Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wyjaśnijcie mi proszę, w jakim stopniu problem green tintu dotyka switch oled. Czy dotyka on raczej większość egzemplarzy, czy może tylko niektóre? Pytam, bo dzisiaj mam odsyłać moją sztukę, ze wględu właśnie na green tint. Co prawda nie ma jakieś tragedii, ale na grupie switcha pierw napisali, że raczej większość egz. jest wolna od tego problemu, temu zdecydowałem zwrócić moją sztukę, zaś jak już zleciłem zwrot, ktoś napisał, że większość ma ten problem w większym bądź mniejszym stopniu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Warto próbować, czy małe prawdopodobieństwo, że trafię dobrą sztukę?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście możliwe jest korzystanie z tych samych gier i save'ów (PRAWIE każda gra ma cloud save - Animal Crossing i Pokemony chyba nadal nie mają). Jest to nieco uciążliwe jeśli chciałbyś faktycznie switchować cały czas. Trzeba nieco klikać i uważać, zwłaszcza że jeśli będziesz jednego brał w podróże, to on będzie pewnie często bez podłączenia do internetu. Najlepiej chyba ustawić tego "do podróży" jako primary konsolę, wtedy on będzie w miarę normalnie pykać, a ten w domu będzie się łączyć z internetem, sprawdzać czy nie grasz na drugim i pozwalać dość szybko na granie w dane pozycje.

Odnośnik do komentarza

Niestety żeby zmienić maila musisz się zalogować obecnym mailem na konto Nintendo, potem wklepać jeszcze kod z wiadomości która przyjdzie na starą skrzynkę i dopiero możesz edytować. Bez tej skrzynki nie zrobisz nic, może jak napiszesz do supportu to Ci pomogą, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza

Plotki mówią o Mario Królikach 2 i o Personach 3-5. I te zapowiedzi mnie nie interesują, bo Mario Króliki nawet jedynka nieruszona, a od Persony odbiłem się wiele razy na Vicie. W sumie nawet nie wiem co bym chciał na tym Direct zobaczyć. Z realnych rzeczy chyba nic. A z marzeń konwersje wszystkich Metal Gear Solidów i porty jakiś gier Rockstara. RDR, GTA 4, Bully - whatever :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...