Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ja znam gościa co poszedł do medialnego experta po xboxa ale coś się zakręcił i wrócił z lodówką. Jest bardzo zadowolony z niej. I ja mu mówię dobra stary weź ty idź i se kup Switcha. Ludzie... jaki on jest teraz dopiero szczęśliwy, gada ciągle coś o duszy, o radości z grania. Cały czas się bawi, na kiblu, w łózku, w kuchni na blacie. Nie poznaję faceta.

Odnośnik do komentarza

To zdjęcie na hamaku budzi duży niepokój im dłużej człowiek patrzy tam bardziej popada w obłędy szaleństwa. :notsure:

Ma ktoś Borderlandsy na Switchu? Są na promce a ja mam takie głupie zboczenie bo lubię włączać gry z dużych konsol w handheldzie a później nie grać. Dobrze to działa? Formuła Borderów całkiem w sumie fajna do łóżkowych szaleństw jak już zrobię se pazurki czy coś.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 3/24/2022 at 8:22 AM, Krzysztof93 said:

To zdjęcie na hamaku budzi duży niepokój im dłużej człowiek patrzy tam bardziej popada w obłędy szaleństwa. :notsure:

Ma ktoś Borderlandsy na Switchu? Są na promce a ja mam takie głupie zboczenie bo lubię włączać gry z dużych konsol w handheldzie a później nie grać. Dobrze to działa? Formuła Borderów całkiem w sumie fajna do łóżkowych szaleństw jak już zrobię se pazurki czy coś.

Grałem kilka godzin w dwójkę: jest płynnie, grafika ok, sama gra tania jak barszcz. Ja w sumie kupiłem tylko ten pack z dwójka (czytałem, że w jedynkę nie ma sensu grać już teraz). Niestety czas i stado innych gier nie pozwalaja mi się pobawić dłużej w Borderki

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Switch ma naprawdę świetny lineup w drugiej połowie roku.

 

Super Mario Strikers - czerwiec

Xenoblade 3 - lipiec

Splatoon 3 - wrzesień 

Pokemon Violet/Scarlet - listopad

 

Jeśli jeszcze Mario+Rabbids Sparks of Hope wyjdzie w tym roku i wydadzą przełożone Advance Wars to dodając do tego już wydane Pokemon Legends Arceus i Kirby and The Forgotten Land oraz Switch Sports to może być to jeszcze lepszy rok dla Switcha niż 2017 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że WiiSports4 NintendoSwitchSports będzie miało większy wydźwięk niż SuperMarioStrikers.

Xenoblade3 - czy technikalia przewyższą to czego doświadczyliśmy w 2017 roku w Dwójce (która to - niestety wyglądała gorzej niż XenobladeX z 2015)?

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - czy ładna oprawa graficzna przyniesie ze sobą pokaz slajdów tak jak w przypadku Hyrule Warriors: Age of Calamity? Czy dadzą radę wydusić coś jeszcze z ponad 5 letniej tabletokonsolki, czy to już koniec ładnych musou w 60 klatkach na Switchu?

Splatoon3 - chyba największe zdziwko - nowej sieciowej strzelanki od Nintendo spodziewałem się dopiero na nowym sprzęcie. Trochę szkoda mi Dwójki, że pójdzie w zapomnienie - dość mocno kanibalistyczne posunięcie. Twórcom pomysłów nigdy nie brakowało, więc pewnie wyjdzie spoko. A wydawanie nowej odsłony zamiast DLC jak w przypadku MarioKart8 może świadczyć tylko o tym, że zmian i świeżych pomysłów będzie naprawdę sporo.

Pokemon Violet/Scarlet - idą w hurt, pokemony mają swój tłumny żelazny elektorat, więc o sprzedaż nie ma co się martwić, może trochę o jakość...

Mario i Kórliki 2 - crossover nie powinien mieć jakiejś ogromnej obsuwy, więc 2022 to realny termin. Ja niestety na premierę nie biorę - gry Ubi za szybko tracą na wartości, plus wydawanie po jakimś czasie edycji kompletnych (patrz: poprzednie Kingtom Battle) - nie lubię płacić aż tak dużego podatku od nowości.

Bayonetta3 - czekam. Jesień 2022, może?

 

No i czy w tym roku doznamy jakiegoś niezapowiedzianego jeszcze tytułu? Po spodziewanej obsuwie nowej dużej Zeldy, port WindWakerHD z WiiU wydaje się być dobrym pomysłem na wypełnienie powstałej pustki w sercu lineupie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Damk napisał:

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - czy ładna oprawa graficzna przyniesie ze sobą pokaz slajdów tak jak w przypadku Hyrule Warriors: Age of Calamity? Czy dadzą radę wydusić coś jeszcze z ponad 5 letniej tabletokonsolki, czy to już koniec ładnych musou w 60 klatkach na Switchu?

 

W to będzie na*ierdalane w lato na nic tak nie czekam

A z Age of Calamity, to nie jest aż tak źle, ludzie robią bardzo złą reklamę tej gierce a szkoda bo jest to wspaniała rozrywka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...