Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podobało ale ja nadal nawet nie wiem co dokładnie. Nintendo te Directy robi tak specjalnie :reggie: bo nie lubię jRPGów a jestem zachwycony. Muszę się poważnie zastanowić czym. Chyba sam fakt, że to bardzo dobre tytuły w swoich kategoriach bez pitololo w stylu ,,zoba jaki fajny filmik, zagrasz za 5 lat cieciu''

Odnośnik do komentarza

Fan pierwszego Front Mission. Grałem na emu w "crackowaną" wersję ENG na SNESa na początku 2000. Jak się pojawił na DSa to kupiłem wersję US (chyba zresztą tylko tam wyszła). Skończyłem obie kampanie ale chętnie ogram to jeszcze raz w odświeżonej wersji. Świetna gra.

FM2 nigdy poza japonią nie wyszedł a próbowałem ze trzy lata temu tłumaczoną na PSX i niestety tłumaczenie jest mocno niekompletne i odpuściłem. W końcu będę mógł to ograć.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, karmaster napisał:

Wiadomo, ze jrpg fajne, remastery też spoko ale kurde mi się jakoś bardzo spodobała piłeczka nowa z Mario po zwiastunie.
Tylko dokupić padów, zebrać ekipę i wrócić do czasów kunio kuna :D (na online się nie nastawiam ale może pozytywnie się zaskoczę)

Ja licze na te piłke i wii sports. Switch dawno temu poszedł w odstawke na posiadowkach, mario party zagralismy moze 3 razy i poszło do żyda, mario kart przegrało z ctr.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MierzejX napisał:

Fan pierwszego Front Mission. Grałem na emu w "crackowaną" wersję ENG na SNESa na początku 2000. Jak się pojawił na DSa to kupiłem wersję US (chyba zresztą tylko tam wyszła). Skończyłem obie kampanie ale chętnie ogram to jeszcze raz w odświeżonej wersji. Świetna gra.

FM2 nigdy poza japonią nie wyszedł a próbowałem ze trzy lata temu tłumaczoną na PSX i niestety tłumaczenie jest mocno niekompletne i odpuściłem. W końcu będę mógł to ograć.

Mam nadzieje, że trojeczke pozniej tez wydadza, ile sie w to grało i dyskutowało z ziomkami w gimnazjum o budowaniu wanzerow :obama:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Shen said:

Mam nadzieje, że trojeczke pozniej tez wydadza, ile sie w to grało i dyskutowało z ziomkami w gimnazjum o budowaniu wanzerow :obama:


Ja rowniez, podchodzilem do FM3 z 2 razy i zawsze sie dobrze bawilem. W dodatku pamietam ze gra miala naprawde chwytajace za serce momenty. Beka z tego ze Front Mission kochal Shiva, pewnie nigdy sie nie dowie o tych remakach :pawel:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, w jakim temacie o tym piszą, ale ten remake Front Mission robi... jakże znany gdyński wydawca shovelware'u, Forever Entertainment. Grałem na Switchu w ich remake Panzer Dragoona, oczywiście, i jest to jeden z powodów, dla których można mieć wątpliwości co do tego, że gra rozbudzi podobne emocje, co oryginał te 30 lat temu.

 

Jutro będzie transmisja ze spotkania online z inwestorami, gdzie po polsku (chyba?) mają więcej opowiadać o tym projekcie.

Odnośnik do komentarza

Ubisoft juz zrobił swój remaster Herosów 3 i kazdy widzi jak im to wyszło. Mogliby duzo ale to Ubi wiec temat zamknięty az nie wymyślą jak wydoic dużo dodatkowego hajsu minimalnym nakładem sił. 

 

@NemoKOF Masz i  włączałeś to na GPDWin2?

 

Konsole przenośne (więc oczywiscie również i Switch) to idealny sprzęt dla gier turowych i z przyjemnością ograłbym wszystko co tylko mozna w taki sposób. Ja chciałbym jeszcze żeby ktoś pomyślał o takiej EU4 czy serii Hearts of Iron. No mogłoby być pięknie. Ostatecznie jednak ogra się na SD.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

 

@NemoKOF Masz i  włączałeś to na GPDWin2?

Kupiłem na premierę. Sprzedałem właśnie 2 tygodnie temu w oczekiwaniu na SD. Chciałem jak najwięcej odzyskać siana, dostałem 1900. Także nie ma tragedii. Przeszedłem parę gierek, lubiłem bardzo ten sprzęt przy czym przez ostatni rok już praktycznie tylko Switch i 3DS był grany bo czasu mało, stąd przestałem używać. 

 

EDIT: Sorry, czytałem w pośpiechu a ty pytasz czy włączałem Heroes xd. Nie, ja nie gram w takie gry. W czasie jak ludzie wokół w to grali to ja chodziłem do salonów i grałem w bijatyki. Ja kupowałem gpd win 2 z myślą o emulacji, wtedy to było jedyne urządzenie handheld radzące sobie z Wii. Przeszedłem na nim Mario Galaxy zanim wyszedł na Switcha. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, NemoKOF napisał:

Kupiłem na premierę. Sprzedałem właśnie 2 tygodnie temu w oczekiwaniu na SD. Chciałem jak najwięcej odzyskać siana, dostałem 1900. Także nie ma tragedii. Przeszedłem parę gierek, lubiłem bardzo ten sprzęt przy czym przez ostatni rok już praktycznie tylko Switch i 3DS był grany bo czasu mało, stąd przestałem używać. 

Tzn pytałem czy akurat miałes okazję pykac w Herosy 3 i jakie wrazenia na GPD Win2 ;) Fakt mało precyzyjnie to napisałem. Sam mam Preorder na SD w wersji 512GB i licze mocno że uda mi się ograc cały backlog. Czekam na info jak to będzie z Win11 śmigać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...