Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

i pewnie bedzie 100mb miejsca na savy, albo nie kazda juz wydana gra bedzie wspierala backup xddd

 

btw niby soft 6.0 wyciekl, zmian tyle co kot naplakal, ci co spodziewali sie jakies rewolucji beda rozczarowani:

  • OS has been re-encrypted with new keys as per usual
  • Significant rework of the OS to support NSO and also Behind the scenes support for Online Save Data Backup
  • Significantly more telemetry behind the scenes
  • eShop overhaul to support subscription services
  • New profile icons (including Toad)
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ficuś napisał:
  • Significantly more telemetry behind the scenes

 

Je,bać jakieś użyteczne nowości, najważniejsze to śledzić nasz każdy ruch, żeby czym prędzej wykryć jeśli ktoś tylko pomyśli o złamaniu tej wspaniale zabezpieczonej konsoli :usmiech:

 

Co za wspaniałe czasy.

Odnośnik do komentarza

zeby po takim czasie dalej miec menu w 720p, brak mozliwosci zmiany koloru poza bialy i ciemny, jakis tapet, folderow, wiadomosci czy przegladarki lub glupiego youtube xddd

 

a moze nad tym grzebie jeden czlowiek w nintendo i to my jestesmy wobec niego zbyt wymagajacy? bo czasem to wyglada tak jakby soft tej konsoli robil jakis studenciak, ewentualnie polyphony po godzinach w przerwach od gran turismo

Odnośnik do komentarza

Odpala gry?

Odpala

Ten ekran i tak do niczego innego się nie nadaje. Jeśli np. kosztem dodania bzdurek miałoby to zacząć przymulać albo gierki miały by mieć mniej FPSów to ye,bac to maczetami. Jedynie 2 ważnych rzeczy brakuje - backup save'ów we własnym zakresie (USB, SD, gdziekolwiek) oraz wiadomości i zapraszania jakiegoś prostego.

 

To menu jest proste jak qutas Rocco ale przynajmniej jest zayebiscie szybkie.

 

Poza tym wysyła w tle tyle danych, że jak dodadzą jakieś wodotryski to nie wiem czy procek uciągnie xD

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, zwłaszcza jak widzę co odwala os na PS4 pro super, duper multimedialnej konsoli ileś tam razy mocniekszej od znicza. Kilkusekundowe frizy kiedy grzebiemy w menusach przy odpalonej grze, nienapawają optymizmem. Podobnie było z VITA, na początku cudo, super menusy, możesz sobie odpalić coś tam oprócz gierki, a teraz? Przy co nowszych tytułach system nie pozwala nawet trofików sprawdzić podczas grania, bo pewnie konsola by eksplodowała.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale odpalanie aplikacji nie miałoby żadnego wpływu na działanie systemu, żadnego. Gry to też aplikacje technicznie rzecz biorąc. Więc w przypadku przeglądarki czy nie wiem, youtube albo Netflix to te rozważania o wpływie na działanie systemu dość nietrafione. Niech tylko Nintendo dopuści ich istnienie w eShopie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, raven_raven napisał:

Ale odpalanie aplikacji nie miałoby żadnego wpływu na działanie systemu, żadnego. Gry to też aplikacje technicznie rzecz biorąc. Więc w przypadku przeglądarki czy nie wiem, youtube albo Netflix to te rozważania o wpływie na działanie systemu dość nietrafione. Niech tylko Nintendo dopuści ich istnienie w eShopie.

Zewnętrzne apki tak, jasne. Chodzi mi system/dashboard. Niech będzie tak lekki jak się da. 

 

Hulu już jest a Netflix kiedyś tam twierdził, że nie pracuje nad niczym. Więc może problemem jest brak zainteresowania samych serwisów? Google na doświadczanie, wciskał YouTube wszędzie. Może popierają się jakimiś danymi, że to się nie opłaca? Czas pokaże. 

 

Pady od NESa I Snesa mini są na usb? Jak nie to jakaś przejściówka będzie potrzebna. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

To są wyłącznie ikonki i są wyciągnięte z softu który został pobrany z serwerów Nintendo. Także ikonki tam na na 100%. Pytanie co oznaczają dokładnie. Możliwe, że tylko będą się pokazywać zamiast ikonek joyconów w gierkach z NESa które dojdą wgrać z subskrypcją online. 

 

To czym się jaram to fakt, że są tam ikonki padów od Snesa. O ile gry z NESa to dla mnie zbyt duża archeologia to już ze Snesa nie I chętnie bym w nie pograł na Switchu. Skoro od razu je zrobili, to pewnie w którymś momencie będą chcieli je dodać do subskrypcji. Albo znowu będą je sprzedawać na wzór dawnego VC. Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Może po prostu w związku ze startem online i udostępnieniem tych paru starych gierek wydadzą bezprzewodowe kontrolery jak do NESa i Snesa? Zobaczymy.

 

Dalej nie rozumiem czemu Nintendo nie zrobi VC albo abonamentu z gierkami ze Snesa. Akurat w tamtych czasach byli hegemonem i mają prawa do tych gier, nie to co np. Sony. Sprzedaż tych konsolek mini też była bardzo dobra. Widać po tym, jak i po tym jak się sprzedają indyki, że część właścicieli switcha to takie stare dziady jak ja którzy chcieliby w starocie pograć. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Mają prawa do swoich gier tak jak każdy twórca. Na mini też jest masa gier na licencji. Hegemonem to oni byli za czasów NESa i na rynku handheldów za SNESa to już grali na równych prawach z innymi. Mnie VC już w sumie nie interesuje na NESa i SNESa mam już wszystko co chciałem. 

 

Chyba, że do VC dojdzie GC i Wii. Wtedy wydam masę hajsu u nich. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...