Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, _Be_ napisał:

Zelda jest dla dzieci?

A czy ludzie dzielą się tylko na dzieci i dorosłych?  W Zelde nie grałem. Słyszałem dużo dobrego ale ta gra jest zbyt słodka. Jestem przyzwyczajony do innych gier. 

 

I mi nie powiecie że większość gier na. SWITCH nie jest faktycznie dla dzieci. Taki klimat tej konsoli. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, ListuniO napisał:

A czy ludzie dzielą się tylko na dzieci i dorosłych?  W Zelde nie grałem. Słyszałem dużo dobrego ale ta gra jest zbyt słodka. Jestem przyzwyczajony do innych gier. 

 

I mi nie powiecie że większość gier na. SWITCH nie jest faktycznie dla dzieci. Taki klimat tej konsoli. 

 

Słodki to może być cukierek, a nie Zelda...

Ale zdajesz sobie sprawę, że giereczki ogólnie są dla dzieci, ten tego.

Odnośnik do komentarza

Nie ma lepszych gier easy to learn, hard to master niz robi to nintendo

 

Stylistyka taka, a nie inna bo trafic chca dla kazdego, skillowosci smashowi, splatoon czy mario tennis moze zazdroscic wiele pozycji, donkey kong czy nsmbu sa miejscami mocno trudne (choc dla dzieci jest odpowiednio funky mode czy ten tryb gdzie luigi sam lv przechodzi po 5zgonach)

 

Chyba tylko z exow na ten sprzęt kirbiego można podciągnąć pod gre stricte dla dziecka

 

Na serio brak karabinow, krwi nic nie odbiera tym pozycjom

Odnośnik do komentarza

Spoko.

 

Poszła ta rozmowa w złą stronę. Ja mam swoją opinię na ten temat. Konsole kupiłem tylko dlatego że jest nadzieja na gry typu Resident, DMC i kilka portów gier pegi18 na tą konsole. Wcześniej było tego jak na lekarstwo. Gram w gry od 93 roku i nigdy mnie gry na nintendo nie kręciły. Jak na pegazusie (podróba przecież konsoli nintendo) wszyscy grali w Mario Bross to ja wolałem Contre albo Tanki.

 

Moge nie chcieć grać słodkopierdzącymi postaciami w gry?

 

Dlatego napisałem że zaczynam się zastanaiwać nad zasadnością zakupu ale miałem na myśli TYLKO siebie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ListuniO napisał:

A czy ludzie dzielą się tylko na dzieci i dorosłych?  W Zelde nie grałem. Słyszałem dużo dobrego ale ta gra jest zbyt słodka. Jestem przyzwyczajony do innych gier. 

 

I mi nie powiecie że większość gier na. SWITCH nie jest faktycznie dla dzieci. Taki klimat tej konsoli. 

 

Rozumiem, że nie dla Ciebie SMO, DK, a tym bardziej Kirby czy Yoshi. Jednak Zeldzie dałbym szansę. Najwyżej odsprzedasz i wiele nie stracisz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ListuniO napisał:

No ale jeszcze na GC wychodziły Resiidenty (czwórka była nawet ex-em czasowym) czy MGS TTS który był ex-em. Skoro konsola się tak sprzedaje to jest szansa.

 

 

MGS jest w dupie dzięki Konami(w tym roku łaskawie wypuszczają port Yugioh na switcha) i na więcej od nich bym nie liczył. Jedyna Twoja nadzieja, że Matt Walker nadal będzie chciał cały czas grać tylko na switchu, pójdzie do Capcomu, walnie w stół i powie wydawać te wszystkie DMC na pstryczka(https://nintendoeverything.com/devil-may-cry-5-devs-very-interested-in-having-the-series-appear-on-switch/?fbclid=IwAR3fH9uZZURfUC8gTdx5CXHU5OiQaTlqOYje45GYYEheo3VN1pJpXMOjFYQ).         

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zdrowywariat napisał:

 

Rozumiem, że nie dla Ciebie SMO, DK, a tym bardziej Kirby czy Yoshi. Jednak Zeldzie dałbym szansę. Najwyżej odsprzedasz i wiele nie stracisz.

Też taki mam plan. W końcu ta gra była jedną z najlepiej ocenianiych gier w 2017 roku więc przez szacunek i skoro tą konsole mam to na pewno stestuje. 

 

W pierwszej kolejności kupiłem xenoblade 2 i gram już ze 100 godzin. W między czasie diablo (bo była w zestawie) i residenty revelations. Zelde kupie później. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, devilbot napisał:

Gra musi być dojrzalsza żeby być dobra? Jak gram na Nintendo to nie szukam dojrzałych doznań.

A switch to jest jakiś upośledzony sprzęt względem obecnej i poprzednich generacji konsol, że dojrzałych doznań nie oferuję/ma nie oferować? 
Jak są to warto o nich wspominać. 

Odnośnik do komentarza

Na 100% wyjdzie w tym albo przyszłym roku. Nintendo często i gęsto odświeża swoje sprzęty przenośne. Nie ma na co czekać bo nawet jak kupisz nową rewizję to i tak wyjdzie jeszcze nowsza. Chyba, że czekasz na typową przenośną wersję wtedy może warto. Zresztą co to za problem sprzedać starą i dołożyć do nowej jak będzie spełniała twoje oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...