Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Rayos napisał:

Ale Yacht Club to tylko wydaje, developerem jest Mechanical Head. Nie ma co liczyć na takie wsparcie jak przy SK, bo te ich obietnice z darmowymi dlc tyle lat po premierze srogo ich kosztowały.

A widzisz, na szybko oglądałem trailer w pociągu i przegapilem troche. Szkoda ale gierka wygląda interesująco więc sprawdze w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

monolith soft (ci od min xeno) rekrutuja ludzi pod nowa zelde 3d....zdajsie przy botw tez pomagali w pracach

 

Przy Skyward Swordzie również pomagali. Przy kilku innych pozycjach na Wii U także pomagali. Mają od tego osobny team, który zajmuje się wspieraniem innych ekip.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Borucin napisał:

Darmowe 12 msc abonamentu Nintendo Switch Online dla posiadaczy Twitch Prime :o

https://gameshunt.pl/darmowe-12-miesiecy-abonamentu-nintendo-switch-online-za-darmo-dla-subskrybentow-twitch-prime/

Promka sztos. Ale jeszcze lepiej wziąć Amazon Prime Video(jak ktoś nie ma) za 2.99 EUR miesięcznie przez pierwsze pół roku. W tym od razu masz Prime Video, w którym jest dużo dobrego stuffu do zwąchania, Twitch Prime(bye plebs) i darmowe nintendo online. Trzy w jednym :banderas: 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Nie chcę zakładać nowego tematu a innego gdzie mógłbym zadać pytanie nie znalazłem, zdam je tutaj :)?

Czy w obecnej chwili opłaca się kupować Switcha?

Widziałem wzmiankę o nowych modelach, czy to pewne ?

Czy w związku z wyjściem nowych modeli "stary" Switch może stracić na wartości?

Czy największe hity pokroju Zeldy i Mario można znaleźć w granicach 100zł czy raczej wszystko bliżej 200zł?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, BRY@N napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu a innego gdzie mógłbym zadać pytanie nie znalazłem, zdam je tutaj :)?

Czy w obecnej chwili opłaca się kupować Switcha?

Widziałem wzmiankę o nowych modelach, czy to pewne ?

Czy w związku z wyjściem nowych modeli "stary" Switch może stracić na wartości?

Czy największe hity pokroju Zeldy i Mario można znaleźć w granicach 100zł czy raczej wszystko bliżej 200zł?

 

Jeśli Ci się nie - zawsze mam dylemat, czy spieszy, czy śpieszy, ale obie wersje są poprawne :) - to zaczekaj do E3, na razie to tylko plotki, ale bardzo prawdopodobne, że pokażą jakąś nową wersję Switcha, która jeśli pokażą, pewnie wyjdzie w okolicy gwiazdki, więc jeśli Ci się nie spieszy :). Oczywiście jest szansa, że gdy wyjdzie nowa wersja lub dwie to stara stanieje trochę, aczkolwiek niekoniecznie. Wiesz gry Nintendo trzymają cenę, za Zeldę dalej musisz wyłożyć 150zł, za Mario pewnie też, więc wyjdzie gdzieś w połowie 100-200zł.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, szczudel napisał:

A to w sumie dla mnie ewenement. Sony od zawsze jakieś Platinium, Classic czy Essential, Xbox  też coś miał a Niny: " FU! I tak kupicie tępy motłochu 3 letnią grę za pełną cenę".

 

Nintendo ma swoje Selects, czyli gry po 19.99e, wiem że było na Wii i jest na 3DSa, ale na Switcha jeszcze nie wprowadzili.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Selects było również na WiiU. O ile na takim PS zazwyczaj czekam na permanentne obniżki cen i/lub promocyje, o tyle na Nintendo tego nie robię i kupuję za standardową cenę w okolicach premiery. Może dlatego, że nie chce mi się czekać tych (około?) 4 lat na kupno tytułów, które mnie zaciekawiły (w przeciwieństwie jak ju Sony, gdzie zazwyczaj w przeciągu roku-dwóch można kupić grę w cenie dobrego indyka).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zdrowywariat napisał:

 

.... pewnie wyjdzie w okolicy gwiazdki, więc jeśli Ci się nie spieszy :)....

Do gwiazdki to liczyłem że ogram wszystko co mnie interesuje :)

W sumie ceny gier trochę mnie odstraszają bo na wszystkich konsolach robiłem "zbieractwo" i co dobre zawsze zostawiałem. Tutaj można w sumie wymieniać gry.

Zastanawiałem się jeszcze nad sprzedażą mojego PS3 i właśnie zakup Switcha ale tak trzymam to PS3 z myślą jak mały podrośnie to będzie miał na czym grać żeby nie zajmował PS4 :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.