Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu, a przyjmujecie, że ktoś może mieć inny gust? Mi się Rabbitsy podobały mega. Debilny humor na plus, mimo że średnio lubię same kurliki.

 

To tak jakby się przyczepiać, że na ps5 same TPP, a xbox to multi i halo.

Dla mnie podstawy problem switcha to posucha ostatniego roku i brak megaton, brak sporej ilości marek z ds/3ds które tam wychodziły oraz zbyt psujący się sprzęt. 

 

Nie mam problemu odpalić sobie GoT, GoW na ps5 albo Halo Infinity dziabnąć betę. A jednocześnie nie podoba mi się TLOU2 (tfu) i Sea of Thieves. 

 

Zapomniał też ktoś z mega fajnych gierek że switcha dodać Octopath Traveler. 

 

A i Smash, wiecie jakie w USA i Japonii jest tym jaranko? Jaką jest sprzedaż? Twierdzenie, że ta gra nie ma głębi też jest śmieszne. No jednak dużo postaci się różni. To jest hołd gierka które jarało zachód i wschód. Ma świetna muze, masę trybów. Super gierka. Nawet czasem pyknę, ale nie oznacza to, że uważam to Mesjasz. Ale ponad 20mln poszło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Basior napisał:

Jezu, a przyjmujecie, że ktoś może mieć inny gust?

Ja to przyjmuje i ani razu w tej dyskusji nie odnosiłem sie do gustu, albo nie mówiłem,  że gierki od Nintendo to tylko pierdółki dla dzieci z bajkową oprawą. No ale ten argument zawsze jest wkładany w usta kogokolwiek, kto śmie stwierdzić, że Nintendo sie opierdala i wydaje niewiele dużych i angażujących tytułów

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, number_nine napisał:

Ja to przyjmuje i ani razu w tej dyskusji nie odnosiłem sie do gustu, albo nie mówiłem,  że gierki od Nintendo to tylko pierdółki dla dzieci z bajkową oprawą. No ale ten argument zawsze jest wkładany w usta kogokolwiek, kto śmie stwierdzić, że Nintendo sie opierdala i wydaje niewiele dużych i angażujących tytułów

No aż tak niewiele to nie, chyba, że odcinasz porty. Wtedy tak.

Plus nie wiem czy FE, AC albo Smash liczą się wg. Ciebie do takich gier. Dla mnie tak.

 

Rozumiem, że chciałbyś więcej gierek ala botw. Ja sam się łudziłem, że tak będzie, ale cóż....

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Basior napisał:

No aż tak niewiele to nie, chyba, że odcinasz porty. Wtedy tak.

Plus nie wiem czy FE, AC albo Smash liczą się wg. Ciebie do takich gier. Dla mnie tak.

 

Rozumiem, że chciałbyś więcej gierek ala botw. Ja sam się łudziłem, że tak będzie, ale cóż....

AC kupiłem na premierę, bo byłem ciekaw o co tyle szumu, FE jest na liście, ale problem właśnie w tym, że co po tym? 

 

2 minuty temu, Dave Czezky napisał:

a ja bym wlasnie chcial wiecej gier jak punch out, f-zero czy star fox.

A moze już po prostu zmieniasz sie w casuala? I lepiej po całym dniu w robocie popykać w pamperki, niż skupić się na dużym tytule wymagającym więcej uwagi, bo po co myśleć przy rozrywce, nie? Prostych gierek jest od chuja, ale czasem trzeba wyjść troche dalej niż marki Nintendo, Tobie chyba nie muszę tego tłumaczyć 

Odnośnik do komentarza

Nie osmieszaj sie, nie masz zielonego pojecia w co graja casuale. Nie jest to ani mario, ani zelda, ani smash, ani jakakolwiek przytaczana przeze mnie tutaj gra.

Nintendo ma najwiekszy odsetek prawdziwych i swiadomych graczy moi drodzy, prawdziwych pasjonatow i entuzjastow elektroniczej rozrywki.

U mnie w tej chwili odpalona trzecia sprawa w Great Ace Attorney - mozna byc dalej od casuala? 

 

Idz sobie poszczelaj z krzakow hardkorowcu albo pokop balona w fifloku.

