Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kiepsko zrobiona od strony technicznej, gra działa w 30 klatkach na ps4. Oba doomy w 60. 
 

Zarówno Wiedzmin jak i obie części Dooma nie działają w 720p na Switchu także nie spodziewałbym się cudów. Szczególnie ,że Automata na premierę PS4 i PC miała problemy techniczne.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ukukuki napisał:

U mnie od czasów SD, switch do exów (tych dobrych o co ostatnio ciężko :reggie:) a PC + SD do ogrywania gierek z PC. Takiego Eldenka ogrywałem stacjonarnie + w podróży na SD. 

 

Ciekawe co tam Nintendo wsadzi do następcy Switcha. 

 

 

 

 

Mają podpisaną umowę z Nvidią na 20 lat, więc może Pascal czy co tam jest. Rzekomo Furukawa twierdził ostatnio, że firma ma zamiar skończyć z wydawaniem przestarzałego technicznie sprzętu na starcie, więc fingers crossed abyśmy przy Switchu 2 dostali takiego Steam Decka albo coś jeszcze lepszego (tia....widać, że wierzę w Mikołaja)...

Odnośnik do komentarza

Akurat w potwora jeśli chodzi o moc nie wierzę. Po pierwsze Nintendo nie jest skłonne tracić na sprzedaży sprzętu a dwa celują jednak w niedzielnych graczy a tutaj istotna jest cena. 

 

Bardziej interesuje mnie co Nintendo znowu wymyśli :reggie: Co do mocy pewnie będzie to coś porównywalne do PS4 może w połowie drogi do PS4 Pro jak dobrze zawieje. 

Odnośnik do komentarza

Wyciek danych Nvidii coś tam sugerował, że będzie wsparcie dla DLSS i Ray Tracingu, więc może nie będzie tak źle.

 

 

Cytat

One very interesting part of the Nvidia leak is the mention of "nvn2" which seems to be the graphics api for the Switch successor. The original Switch api is just "nvn". Meanwhile, nvn2 is based on Ampere with ray tracing support and DLSS 2.2, all things that you can find in current gen hardware

 

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli Nintendo chciałoby dopłacać do interesu, to ile im to da? Deck jest nawet dla klienta trzykrotnie droższy od Switcha, dużo większy i dużo cięższy, no dziwne by było jakby nie był mocniejszy sprzętowo lol. Poważna rozkmina w firmie.

 

Pececiarze od dekad zawsze to samo piszą o konsolach, zawsze konsole są przestrzałe i w ogóle do tyłu i bezużyteczne i ręce bolą mdr, nic w tym się nie zmieni bo i po co. Ludzie grają na czym wolą i tyle. 

 

"Mocny" Switch wydaje mi się być fizycznie niemożliwy z ww. powodu. Jeśli Deck przy wymienionych cechach (i cenie którą Gabe często opłakuje w wywiadach jako zbyt niską... i produkcji która podobno szybko rośnie, ale na razie osiągnęła jakieś okolice stu tysięcy!) jest jaki jest, to widocznie nie ma żadnych szans na Switcha o takiej "mocy". Konsola Nintendo musi być dużo tańsza, musi mieć bajery i musi być produkowana w milionach, tego chyba każdy jest pewien. Więc na podobne efekty przy znacznie bardziej ograniczonych warunkach nie może być szans.

 

 

I prędzej liczę że cokolwiek w tym zmieni krach na rynku kryptowalut, niż jakikolwiek postęp na świecie, co za czasy.

Odnośnik do komentarza

Nie myślę żeby następca Switcha musiał być koniecznie o mocy i gabarytach Decka czy jakiegokolwiek innego pocket PC na rynku (o czym ludzie najwidoczniej tutaj zapominają, robiąc z Decka jedyne na rynku urządzenie takiego typu obok Switcha mdr) Swoją drogą Deck jest też jednym z najcięższych np Aya Neo Air waży około 400 gram, gdzie ten pierwszy 669. 

Tak czy inaczej nie wiem fajnie by było zobaczyć w końcu jakieś nowe xenoblady, które nie byłyby rozmazanym gównem, polane w pięknym art style albo 2d pixelartowe Turtlesy, które nie dropią fpsów w coopie. O wspomnianej komunikacji głosowej czy nawet prostym wysyłaniu wiadomości do znajomych nie będę już powtarzał ale rozumiem, że dla "przenośnej" konsoli do gier za 1600 zł to już zbyt duże życzenie eot.

 

2022060701510400-8625352D7931559E8BE3042D46DE9738.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2022 o 11:22, Pupcio napisał:

Rejos to wyższy byt, nie obowiązują go ludzkie normy

 

cyfry są wygodniejsze od pudełek niezależnie od sprzętu. Świat idzie do przodu, przyzwyczajenia także, pudełka dalej czasem kupuję (nawet kilka gier w ostatnim czasie kupowałem w pudle na nowo, żeby mieć chociaż jakąś małą kolekcję na półce), ale jednak cyfra wygrywa, zwłaszcza dla gier w które gra się z doskoku, albo które wiadomo, że będą na stałe w kolekcji. Kwestię wygody gamepassa/ps plus premium pominę bo to inny temat ;) 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...