Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ten elektroniczny złom, to cholerne badziewie... Ja byłem pewny, że to też będzie w startowym menu :reggie: w dodatku chińczycy z nintendo (specjalnie z małej!) usprawnili obsługę słuchawek BT i można sobie teraz regulować volume z poziomu konsoli :dynia:. Ale czuj dobrze człowiek bo może to gówno, szajs i chybotliwa zabawka dla debili ale chociaż tego złomu nikt nie kupuje. PS vita najlepsza najsilniejsza.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Krzysztof93 napisał:

chińczycy z nintendo (specjalnie z małej!) usprawnili obsługę słuchawek BT i można sobie teraz regulować volume z poziomu konsoli :dynia:.

Nie wiem jakie masz słuchawki, ale głośność po BT można było regulować od momentu w którym dorzucili obsługę BT Audio po prostu naciskając guziory od volume na konsolecie.

Odnośnik do komentarza

 

Teraz, Krzysztof93 napisał:

Szkoda, że xboxik nie wzbudza kompletnie żadnych emocji. Po spacerku w elektro-markecie można się pomylić i zamiast konsoli zabrać ze sobą ekspres na kapsułki. O xbox taki po prostu sprzęt RTV na prąd.

 

Przypomnę, że konsole to sprzęty RTV które działają na prąd. Tak z natury, po prostu. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

 

Przypomnę, że konsole to sprzęty RTV które działają na prąd. Tak z natury, po prostu. :lapka: 

Ja to wiem i to nie ja bajdurzę o duszach i innych jakiś metafizycznych pierdołach. Ale no serio xbox jest nudny. Jakby xbox był facetem to by został porzucony przez babę za to, że stał się nudny i już nie jest tym samym fajnym gościem co na początku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Krzysztof93 napisał:

Ja to wiem i to nie ja bajdurzę o duszach i innych jakiś metafizycznych pierdołach. Ale no serio xbox jest nudny. Jakby xbox był facetem to by został porzucony przez babę za to, że stał się nudny i już nie jest tym samym fajnym gościem co na początku.

 

Spoczko Krzysiu, czuję jakąś niezabliźnioną krzywdę w tej projekcji. xddd 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...