Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.03.2022 o 08:14, pawelgr5 napisał:

Zawsze się zastanaiwałem po co ludzie to kupują. Tzn wasza sprawa, ja jakoś bym się bał, że dużo łatwiej to zgubić czy ukraśc a nie zapewnia to żadnej lepszej ochrony niż zwykłe pudełko.

Dzieciaki używają ( 5 i 7 lat ). W pudełkach jak było to wiecznie porozwalane. Mimo że niby "chciały" sprzątać to zawsze im coś przeszkadzało :P. Jakoś w takim 24 w 1 łatwiej o porządek i mało miejsca w pudełeczku pod tv zajmuje. W sumie można też luzem trzymać karty w takim pudełku. No nieważne, coś wymyślę.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Gdzie do cholery jasnej są te Batmany Arkham na Switchu. Narobili smaka, film już widziałem chciałbym pod kołderką z kotem na nogach bzikać w Nietoperza na tej okropnej badziewnej konsoli. Dawać mi te Batmany na wczoraj albo przyjdzie Pan Zemsta i spuści łomot w mordę.

 

No ale to plotki póki co były, a z tego co pamiętam to coś o wrześniu było wspominane...

Odnośnik do komentarza

To badziewie, ta najgorsza konsola Nintendo w historii ten szajs co kupujemy żeby narzekać doczekało się aktualizacji, która wprowadza foldery/katalogi. Można sobie zrobić folder, nazwać go np. ,,Rougelike'' i wrzucić tam pasujące gry i zrobić sobie większy porządek w menu.


3,2,1... TO POWINNO BYĆ OD POCZĄTKU!!! :yuno:
sorry ja już to napisałem pierwszy  :dunno:

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że te grupy nie są dostępne bezpośrednio w menu głównym, a pochowane w podmenu "All Software".

 

Z drugiej strony grupki na Switchu mają tę przewagę nad folderami z WiiU, że pozwalają umieszczać grę w kilku kategoriach jednocześnie (np. MarioKart8 można znaleźć w katalogach "Online Multiplayer", "Racing", "Mario Games", czy "Wii U Ports"). Coś jak określanie znaczników (tagów). Przy większej ilości tytułów chyba rozwiązanie bardziej efektywne niż klasyczne katalogi.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Krzysztof93 napisał:

To badziewie, ta najgorsza konsola Nintendo w historii ten szajs co kupujemy żeby narzekać doczekało się aktualizacji, która wprowadza foldery/katalogi. Można sobie zrobić folder, nazwać go np. ,,Rougelike'' i wrzucić tam pasujące gry i zrobić sobie większy porządek w menu.


3,2,1... TO POWINNO BYĆ OD POCZĄTKU!!! :yuno:
sorry ja już to napisałem pierwszy  :dunno:

o cos,co ps vita mialo juz 11 lat temu, tylko lepiej, moze kiedys dogonia :kekw:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...