Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

:yuno: będą kiedyś te GameBoye na tym hybrydowym zasrańcu czy już nigdy się tego nie doczekam. Mogą sobie te Sege i N64 wsadzić. Czemu nie mogę kupić sobie po prostu Pokemonów z GBC/GBA w eShopie. Mam GBC w domu, mam oryginalne Yellow i Gold ale co mam sobie oczy wypalić na tym ekraniku. Pozywam Nintendo, idę do sądu. Zasrane chińczyki. Mogą mi joy cony zacząć driftować, mogą się chybotać na wszelkie strony świata ale mnie to zupełnie nie denerwuje. Bo to jest konsolowa magia i dusza ale żeby nie chcieć po prostu umieścić starych gierek żeby zarobić hajs to tego to ja nie mogę ogarnąć. :yuno:

Odnośnik do komentarza
On 8/18/2022 at 10:32 AM, Krzysztof93 said:

:yuno: będą kiedyś te GameBoye na tym hybrydowym zasrańcu czy już nigdy się tego nie doczekam. Mogą sobie te Sege i N64 wsadzić. Czemu nie mogę kupić sobie po prostu Pokemonów z GBC/GBA w eShopie. Mam GBC w domu, mam oryginalne Yellow i Gold ale co mam sobie oczy wypalić na tym ekraniku. Pozywam Nintendo, idę do sądu. Zasrane chińczyki. Mogą mi joy cony zacząć driftować, mogą się chybotać na wszelkie strony świata ale mnie to zupełnie nie denerwuje. Bo to jest konsolowa magia i dusza ale żeby nie chcieć po prostu umieścić starych gierek żeby zarobić hajs to tego to ja nie mogę ogarnąć. :yuno:

 

I dlatego warto posiadać 3DS

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, creatinfreak napisał:

Gdybym chciał zmienić konsolę to wystarczy, że mam online i pobiorę save na nowej konsoli? Czy muszę przenosić dane poprzez połączenie dwóch konsol? Dopytuje bo Nintendo jest trochę upośledzone pod względem sieciowym. 

Możesz jedno albo drugie. Jak sprzedawałem pierwszego Switcha a Oleda jeszcze nie było od ręki to musiałem zabulić ten abonament a potem po zalogowaniu się na nowej konsoli sobie z chmury pościągalem co chciałem.

Odnośnik do komentarza

Normalna konsola bardzo dobra. Jeśli zmieniasz konsole na amen, a nie chcesz dwóch naraz, to przenoszenie konta jest łatwe, wszystko ściągasz i w sumie tyle. Zapisy w chmurze działają same i nie ma prawie nigdy problemów. Bez konta online można tylko przenieść wszystko w jedną stronę, zostanie usunięte z poprzedniej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem, nie potrafię połączyć konsoli z hotspotem z telefonu, próbowałem sporej ilości "rozwiązań" ale żadna nie pomogła (m.in zmiana DNS, kombinowanie z zabezpieczeniami, zmiany hasła na hotapocie oto)

Dodam tylko że konsola bez problemowo połączyła się z tefonem kolegi. Wyskakuje blad 2110-2003

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza

Już 55 gier firstparty przekroczyło milion sprzedanych egzemplarzy na Switchu. Tutaj źródło i lista:

 

https://www.nintendolife.com/news/2022/08/nintendo-switch-worldwide-software-sales-update-cesa-2022-super-mario-3d-all-stars-pokemon-zelda-and-more

 

Na liście nie ma jeszcze Xenoblade 3, więc pewnie już 56, a do końca roku jeszcze Splatoon 3, Bayonetta 3 i nowe Pokemony 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Plotki:

Ale jak to będzie port na porcie (bo gdzie tam remaster) to trochę słabo. Tzn. Wind Waker jak najbardziej, bo nie grałem, ale kurde. Ktoś tez pisał gdzieś, że fani gamecube będą zadowoleni. Przyznam, że przez takie coś jaranko słabe.

 

Ale z drugiej - będzie pewnie botw2.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, XM. napisał:

Bardzo mało od nich wymagasz z tym 720p, Ale w sumie się nie dziwię - nic więcej niż to nie oczekiwalbym od Nintendo z następna konsola.

Wiadomo, że idealnie by było 1080p handheld, bo wtedy skalowanie do 4k najlepsze, ale gry 1st party potrafia latać ~360p

 

Trochę nie rozumiem dlaczego się tak dzieje. Przecież devi wiedzą z jakim sprzętem mają do czynienia to nie powinni robić tak "dobrej" grafy jeżeli muszą zjeżdżać z rozdzielczością i fps tak nisko. Wyobrażacie sobie, żeby teraz na ps5 i series X gry latały w 720p żeby tylko wyciągnąc lepszą grafę? ; p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...