Jaki kraj, taki 6 zmysł - na końcu się okazuje, że sam jesteś casualem. 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, number_nine napisał:

niż skupić się na dużym tytule wymagającym więcej uwagi,

 

przecież w 90 procentach nowoczesnych, wielkich, poważnych grach to tak naprawdę idziesz gałką do przodu i podążasz za linią na mini mapie xD Twój mózg mimowolnie się wyłącza. Czy Ty grałeś w ogóle w Punch Outa? Tam musisz być skupiony i pełen uwagi w stu procentach. Asasyna przejdziesz będąc po 12 piwach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, devilbot napisał:

Tylko 7,5 mln ludzi miało ochotę na strategię Mario Rabbids.

Ciekawe ile osób zakupiło strategie na innych sprzętach...

Pewnie cała reszta tytułów razem się tak nie sprzedała.

 

Zresztą kurwa kto kupuje jakąkolwiek konsolę dla strategii.

 

Jakby Nintendo wypuściło za 25$ Mario Calculator w którym można tylko dodawać i odejmować liczby naturalne to sprzedałoby się tego z 15 milionów. Takich mają akolitów.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to pierdolenie jaka to nie jest odklejka w dziale switcha, a potem wklejaja sobie screeny z rdr2 i assassyna :pawel:

HARDKOROWCY, KONESERZY

 

Trzeba sie odseparowac od casuali i przyznawac dostep do dzialu po wnikliwej analizie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej ich boli to, że te remastery/remake'i są oceniane na Meatcriticu na 85/90 i tam nikomu nie przeszkadza, że te gry już były.

 

Ja nie wiem albo to ja jestem dziwny albo tu wiele osób codziennie napierdala w  Skajłard Sorda, Xenoblejda jedynkę, Super Mario 3D Worlda i ich nie wzrusza wydawanie ponowne tych gierek.

 

Jeżeli tak to sorry ale ja nie grałem nigdy w Xenoblade Chronicles wydany w jebanym 2010 roku 

 

Mario 3D World wydany w jebanym 2013 roku

 

i Skyward Sword wydany w jebanym 2011 roku

 

Jeżeli dla was to meh bo znacie te gry od podszewki napierdalając w nie codzinnie to spoko ale podejrzewam, że wiele osób grało w nie tak dawno temu, że nic z nich prawie nie pamięta albo tak jak ja o zgrozo NIGDY.

 

 

  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak jak Ogorkozo napisal - graja w assassina, tsushime, horizona, far cry'a, rdra (czyli w kolko w jedna gre z inna nazwa), a potem raz na 2 lata zmuszaja sie do nauczenia soulsow na pamiec i ZOBACZ MAMO JESTEM PROSEM :usmiech:

 

Cos im jednak w growym zyciu nie pasuje i kupuja switcha, a tam zelda im nic nie kaze, bo w prawdziwej przygodzie nie ma kurwa strzalek. Nie wiedza co sie dzieje i wracaja do swojego hosashima zero redcry'a, gdzie nawet sekrety sa z przymrozeniem oka :pawel:

15588242-a-sphere-ball-with-signs-and-ar

DOBRA ROBOTA HARDKORZE, ZNALAZLES SEKRET :pawel: Prosze, twoj trofik :trophy_silver: :usmiech:

 

PRZYNAJMNIEJ PROBOWALI

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Dave Czezky napisał:

Tak jak Ogorkozo napisal - graja w assassina, tsushime, horizona, far cry'a, rdra (czyli w kolko w jedna gre z inna nazwa), a potem raz na 2 lata zmuszaja sie do nauczenia soulsow na pamiec i ZOBACZ MAMO JESTEM PROSEM :usmiech:

 

Cos im jednak w growym zyciu nie pasuje i kupuja switcha, a tam zelda im nic nie kaze, bo w prawdziwej przygodzie nie ma kurwa strzalek. Nie wiedza co sie dzieje i wracaja do swojego hosashima zero redcry'a, gdzie nawet sekrety sa z przymrozeniem oka :pawel:

15588242-a-sphere-ball-with-signs-and-ar

DOBRA ROBOTA HARDKORZE, ZNALAZLES SEKRET :pawel: Prosze, twoj trofik :trophy_silver: :usmiech:

 

PRZYNAJMNIEJ PROBOWALI

 

O chuj, ale odklejka. :obama: Szukanie sekretów na PS/X dla każuali, ale pierdolone gwiazdki w mario to już core gaming at its finest. :pawel: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...