Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie, Harvest Moon czy Stardew Valley ?

Poleciłbym Ci w sumie Harvest Moon'a, ale zważywszy na to że to co obecnie wydaje Natsume nie ma nic wspólnego z oryginalną serią, która obecnie kryje się pod szyldem Story of Seasons. A jak wiadomo nie ma tego na Switch'u to śmiało bierz Stardew Valley. Ewentualnie poczekaj na Rune Factory 4, "piątka to na razie odległa przyszłość.

 

@roivasJa tam używam arcade stick'a.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, roivas napisał:

Też bym chciał, ale 5-u stów nie chcę wydawać:( Poza tym chciałbym grać z kimś i trochę głupio grać każdy na czymś innym, nie fair:) 

Tylko że ja nie dałem aż tyle kasy za niego, bo nie kupowałem as'a od Hori (może kiedyś, gdy stwierdzę że potrzebuję czegoś bardziej konkretnego), a że przy tym nie gram profesjonalnie to na razie wystarcza mi ten: https://www.lioncast.com/pl/produkty/lioncast-arcade-fighting-stick-pl/, z którego jestem zadowolony. A przy tym działa jeszcze z PS4, PS3 i PC...

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bedzie pudło Residentów na Switch? Jak zobaczyłem ceny w on line store to myslalem ze rozwaale ekran. Na ps4 to tansze sporo było a tu naprawde przeginka.

Gdzieś czytałem że ma być BOX w Usa ale nigdzie nie moge znaleźć info o cenie. Może tam będzie taniej albo jakiś triple pack jak w przypadkiu Re Revelations...

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
52 minuty temu, ListuniO napisał:

Bedzie pudło Residentów na Switch? Jak zobaczyłem ceny w on line store to myslalem ze rozwaale ekran. Na ps4 to tansze sporo było a tu naprawde przeginka.

Gdzieś czytałem że ma być BOX w Usa ale nigdzie nie moge znaleźć info o cenie. Może tam będzie taniej albo jakiś triple pack jak w przypadkiu Re Revelations...

Na Europę nie planują póki co, pewnie import będzie wchodził w grę albo na własną rękę albo chociażby przez Ultimę (tak zakładam bo zazwyczaj tak robili). 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ListuniO napisał:

Bedzie pudło Residentów na Switch? Jak zobaczyłem ceny w on line store to myslalem ze rozwaale ekran. Na ps4 to tansze sporo było a tu naprawde przeginka.

Gdzieś czytałem że ma być BOX w Usa ale nigdzie nie moge znaleźć info o cenie. Może tam będzie taniej albo jakiś triple pack jak w przypadkiu Re Revelations...

Będzie, ale tylko w USA i Japonii. Z tym że w wersji pudełkowej fizycznie dostaniesz tylko Resident Evil Zero, jedynka będzie w formie kodu do ściągnięcia. Capcom po prostu stwierdził, że niezależnie od regionu to RE i RE4 będą dostępne tylko w wydaniu cyfrowym na Switch'a... 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, P-chan napisał:

Będzie, ale tylko w USA i Japonii. Z tym że w wersji pudełkowej fizycznie dostaniesz tylko Resident Evil Zero, jedynka będzie w formie kodu do ściągnięcia. Capcom po prostu stwierdził, że niezależnie od regionu to RE i RE4 będą dostępne tylko w wydaniu cyfrowym na Switch'a... 

 

Podziękował za to. Na PS4 w najgorszym przypadku wydam łącznie 120zł za komplet i na dodatek będę miał w pudełku. Bardzo liczyłem na wydania fizyczne ale jak widać Nintendo dla Capcomu na Zachodzie za bardzo nie jest tego warte. Cóż, shit happens.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, chrno-x napisał:

cały komplet


Komplet jest z definicji cały.
Często występujący pleonazm, warto zapamiętać.

W temacie wybieram wersję na PS4 z tych samych powodów. Gdyb wszystko było na kartach to pokusiłbym się o pudło na Switcha.

Edytowane przez giger_andrus
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam wszystko na ps4 ale kurde na Switch chętnie bym to trzymał w kolekcji bo co kilka miechów wracam do tych gier (zwłaszcza jedynka i zero). Cena znośna pewnie za rok - półtora dopiero będzie. Chodzi o to że szkoda mi znwu wydawać "aż" tyle za gry które znam na pamięć.

 

To moja pierwsza konsola od nintendo i naprawde czasem się zastanawiam po co ją kupiłem... 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ListuniO napisał:

To moja pierwsza konsola od nintendo i naprawde czasem się zastanawiam po co ją kupiłem... 

 

Jak nie dla Zeldy, Mario, Mario i Mario (platformówki 3D, 2D, i gokartów), Smasha, Yoshiego/Kirby'ego, Zenoburejdo (lub innego jRPGa na wyłączność), Donkey Konga, Pokemonów, jakiegoś ekskluzywa od PlatinumGames, Splatoona, bądź na przykład Pikminków, itd., itp., to rzeczywiście warto się zastanowić nad racjonalizacją zakupu konsoli od Nintendo ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Damk napisał:

 

Jak nie dla Zeldy, Mario, Mario i Mario (platformówki 3D, 2D, i gokartów), Smasha, Yoshiego/Kirby'ego, Zenoburejdo (lub innego jRPGa na wyłączność), Donkey Konga, Pokemonów, jakiegoś ekskluzywa od PlatinumGames, Splatoona, bądź na przykład Pikminków, itd., itp., to rzeczywiście warto się zastanowić nad racjonalizacją zakupu konsoli od Nintendo ;)

No właśnie żadna z tych gier mnie nie kręci. Zero klimatu dla mnie. Wziąłem switcha bo:

 

- po umarłej Vicie to jedyna kieszonsola

- kolega (fan nintendo) powiedział że zaczynają wychodzić gry dla dorosłych (Residenty, Wolf, Dark Souls)

- lubie FF i Xenogears więc Xenoblade mnie zainteresował (ale jeszcze nie skończyłem)

- mam nadzieje na więcej portów z poprzedniej generacji bo mam nadzieje pograć na kiblu np. w DMC

 

Ale jak zobaczyłem ceny Residentów tych co w maju wyjdą to tak troche się poirytowałem. Nie że mam kasy żeby za to zapłacic ale tak zdroworozsądkowo to jednak bez sensu w tej cenie. .

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...