Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz, nie będziesz żałował. Na twoim miejscu wziąłbym wersję neonową, jeśli będziesz grał na dwóch. A dokupując dodatkowe dwa splatonowe joye będziesz miał każdy w innym kolorze. Konsola się raczej nie rysuje, tylko trzeba być ostrożnym przy umieszczaniu jej w docku. Z gier, które wymieniłeś, że lubisz, to ewidentnie widać, że Ninny jest dla Ciebie: Zelda, Mario i Pokemony. Do tego Rayman, czyli lubisz platformery? Zatem nigdzie nie znajdziesz ich tyle, co na konsoli Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wezmę wersję z szarymi joyami i do tego dokupie dwa pady, żeby móc grać na tv we dwójkę w coś fajnego. Lubię platformówki, ale też bardzo chętnie bym pograł w gry w stylu tych z dużych konsol. Nie chodzi mi o grafikę, a o samą formę,bo nie lubię indyków, czy tych dziwnych, ociekajacych jaskrawymi kolorami azjatyckich produkcji. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Strife napisał:

To lepiej się zastanów, bo 80% dużych gier na pstryka taka właśnie jest.

To znaczy nie chodzi może o kolory... Źle się wyraziłem, wybacz. Chodzi mi po prostu o azjatyckie ciagotki. No Zelda, Mario, crash bandicoot bardzo mi się  podobają , ba, nawet ostatnio ostro ogrywam monter hunter world bo nie czuć bardzo tego, a zaś gry jak  final fantasy, czy inne tego typu produkcję  nigdy nie trafialy w moje gusta, tak samo indyki. Po prostu lubię gry z rozmachem AAA, ale klasyki z PSxa też mi bardzo leżą. A jak sprawuje się konsola w trybie stacjonarnym? W jakich rozdzielczościach wyświetla robraz z reguły? Bo o ile na jakosc tekstur nie jestem wyczulony, tak rozdzialka to jest coś co zawsze rzuca mi się w oczy. Nic poniżej 720p na dużym ekranie u mnie nie przejdzie :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, johnnyjonjc napisał:

Pewnie wezmę wersję z szarymi joyami i do tego dokupie dwa pady, żeby móc grać na tv we dwójkę w coś fajnego. Lubię platformówki, ale też bardzo chętnie bym pograł w gry w stylu tych z dużych konsol. Nie chodzi mi o grafikę, a o samą formę,bo nie lubię indyków, czy tych dziwnych, ociekajacych jaskrawymi kolorami azjatyckich produkcji. 

 

A mogę zapytać dlaczego nie lubisz indyków? Ja ich też nie lubiłem na poprzedniej generacji i ogólnie na stacjonarkach. To dzięki Switchowi się z nimi polubiłem. Powiem więcej, wolę je teraz od dużych gier. Z platformerów 2D na Switcha masz DKya, Mario 2D, Kirbyego, Raymana (i niedługo Yoshiego), ale tak naprawdę (moim zdaniem) to Celeste (indyk) jest z nich najlepsze, dużo lepsze. Warto sprawdzić też Stardew Valley, aż ciężko uwierzyć, że jeden człowiek zrobił gierkę. A to nie wszystko, bo jest więcej indyków wartych uwagi. Rozumiem nie lubisz, jednak na Switchu może się to trochę zmienić, bo to handheld jakby nie było, na którym gra się wygodnie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Strife napisał:

@johnnyjonjc to ten kotlecik właśnie zapowiedziany powinien trafić w Twoje gusta.

 

Oo tak! :)

33 minuty temu, madhunt3r napisał:

Ja już bym dawno kupił tego switcha, ale coś czuje ze w tym roku wyjdzie odświeżona wersja wiec wstrzymuje się. 

No właśnie, czytałem jedne plotki, że ma wyjść, a drugie że nie wyjdzie. Jak sądzicie? Warto czekać na odświeżona wersję? :)

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
5 godzin temu, johnnyjonjc napisał:

 A jak sprawuje się konsola w trybie stacjonarnym? W jakich rozdzielczościach wyświetla robraz z reguły? Bo o ile na jakosc tekstur nie jestem wyczulony, tak rozdzialka to jest coś co zawsze rzuca mi się w oczy. Nic poniżej 720p na dużym ekranie u mnie nie przejdzie :D

Zazwyczaj 900p, czasem więcej czasem mniej. Nizej niż 720p rzadko się zdarza.

Mysle, ze pod tym względem nie musisz się martwic

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, johnnyjonjc napisał:

Oo tak! :)

No właśnie, czytałem jedne plotki, że ma wyjść, a drugie że nie wyjdzie. Jak sądzicie? Warto czekać na odświeżona wersję? :)

wedlug mnie jedyny sens miala by wersja stacjonarna. w sensie jakies pudelko z pro controllerem w zestawie, nazwac to switch lite czy cos i sprzedawac taniej dla osob ktore nie potrzebuja korzystac z konsoli poza domem.

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda, że switch ma taką niską wydajność i w portach gier AAA mocno tną oprawę graficzną. Jestem pewien, że nowa generacja tej konsoli bardzo poszerzy horyzonty w tym aspekcie. Jeśli chodzi o moją decyzję, to jestem prawie przekonany, jedynie co mnie boli, to te ceny gier i brak spopularyzowanego naszego, ojczystego języka (ale w tym aspekcie widzę, że jest coraz lepiej) :)

Odnośnik do komentarza

A nie sądzicie, że nazwa konsoli Switch z wykastrowaną jedną z opcji grania jest bez sensu?

3DS zabrali 3D i zmienili nazwę co było logiczne.

Nintendo do tej pory wydawało ulepszone jednostki hendheldów (DS Lite, New 3DS, miliard Gameboyów) stacjonarki przychodzi mi do głowy tyllko wii mini, które to było po prostu wykastrowaną wersją dla Kanady.

Cholera wie co zmajstrują przy switchu i czy faktycznie warto czekać.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Be_ napisał:

Dziwnie sforumułowane zdanie to jakbyś napisał nie lubię gier więc w po co kupować konsole?

 

Nie wie ile traci. Ja nadrabiam zaległości, gram teraz w Guacamelee i jest genialne, zabawne, i aż w głowie się kręci od żonglerki kneflami w niektórych miekscówkach. Humor pierwsza klasa, z masą easter eggów. Dwójeczka już czeka na karcie, a gdy zobaczyłem w trailerze easter egg ze SF to padłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...