Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, funditto napisał:


Oni zawsze tak piszą i za każdym razem co najmniej dwa-trzy tytuły przekraczają okres, na którym się mają skupiać podczas prezentacji 

Dokładnie. Ale też na okolice lata/E3 też muszą coś zostawić.

 

Fire Emblem i Xeno3 raczej będą - jak słucham sobie w tle:

No i tak mi się przypomniało, że trochę takich nad-indorów jest co by można też wrzucić, np. Sports Story (Golf Story cudna gierka), Silksong.

 

Jezu, Niny ostatnio coś tak średnio, ale UWIELBIAM te ich directy. Niby człowiek za mocno się hajpuje, ale zawsze tego jest sporo, dużo nowości, fajny format (szkoda, że bez Reggiego). Nie wiem jakoś to pode mnie jest dobrze skrojony format. Lepszy od konkurencji.

 

Ale jak pomyślę, to w sumie całkiem sporo stuffu wychodzi teraz, który mnie jara. Kirbas (no lubię tego różowego skur'wysyna), Triangle Strategy i nawet Advance Wars.  

Odnośnik do komentarza

Jak już nie raz wspominałem okres Directa to dla mnie czas magiczny, to wyczekiwanie w lutym/wrześniu na ogłoszenie, potem jaranko i samo nakręcający się wewnetrzny hajp, aż w końcu sam Direct i to rozczarowanie po:banderas:. Nikt i nic nie zastąpi tego wspaniałego uczucia! Więc co by nie ogłosili i tak będę sie dobrze bawic. Może sobie jakieś bingo przygotuję tym razem. Generalnie najbardziej czekam na coś z Xeno i Fire Emblem + chciałbym jakieś zaskoczenie jak 3 lata temu kiedy ogłosili Astral Chain. Oceniając szanse, coś Xeno related myślę że tak samo prawdopodobne jak na poprzednim directcie czyli 50%, będzie albo nie będzie, ale imo im dalej od premiery Xeno 2 tym z większą nadzieją mozna spogladac na nastepne directy (ameryki tu nie odkryłem w sumie :D). O remakeach Fire Emblem mówiło się już rok temu, ale nic jak na razie się nie sprawdziło, może tym razm, aczkolwiek obstawiam że przed premierą Advance Wars nic o FE nie usłyszymy. Zelda by mi jeszcze zrobiła dzień, ale tu myślę że czekają do E3. 

Edytowane przez voi tekku
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, voi tekku napisał:

O remakeach Fire Emblem mówiło się już rok temu, ale nic jak na razie się nie sprawdziło, może tym razm, aczkolwiek obstawiam że przed premierą Advance Wars nic o FE nie usłyszymy.

Jak sobie bredni insajderów słucham to jest mowa o nawet potencjalnie dwóch FE :D

Remake'u Genealogy Wars (nie opuściła Jap) i nowym o twórców FE3H.

 

No i jakieś dowcipasy:

Eh remake to tak, ale coś czuję że do Nintendo Online SuperŻeHOHO_DLC dorzucą, jeśli w ogóle.

 

A i jeszcze o jakimś casualowym badziewiu, co nikt nie chce, a jest do każdego mówią. Cokolwiek to znaczy. Może coś ala 52 table games czy co to było w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...