Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

ayyyy best buy znowu w natarciu. z ich systemu wyciekło, że na switcha zmierza:

 

a) persona 5

b) trylogia prime

c)zelda link to the past

 

o ile 2 pierwsze pozycje to żadne zaskoczenie, tak nie wiadomo o co biega z tą zeldą. nie chodzi o rimejk LA, bo akurat ta pozycja ma też swój wpis na stronie

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, BRY@N napisał:

Też najchętniej był zostawił PS3, PS4 i kupił Switcha ale niestety żona by chyba tego nerwowo nie wytrzymała :)

W sumie PS3 trzymam tylko dla gier bo większość można już zagrać na PS4.

Sprzedaj Ps3 póki coś jescze jest warte i zainwestuj w Switcha.Przyszłość różowa pod kołdrę zawsze przed żoną sie schowasz no i tematyka dla +3~99 idealna 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Oldboy napisał:

Sprzedaj Ps3 póki coś jescze jest warte i zainwestuj w Switcha.Przyszłość różowa pod kołdrę zawsze przed żoną sie schowasz no i tematyka dla +3~99 idealna 

ps3 nie sprzedawać, głupota.

Ja teraz ogrywam z synem wszystkie gry lego na ps3, lepiej kupic gre za 30 zł  a nie za 150. Trzymać, szanować.

  • Plusik 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Ziomek ze sklepu mu potwierdził? No to już 100% legit :dynia:

 

Jest o tyle legit, że wszystkie zapowiedziane gry mają jakiś tam wewnętrzny kod potwierdzający, że nie jest to ściema. Poza tym no shit sherlock, że nie pierwszy raz jakiś sklep ujawnił coś co zapowiedziano później. Kolesiowi o tyle wierze, ze 90% jego tweetów okazały się prawdziwe, więc w czym problem? :dunno:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, chrno-x napisał:

w czym problem?

Otóż to, w czym problem? Rozumiem, że facet jest wiarygodny, ale potwierdził mu to jakiś odpowiednik Czesława-kierownika zmiany, więc nie daję tak w 100% wiary w jego "leaki". To, że kłykcie mi bieleją od zaciskania kciuków w nadziei, że jest to prawda to inna para kaloszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Otóż to, w czym problem? Rozumiem, że facet jest wiarygodny, ale potwierdził mu to jakiś odpowiednik Czesława-kierownika zmiany, więc nie daję tak w 100% wiary w jego "leaki". To, że kłykcie mi bieleją od zaciskania kciuków w nadziei, że jest to prawda to inna para kaloszy.

 

Ich relacji to ja nie znam ale nadzieja zawsze umiera ostatnia :potter:. Fajnie byłoby mieć trylogie Metroida i cały czas czekam na to zawszone potwierdzenie. Poczekamy zobaczymy, grać mam w co a kiedy zapowiedzą te tytuły to może będziemy musieli czekać jeszcze X lat :dunno:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, zdrowywariat napisał:

Jakby ktoś jeszcze pytał, dlaczego gry Nintendo „nie tanieją”: Nintendo jest na 9 miejscu najbardziej renomowanych firm z 2200, które brały udział w badaniu przeprowadzony przez Instytut Reputacji w Stanach Zjednoczonych :).


Ale rozwiń myśl jaki to ma wpływ na cenę gry od N na rynku wtórnym w Polsce.

Odnośnik do komentarza

W przypadku gier od Niny rzadko się pozbywam ale czekam na powroty w odświeżonych wersjach i właśnie sprzedałem Metroid Trilogy za tyle co kupiłem na premierę , podobnie miałem z Wind Waker na GC po ponad 10 latach poszła za tle co w dniu premiery.Czy to nie je piękne ? ;) 

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

No ja Dooma dwa razy kupowałem i po przejściu odsprzedawalem praktycznie bezstratnie . Chociaż boli jak trzeba wydać ok 150 zł ,widząc na innych platformach połowę taniej.

Mam teraz tak z FfX czeka w preorderze za 149 . I nie wiem czy brać

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Wynika to z tego ,że na konsolach konkurencji masz czasem dwie duże premiery dobrych gier AAA w jednym miesiącu wiec takie gry są z miesiąca na miesiąc przeceniane żeby przyciągnąć graczy do swojej produkcji. W ciągu 2 ostatnich miesięcy miałeś Sekiro, Anthem, Division 2, Metro Exodus, Resident Evil 2, Dirt 2 nie wiem czy coś pominąłem z głośniejszych premier. Sam w żadną z tych gier jeszcze nie grałem ale wiem o ich istnieniu bo cały czas ktoś o tym pisze czy na portalu, forum czy wyświetlają się reklamy albo promocje. Tak samo chce zagrać w każdą z tych gier i pewnie to zrobię jak się uporam z zaległymi tytułami. A ,że stanieją to lepiej dla mnie. Każda z tych gier ma spory budżet i jak sprzedaż spada bo większość zainteresowanych kupiła jest obniżka i kupuje to kolejna fala. Na sprzęcie Nintendo nie masz takiej presji na obniżanie ceny bo po co jak nie ma alternatywy / aż tak ostrej konkurencji cenowej jak na PS4/One/PC. Nawet takie gierki jak Doom, Skyrim czy Dark Souls trzymają cenę na Switchu. 

 

Wynika to z braku presji rynku walki o czas gracza, każdy ma ograniczony czas na granie. Jeden ma go więcej drugi mniej, każda z tych gierek walczy o twój czas i twoje pieniądze. A ,że na Switchu masz mniej głośnych premier to wydawcy mogą sobie pozwolić na takie praktyki. 

 

Za czasów GC ceny gier były mniej więcej równe na wszystkich platformach, nawet gierki Nintendo taniały. Miałeś na tym sprzęcie masę multiplatform w takiej samej jakości lub nawet lepszej niż u konkurencji. Teraz konsole Nintendo kupuje się głównie dla eksów. Jak ktoś kupuje Switcha w 2019 roku po raz pierwszy to kupi pewnie Zeldę, Mario i coś jeszcze. Wiec po co Nintendo ma obniżać cenę jak nie czuje presji i wie ,że nowy posiadacz raczej będzie chciał zagrać w te głośne hity. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.