Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Nintendo raczej probuje pozyskac 3rdparty dla Switcha, czego dowodem m in. ta ostatnia gierka na UE4, wiec nie widze powodu dla ktorego MS mialby byc traktowany inaczej.

A szanse widze spore, chociazby ze wzgledu na ich wlasny online i plany wzgledem tegoz.

Odnośnik do komentarza

Brad Sams dziennikarz bliskl Microsoftu zasiegnął języka w sprawie ostatnich plotek 

"Gamepass/Xcloud on Switch is not happening in the near term, I can't ever say never because Microsoft wants it on every device. But as of right now I'm hearing from multiple people that it is not coming to the Switch [...] so don't expect it on Switch anytime soon, at least that's what I'm hearing."

 

Wielka szkoda, liczyłem na współprace, ale to byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz żebym z tobą dyskutował to naucz się proszę cytować pełne wypowiedzi, a nie pojedyncze zdania wyrwane z nie wiadomo skąd. Bo nie mam pojęcia o chuy ci teraz chodzi.

 

Wstawiłem tylko cytat poinformowanej osoby dementujący ostatnie plotki.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, aphromo napisał:

https://www.gram.pl/news/2019/03/04/microsoft-chce-wprowadzic-usluge-xbox-game-pass-na-kazda-mozliwa-platforme-sprzetowa.shtml

Ciekawa sprawa.

edit2 - zeby nie bylo ze goly link - Spencer potwierdza plany GP na Switch.

"There has been a lot of talk out there about Game Pass on the Switch. I'm hearing from multiple sources that is not happening. Let me qualify, that is definitely not happening in the near term. I can't ever say never, because Microsoft wants Game Pass on TV's, they want it on PC's, they want it on Xbox, they want it everywhere with their XCloud stuff, but as of right now I am hearing from multiple people that it isn't coming to the Switch. Obviously things could change and all that good stuff, but yeah don't expect Game Pass on the Switch anytime soon. At least that is what I'm hearing."
Nie będzie rewizji w tym roku. Może w przyszłym jak będą musieli znowu przystopować z wydawaniem exów.  

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, aphromo napisał:

Jesli Switchowa Dragons Dogma dobrze sie sprzeda, Capcom byc moze przeportuje DMC5 na Switch.

http://www.nintendolife.com/news/2019/03/devil_may_cry_5_will_be_considered_for_switch_if_dragons_dogma_sells_enough

 

 

 

NIe napisali, że przeportują DMC 5 przy dobrej sprzedaży Dragon's Dogma tylko zastanowią się nad przeportowaniem tejże gry. Czyli nawet jak się zayebiście sprzeda to oni wpierw "rozważą"  czy jest sens lub możliwość stworzenia portu xD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dante2212 napisał:

Bandai namco i Arc tak samo mówili o DB fighterz i zdziwko gra się pojawiła. Na pewno wysoka sprzedaż wpłynie na chęci do zrobienia portu, więc warto mieć nadzieję.  

 

Akurat DB Fighterz na Switcha był pierwszą wersją w produkcji. Czytałem kilka wywiadów z developerami i premiera na Switcha była przesunięta raz, że celowo, dwa potrzebowali również trochę więcej czasu na ogarnięcie sprzętu. Kwestia tego czy gra również zostanie zapowiedziana na Switcha na długo przed premierą nie jednokrotnie zależy też od Nintendo, które już kilkukrotnie wymuszało na developerach i wydawcach nabranie wody w ustach.

 

Poza tym mamy tutaj trochę inną sytuację. DBFighterz było już w produkcji na Switcha z kolei DMCV było w produkcji na długo przed zaprezentowaniem Pstryka. To samo było z MHWorld.  No i nie zapominajmy, że Capcom choć wspiera Switcha, tak robi to głównie za pomocą portów starych tytułów z poprzednich generacji. Obecnie oprócz chmurkowej wersji RE7 dla KKW nie mamy obecnie nic z obecnej generacji przy czym nie dość, że Europejskich graczy Capcom zlewa nie wydając praktycznie żadnej gry w pudełku to jeszcze ogólnie ich gry na Pstryczka są cholernie drogie i oni o tym wiedzą.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, chrno-x napisał:

Obecnie oprócz chmurkowej wersji RE7 dla KKW nie mamy obecnie nic z obecnej generacji przy czym nie dość, że Europejskich graczy Capcom zlewa nie wydając praktycznie żadnej gry w pudełku to jeszcze ogólnie ich gry na Pstryczka są cholernie drogie i oni o tym wiedzą.

Najnowszy Mega-man jest raczej nową produkcją. 

Odnośnik do komentarza

Owszem, masz rację ale mnie bardziej chodziło o wysoko budżetowe produkcje. Poza tym chodzi również o to, że u nas obecnie Capcom nie wydaje gier w pudełkach na Pstryka. Jak dla mnie to fail nad failami, choć na pewno znajdą się zwolennicy cyfry. Tak ja lubię mieć wybór.

