Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, funditto napisał:


A tak z ciekawości: znalazłeś gdzieś dane ile nowych gier i ile remake’ów/remasterów wydało Sony na PS4 ? (Samo Sony - bez exów 3rd party)

Nie licząc popierdółek, wersji reżyserskich i serii sportowej MLB to zupełnie nowych tytułów wydali 34 a remaków/remasterów 15 do tej pory. 5 nowych gier od Sony ma jeszcze wyjść. Konsola na rynku już 8 lat.

Za to na Xboxa One do tej pory od studia Xbox wyszło 18 nowych gier i 5 remaków/remasterów. Również 5 gier ma jeszcze wyjść. Konsola 8 lat na karku.

Edytowane przez SwitchMan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, devilbot napisał:

Ale ja nie miałem wiiu. Dla mnie to nowości.

Żaden normalny świadomy gracz nie miał. Dziwne że @XM. miał a on niby zna się trochę na grach.

Wii u chujowa konsola ale najlepsze gry Nintendo miało. Teraz switch leci właśnie na tych świetnych grach, gdyby nie one to by leżało.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gdyby na Switchu istniała tylko jedna gra Nintendo - Super Mario Maker 2 - samo to już sprawia, że dla mnie zakup tej konsoli jest obowiązkowy. Ściągam sobie setki etapów stworzonych przez graczy i innych twórców (swoje kody do etapów wrzucał między innymi również twórca Celeste).

 

Majstersztyk z giga contentem ale nie dla no-handów.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Dave Czezky said:

Ok, jak juz walimy bombami, to mam jeszcze jedna: kazda multiplatforme ogrywam na switchu, mimo ze mam wszystkie  sprzety do grania.

:)))))

Ma ktos tak?

Ja tak mam z prostego powodu. Lubię odpalić gierkę przed snem. Tak do 40min aż zaczynam przysypiać, chyba że to gra akcji bądź taka która wymaga skupienia. Możliwość odpalenia tych gier gdziekolwiek to dla mnie duży plus. Przed pandemią sporo podróżowałem (służbowo i rekreacyjnie). Pociągi, samoloty - wreszcie mogę skończyć gry. Nie ukrywam, że cieszy mnie perspektywa Steam Decka i być może przestaną kupować multiplatformy na Switcha.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, funditto napisał:

jRPG - Xenoblade Chronicles 2, Pokemon Sword/Shield, Bravely Default 2

 

strategie - Mario + Rabbids (w drodze druga część), Fire Emblem Three Houses

 

action-adventure - Luigi’s Mansion 3, Astral Chain, w drodze Bayonetta 3 i sequel Breath of The Wild

 

bijatyki - Arms, Super Smash Bros. Ultimate 

 

strzelanki TPS - Splatoon 2, w drodze Splatoon 3

 

gry ruchowe - Super Mario Party, Ring Fit Adventure 


gry inne - Animal Crossing 

 

Nie no stary, tą listą tylko potwierdziłeś to o czym piszę cały czas. Nie wiem kto mając ochotę np na strategię sięgnie po Mario Rabbids XD kiedy na innych konsolach jest już spory wybór z tego gatunku. Tak samo bijatyki. Czaje, że Smash Bros ma swoich fanów, ale ja grając sporadycznie w mordobicia wybiorę np Injustice z masą contentu, świetną oprawą i jakimś tłem dla każdej z postaci. Albo którąś z kultowych marek - Tekken, Mortal, Soul Calibur itd. 

Jedyne co ratuje Switcha w moich oczach to indyki i czasem jakieś większe gry od wydawców 3rd party, które robią wrażenie na małym ekranie. Szkoda tylko, że Nintendo jak zawsze leci po najmniejszej linii oporu. I tak, wiem, że jeszcze będzie pięknie jak wyjdzie Bayo, Metroid 4 zapowiedziany w poprzedniej epoce i BOTW2, no wtedy od urodzaju będzie można ochujeć 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, number_nine napisał:

Nie wiem kto mając ochotę np na strategię sięgnie po Mario Rabbids XD kiedy na innych konsolach jest już spory wybór z tego gatunku.

Tylko 7,5 mln ludzi miało ochotę na strategię Mario Rabbids.

Ciekawe ile osób zakupiło strategie na innych sprzętach...

Pewnie cała reszta tytułów razem się tak nie sprzedała.

 

Zresztą kurwa kto kupuje jakąkolwiek konsolę dla strategii.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To, że ileś tam milionów kupiło gre nie znaczy, że jest wybitnie dobra. To tak jakby powiedzieć, że Young Leosia to zajebista raperka, bo ma od chuja wyświetleń na yt. A strategie to był tylko jeden przyklad z listy tego ziomka, dokładnie to samo mógłbym napisać na temat każdego z wymienionych gatunków

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, number_nine napisał:

 

Czaje, że Smash Bros ma swoich fanów, ale ja grając sporadycznie w mordobicia wybiorę np Injustice z masą contentu, świetną oprawą i jakimś tłem dla każdej z postaci. Albo którąś z kultowych marek - Tekken, Mortal, Soul Calibur itd. 

 

 

Ponownie - The Game Awards 2019

 

df4dtregr.jpg.3dfbc73acb807d6afb411c2d0389eaef.jpg

 

d5tgg.jpg.b078c90c27e965626e500371e4f40b2e.jpg

 

 

Mortal Kombat 11 oklepany aż miło.

 

 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie poza MK konkurencja dojebana fest. Czy teraz mam wyciągnąć wszystkie plebiscyty z poprzednich lat i na tej podstawie stwierdzić, że Switch jest do dupy, bo w topkach gry na niego będą sporadycznie? No żelazny argument kolego.

Poza tym wymieniając w kółko te same gry potwierdzacie to o czym piszę i nie rozumiem, dlaczego tak ciężko to zrozumieć XD Nintendo najlebrze bo Smash Bros i Fire Emblem

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał:

 

Gratuluję. Dowiedziałeś się o kolejnych dwóch perełkach na Switcha poza wymienianymi tu od samego początku przez ciebie Odyssey i BOTW.

 

Jeszcze trochę i przyjmiesz do świadomości, że takich gierek jest więcej.

 

No teraz to już pierdolisz jak potłuczony chłopie. Ale rozumiem, że od dwóch lat grasz w te same gry i czekasz aż wielkie N kiedyś wypuści kolejne perełki.EOT, bo z nintendofagami naprawdę nie ma dyskusji XD 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, voi tekku napisał:

Panie, ale nikt Cie tu nie zapraszał, nie podoba Ci się Nintendo to nie korzystaj, chyba że sprawianie sobie bólu Cie rajcuje, to luz, pisz sobie dalej, ja też w sumie lubie poczytać wysrywy ignorantów. 

Największy ból powoduje u mnie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, albo powtarzanie w kółko 10 tytułów, które mają świadczyć o potędze Nintendo jako dewelopera gier. Taki ze mnie ignorant, że wole wspierać mniejsze studia i wydawców, posiadam w pudle takie gry jak Owlboy, Sayonara Wild Hearts, Valfaris, Hollow Knight itd, gdzie większość z Was kupuje je w brazylijskim/meksykańskim/chujwiejakim eshopie, żeby mieć 5zł taniej XD Ale za kolejny remaster mario dajecie 250zł z pocałowaniem ręki, bo Nintendo pozwoli zagrać kolejny raz w to samo oczekując lata na porządną premierę. Fani nintendo to naprawdę najwięksi jebacze logiki w branży gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...