Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, XM. napisał:

No innej opcji kolego nie ma przecież 

  Ukryj zawartość

Oba xeno dzieją się w tym samym czasie 

 

Spoiler

Wiem, wiem. Bardziej mi chodzi, że mogli zrobić jeszcze inny świat, planetę. A może to jakieś połączenie obu "światów". No ciekawe czy znów zaskoczą :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, funditto napisał:

Źle napisałem, 1:22 Melia i 1:25 Nia. Jeśli wróci część postaci z obu części to będzie sztos, a jak się okaże, że niektóre będą po przeciwnej stronie to już totalnie mnie poskładają

Trójka skończy się początkiem xcx.

 

BOOOOOM

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Live A Live, i to remake, myslalem że to nierealne, czasami bez najmniejszych nadzieji pisałem randomowo pod tweetami Square Enix cos w stylu "bring Live A Live to the west", ale w życiu bym nie przypuszczał że to faktycznie zrobią! 

Nie musicie dziękować. 

 

Musze obejrzeć od nowa, bo to co się tam dzisiaj działo to jakaś miazga. Lekki zawód co prawda na początku, tzn pierwsze sekundy i już łapię żonę za kolano -nie wierzę Grażyna, to przecież remake Fire Emblem, nie wierzę!- no i sekunda później opadł przy wielkim logo Warriors, ale może to i dobrze, za dużo dobrego by było gdyby jeszcze Fire Emblem ogłosili. Już po tym co widziałem nie mogę spać. No i ten sztos na końcu, od razu ciśnienie 120, "Halina zawał mam", ale do czasu pojawienia się małych kudłaczy na ekranie bałem się czy to nie jakies Phantasy Star Online czy coś. Xeno 3, i to już we wrześniu! Najlepszy Direct od lutego 2019, a 2022 może być najlepszym rokiem growym ever (chociaż konkurencja w postaci 2017 i 2019 jest mocna)! Odpalam od nowa i robię listę z podziałem na "musze"/"musze bardzo",żeby się nie pogubić. Kurna nawet ten Kirby zapowiada się super, nie pomyślałbym... 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Basior napisał:

Nie miało wyjść w 2022. A plota jest, że opóźnienie i 2023.

 

Btw

 

Czy ja dobrze rozumiem, że xeno 3 to sequel 1 I 2 naraz?

 

https://ubisoft.com/pl-pl/game/mario-rabbids/sparks-of-hope ma wyjść w 2022, ten direct miał w opisie że skupi się grach z pierwszego półrocza. Poza xeno tak było, więc może Kórliki bliżej końca roku. 

Odnośnik do komentarza

Jezu, tyle dobra! Nie oglądam zazwyczaj directów, ale dzisiaj się podjarałem na maksa.

Live a Live to jedna z tych gier-legend, w które ciurałem za małolata na emulatorze SNESa. Z tego co pamiętam to była przesadnie trudna, ale te historie miały swój urok. Czekam z niecierpliwością.

Chrono Cross? Właśnie ogrywam Another Dream z tym ich dodatkiem Chrono Crossowym i miałem nadzieję na coś lepszego niż remaster, ale to też będzie super, tym bardziej, że nie w pełnej cenie.

Może ogram w końcu Kingdom Hearts, chociaż wersja Cloud mnie nie przekonuje.

Xenoblade będzie ciorane, chociaż muszę dokończyć pierwszą część, bo jakoś zapał mi spadł. Powinienem był zagrać najpierw w 1, a potem w 2.

Kirby zapowiada się super, połykanie samochodu? XD

Przy mapach do Mario na początku mi strasznie zapał spadł, ale jak będzie jako dodatek do expansion online, to super, bo mamy w pakiecie rodzinnym, huehuehue.

 

Jezu, tyle dobra.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie mialem do czynienia z Xenoblade Chronicles oprócz jednego questu w BotW (którego akurat nie zrobiłem) i to co pokazano w tej zapowiedzi części 3 zaciekawiło mnie na tyle, że tę grę kupię.

FEW Three Hopes - to samo. Nigdy nie grałem w nic z tej serii ale w zeszłym roku nauczyłem się co to musou i teraz wyglądam za nowymi gierkami z tego gatunku najlepiej crossoverami. 101% zakup.

Cała ta prezentacja - rewelacyjna - dla każdego coś dobrego.

:thanks: Nintendo!

Odnośnik do komentarza

Milutko, że wracają z Front Mission - ile ja grałem we FM 3 to głowa mała. :banderas: Zakup obowiązkowy. Ktoś wie czy będzie w pudle czy tylko cyfra?

Oprócz tego świetnie, że wracają do Advance Wars, nawet przeżyję tą grafikę 3D, ale po zobaczeniu Xenoblade to chyba trzeba będzie kupić wcześniejsze części na Switch. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...