie ma, a będzie jak będzie.

A Metroid4 też nie jest do pokazania, więc nie pokażą.

 

Co do portów - dlaczego nie ma MP Trilogy, XenoX, Mario 2D/World, Zeldy jakiejś? Zapchali by czymś chociaż.

Ale nie, nawet tego nie ma...

 

Ale Fire Emblem z ponoć trzema protagonistami, łażeniem po lokalizacji (w Shadow of Valentia było spoczko), pokazaniem oddziału to dla mnie must have.

Tylko, że Spring 2019...

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście mam w du.pie gry cyfrowe, dla mnie one nie mają w zasadzie wartości i nie sprawiają, że chce kupić daną konsole dla nich. Switch nie służy mi praktycznie w ogóle jako handheld. 

 

Niestety przewiduje, że ta platforma będzie jak 3DS. W pierwszym roku na 3DS'a doczekałem się pisanego pod tą platformę Residenta, dostałem podrasowanego Metal Gear 3 wyglądającego często lepiej niż wersja na PS2, dostałem Tales of the Abyss czy Ace Combat, potem pojawił się Marian i parę innych wartych wzięcia pozycji. Później jestem w stanie policzyć gry na palcach jednej ręki, które mnie urzekły i przyciągały do siebie. Tylko jak na konsole mającą 7 lat to trochę słabo. Niestety ale z mocy 3DS'a w takim stopniu w jakim korzystało Konami i Capcom to do tej pory mamy jeszcze Metroid Samus Returns i dwie odsłony Bravely. Reszta to rozczarowanie (coś jak swego czasu miało PSP, pełne 16-bitowych gówien, gdzie DS otrzymywał jRPGi w 3D jak remake FFIII i IV itp.). Tym bardziej szkoda tej platformy skoro wydali wersję New z mocniejszymi bebechami (i mającą 5 x więcej RAMu niż Wii) no ale skoro ludzie zgadzają się na umowności mamy masę przeciętnych graficznie pozycji (nie mówiąc już o gameplayu rodem gier z GBA). 

 

Niestety jak już tutaj pisaliście Switch robi się mekką gó.wna z komórek i jest to dosłowny zalew tego syfu ale Nintendo to odpowiada, bo nie muszą się wysilać. Zrobią kilka tytułów na krzyż wymieszane masą indyków i konsola będzie się sprzedawać, bo taką klientele przyciąga. Dla mnie ostatnią wartą czegoś ich stacjonarką był GameCube i Wii. Na Wii miałem z 30/40 tytułów w większości exy pisane pod tą platformę: Another Code R, Fragile, Muramasa, Sin & Punishment, Metroid 3, SMG 1 i 2 , Zeda SS, DKCR, Last Story, Pandora's Tower, Xenoblade i cała reszta. Do tego sporo podrasowanych gier z GaCka i nie tylko, plus takie rodzynki jak świetne Silent Hill Shattered Memories. Niestety nie doczekam się już takiej platformy od Nintendo. 

 

Szczerze to liczyłem nawet na te szmaciarskie porty w postaci Fallout 3 / New Vegas lub kolejne porty z Wii U lub nawet Wii ale nie, kur.va indyk zapcha tą dziurę i nawet kasy wyłożyć na to nie muszą. 

Odnośnik do komentarza

Dobry start z tymi mechami i dlc fabularnym do X2, potem kilka fajnych zapowiedzi, w tym cudowne Fire Emblem, no a potem no cóż, albo ktoś lubi smasha albo nie.

 

Niby direct poświęcony grom na ten rok, więc Metroid i Bayo3 olane, ale z drugiej strony nie przeszkodziło im to pokazać FE na 2019.

 

No szkoda/10, ale tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza

K... ale Smasha spojlerować przez pół godziny i na koniec pokazać Ridley? Gdzie się raczej należało spodziewać trybu fabularnego, którego się domagają wszyscy od 10 lat? Porażka straszna. Przez 5 min można było powiedzieć, że będzie milion postaci i jakieś nowości w systemie i tym się będzie różnić od wersji z Wii U.   TRA - GE - DIA. Zauważcie, że tak naprawdę dalej nie wiadomo czym jest ten Smash. Chora sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chrno-x napisał:

Szczerze to liczyłem nawet na te szmaciarskie porty w postaci Fallout 3 / New Vegas lub kolejne porty z Wii U lub nawet Wii ale nie, kur.va indyk zapcha tą dziurę i nawet kasy wyłożyć na to nie muszą. 

 

Gdzie moje Diablo do ch,uja :[ 

Odnośnik do komentarza

Co to za problem żeby działał voice chat w obrębie jednej gry? Jeśli jest dostępne API do obsługi mikrofonów/zestawów słuchawkowych tj. jeśli twórca gry może przechwytywać dźwięk, to co z nim zrobi to jest zupełnie jego sprawa. No to Epic zrobiło sobie voice chat i puszczają to przez swoje serwery, każdy w swojej grze może, ale nikt tego pewnie nie robi, bo raz że po ch,uj (to powinna platforma dostarczać) a dwa, że pewnie kosztuje to dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Cytat

This information comes from Nintendo America Bill Trinen and localization manager Nate Bihldorff…

Is there anything you can say about Metroid Prime 4? Is there a reason it wasn’t at the show this year?

 

Trinen: It’s still in development.

Bihldorff: But yeah, we’re not featuring it at E3 this year.

Trinen: I think the main thing is, as people have probably realized by now – we show things when we think we’re ready to show them. And when we think we’re ready to show Metroid Prime, we’ll show Metroid Prime.

 

More than a logo?

 

Bill: [Laughs] Last year was the first year for Switch at E3, so we took a bit of a departure from our usual approach to E3, which is to focus on more near-term stuff. Last year, because it was the first year for the hardware, we looked at things that were maybe a little further out. This year, you can see pretty clearly, we’re back to focusing on the near-term. We’ll have more to share with Metroid Prime 4 when we have something we think is going to wow people.


W sumie to pewnie się odnosi do reszty nie pokazanych gier.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Basior napisał:

Jakby kogoś - demo Shining Resonance wyleciało na eShopa. Krótkie. Ja tam preordera nie kasuje, ale coś czuję, że raczej mało komu się spodoba. Plus mam nadzieję, że  we właściwej wersji wszyscy przeciwnicy będą się ruszać...

Według mnie gra jest mega i lepiej mi to demo podeszło niż xeno2, gra w zasadzie bardzo podobna do xeno tylko zamiast bladeow mamy smoki no i system walki w shiningu jest lepszy według mnie.

 

czuje ze gra będzie wypas biorę day1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...