Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ficuś napisał:

DfrPDsFUwAEM_VZ.jpg:large

 

Nie oszukujmy się - nie jest aż tak kolorowo jak na tym obrazku. Przynajmniej dla tych co grają również na innych sprzętach. Automatycznie porty i remastery odpadają w przedbiegu. Mobilnych gierek też nie liczę za bardzo. DLC i inne dodatki do gier również nie potrzebnie widnieją tu jako pełnoprawne tytuły. Ale nadal jest bardzo dobrze. Pozostają w Q2 tenis z Mario, w Q3 Octopath Traveler i Monster Hunter (no dobra - niech będzie: i Fifa 19), w Q4 Super Mario Party, Lets GO Pikachu i Super Smash Bros (i jak Ubi się wyrobi Starlink i Just Dance). Do tego popularne sieciowe strzelanki typu Fortnite, czy Paladins.

 

No ale trzeba przyznać, że Nintendo stara się w każdym miesiącu o premierę przynajmniej jednego ekskluzywa:

22. czerwiec - Mario Tennis Aces

13. lipiec - Octopath Traveler

28. sierpień - Monster Hunter Generations

wrzesień - tu pusto (no chyba, że to całe DLC do Xenoblade 2 - Torna The Golden Country będzie rzeczywiście ogromne i niezależne od podstawki - 14. wrzesień)

5. październik - Super Mario Party

16. listopad - Pokemon Let's Go Pikachu/Eevee

7. grudzień - Super Smash Bros Ultimate

 

Multiplatformy na razie tracą na tym, że są wydawane z poślizgiem na Nintendo Switch, ale powinno się to w niedługim czasie zmienić. I wtedy wybór Switcha jako platformy docelowej będzie o wiele bardziej atrakcyjny.

 

Wiadomo nie wszyscy zagrają we wszystko. No ale muszę przyznać, że mimo iż E3 odebrałem ozięble, to na chłodno lineup wygląda nawet całkiem, całkiem :).

 

A co do tegorocznych premier, to są jakieś konkrety na temat My Hero Academia One's Justice? Bo przyznam, że gierka bardziej mnie interesuje niż Dargon Ball FigtherZ.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, funditto napisał:

Wreszcie mamy doprecyzowaną kwestię tytułów ze starszych platform Nintendo. Switch Online to następca Virtual Console. 

 

https://nintendoeverything.com/reggie-on-why-nintendo-views-nintendo-switch-online-as-a-vc-successor-believes-people-will-subscribe/

 

 

Jak sie okaze, że nie mozna kupic tych gier tylko trzeba płacic za subskrypcję to zlewam temat całkowicie. Pierwsza lista gier jest mega biedna (a co lepsze mam juz na3DS'a) więc lepiej żeby mieli DUZE plany co do aktualizowania dostępnych gier.

Odnośnik do komentarza

nie zakladam nikomu do portfela, dla mnie to nie problem akurat dolozyc do tego co wspomniales (a korzystam z plusa, golda, passa, netflixa, spotifya) jeszcze nintendo online, ktore kosztuje grosze w porownaniu z reszta ;) Zreszta, cos tam online na tym switchu gram, wiec i tak musze miec wykupiony abo, a jesli w ramach tego bede mial fajne stare gierki to tym bardziej spoko jak dla mnie. No ale rozumiem, że niektorzy woleliby mieć możliwość zakupu pojedynczych gier. 

Odnośnik do komentarza

80zl nie jest zle, zawsze mozecie zalozyc sobie Cebulowy temat na zrzute. Wtedy chyba po pare zlotych wychodzilo (ten pakiet rodzinny)?

Oczywiscie, ze fajnie by bylo jakby to smigalo super (i jeszcze normalny voice chat), ale ujdzie jak jest. To co oferuja za ta cene jest naprawde ok dla mnie (NES/SNES classics, yes please).

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie będą to wyłącznie gry przerobione pod granie online i będą regularnie wypuszczać takie sztosy jak Chrono Trigger, Super Metroid, Super Castlevania itp. to jak najbardziej ale jeżeli tego typu tytułów po roku czasu lub dłużej wyjdzie 3/4 to niech spadają(online mnie nie interesuje bo w ogóle nie grywam po multi). Na razie czekam i bacznie obserwuje. 

Odnośnik do komentarza

W cebuli bym brał, jeszcze jak, ale tak chłodnym okiem to oferta słaba. I nie porównujcie tego do PS+/XBL, bo tam gry można też kupić. Jeśli tutaj będzie to tylko w ramach abonamentu to będzie to bezprecedensowe. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rayos napisał:

80 zl ROCZNIE za duzy dostep do klasycznych tytulow vs kupowanie kazdej pozycji osobno za 20-40 zl ... no nie wiem co wybrać 

No ja wybieram kazdy osobno bo nie bede musiał opłacać tego abonamentu. Z PS+ to był błąd. Inna sprawa że ja sobie robię cyfrową kolekcję klasyków i po prostu chce mieć te gry kupione.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

Bramkę numer dwa. Który to już abonament do płacenia? PS+, XBL, XGP, Nintendo Online... Jeszcze jak ktoś słucha muzyki i ogląda filmy/seriale to ma przeyebane po całości.

 

No zamiast słuchać muzyki i oglądać filmów w abonamentach zawsze możesz wszystko kupować i zapłacić 10x tyle :D Przecież to nawet 200 zł miesięcznie nie wyjdzie wszystko.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pacquiao napisał:

Jest może do kupienia jakaś folia na ekran żeby się tak wszystko nie odbijało?

 

Najlepsze opinie ma chyba ta:

 

https://www.amazon.de/Nintendo-Displayschutzfolie-amFilm-Schalter-Display/dp/B06X3WTK4X

 

W sumie dobrze że mi przypomniałeś, pora kupić, jak kiedyś będą jakieś gry na Switcha to się przyda. Niestety, nie wiem czy można ją zamówić w Europie, a z USA wysyłka wychodzi drożej niż sam produkt.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem jak działa cyfra i wiem, że kupuję licencję, która kiedyś wyparuje. No ale jednak mam gierkę na wyciągnięcie routera kiedy chcę, a nie kiedy mam opłacony abonament.

 

Zresztą, chcecie to płaćcie, co mnie to obchodzi :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...