 

Wiadomo, Capcom na PS4 i XO również na początku nie wydawał nowości. Więcej było tam portów niż ustawa przewiduje. Tak pytanie czy przez słabą specyfikację Switcha dorobimy się portów choćby części gier? Ja w to bardzo wątpię. Dlatego wątpię aby taki DMCV wyszedł na Pstryka, tym bardziej śmigając w 60 klatkach, gdzie wersja z XoS ma z tym problem.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, chrno-x napisał:

Owszem, masz rację ale mnie bardziej chodziło o wysoko budżetowe produkcje. Poza tym chodzi również o to, że u nas obecnie Capcom nie wydaje gier w pudełkach na Pstryka. Jak dla mnie to fail nad failami, choć na pewno znajdą się zwolennicy cyfry. Tak ja lubię mieć wybór.

Problem jest taki, że nie wydaję ich poza Japonią(w Stanach jak wydają to są wybrakowane bo zawsze coś trzeba pobierać z eshopu jak RE revelations 2 bo pierwsza część tylko była na cartridgu czy mega-man lecacy collection. Bandai Namco poszło o krok dalej i naruto ultimate ninja storm trilogy w Japonii wydali na jednym carcie, a poza Japonią dali pudełko z 3 kodami w środku. Mam nadzieję, że to się zmieni bo to olewanie poza japońskiego rynku jest już ostro denerwujące.   

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dante2212 napisał:

Problem jest taki, że nie wydaję ich poza Japonią(w Stanach jak wydają to są wybrakowane bo zawsze coś trzeba pobierać z eshopu jak RE revelations 2 bo pierwsza część tylko była na cartridgu czy mega-man lecacy collection. Bandai Namco poszło o krok dalej i naruto ultimate ninja storm trilogy w Japonii wydali na jednym carcie, a poza Japonią dali pudełko z 3 kodami w środku. Mam nadzieję, że to się zmieni bo to olewanie poza japońskiego rynku jest już ostro denerwujące.   

 

Raczej w to wątpię. Kolejne studio na liście to Square-Enix z Finalami. FFX i FFX-2 w Japonii i na rynku Azjatyckim będą posiadać oby dwie gry na cartach. Na Zachodzie z kolei FFX-2 będzie tylko jako kod do pobrania. Wątpię aby to się zmieniło w najbliższym czasie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim. Zastanawiam się nad zakupem switcha, ale mam pewne pytania, na które- mam nadzieję mi odpowiecie. A więc:

1. Jak w bieżącej formie wygląda konsola, która jest w sprzedaży? Poprawiono wszystkie wady pierwszych egzemplarzy? Chodzi mi o łamiące się zawiasy joy-conów, stacja dokująca rysująca ekran i tył urządzenia, słaby zasięg wifi itp. A może prościej, co z wad jeszcze zostało :)

2. Czy odpowiedniki przycisków z dualshocka z play'a L2 i R2 (nie wiem jak one się nazywają w switchu) odczytują siłę nacisku, lub może działają 0/1?

3. Jak wygląda sprawa polonizacji gier?  Czy wychodzi coraz więcej gier w naszym języku? Bo sporo fajnych gier niestety go nie ma (chodzi mi głównie o te, które kładą nacisk na fabułę jak np. skyrim) ;/

4. Biblioteka gier- sam się zastanawiam czy konsola spełni moje oczekiwania w tym aspekcie. Z miłą chęcią zagram w diablo, zeldę, skyrima (gdyby był w Polskim języku), mario, pokemony,  mortal combat czy raymana i takie gry lubię, natomiast nie przemawiają dla mnie wszelkiej maści indyki czy azjatyckie produkcje. Chodzi mi o to, żebyście mi przybliżyli  w jakim kierunku biblioteka gier na switcha się rozwija. 

5. Jakieś ogólne rady podczas zakupu, na co zwracać uwagę, na co uważać, z czym być nad wyraz delikatnym itp 

Z góry dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ok. Jeszcze jedno pytanie dot. cen. Jak ceny plasują się z czasem, bo na playstation dla przykładu idzie dorwać starsze gierki za całkiem fajne sumki. Dla przykładu god of wara kupiłem za 90zł, uncharted 4 też za parę dziesiąt złotych, until dawn to samo. Wszystko w ps store. Czy nintendo ma tendencję, to obniżania cen starszych tytułów lub raczej trzymią się sztywno tych wysokich cen?

Edytowane przez johnnyjonjc
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Rayos napisał:

Gry Nintendo znane są z tego, że mocno trzymają swoje ceny. W zależności od tytułów, używki kupisz od 120 do 160zł. Mowa oczywiście o grach wydanych przez Ninny :) Promo na cyfrowe gry od Big N wchodzą rzadko, a jeśli już są, to raczej średnie okazje, w okolicach -30% z 250. 

Gdzie Zelda za 160? :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...