Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

@Pupcio ale to nie moja wina, że świat gierek to dno i 3 metry mułu :/. No serio nie moja. Ładowałem swoje środki pieniężne zawsze w te najlepsze dziś już kultowe tytuły. DLC kupowałem tylko te duże, osobne dodatki niosące nową zawartość. Nigdy nie kupiłem skrzyni złota w mobilnej jak i normalnej gierce. Ten syf cały i gówno to nie moja sprawka. Ja chce tylko stare dobre gierki żeby się dobrze bawić i tyle. Jak nie to zlewam ten gejming pindolony w pizdu i zajmę się hodowlą jedwabników.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Krzysztof93 napisał:

Bo jak z natury jesteś realistą dzisiaj to nie masz żadnych wymagań do świata gierek bo to jest dno i 3 metry mułu. Wybacz.

nie wiem gdzie Ty byłeś w ostatnich latach, ale jeżeli uważasz, że cały rynek gier to dziś dno i kilkunastoletnie gry to jedyne co Ci ta branża moża zaoferować, to chyba masz mocno ograniczone podejście do naszego hobby

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Mało wymagasz :(

 

Czy ja wiem czy tak mało.. do końca roku na Switcha wychodzi kilka mocnych tytułów: nowe Pokemony, Mario + Rabbids Sparks of Hope, Bayonetta 3, Harvestella i Dragon Quest Treasures. Niedawno wyszedł też Splatoon 3, więc nawet nie licząc gier z wcześniejszych miesięcy tego roku (Kirby and The Forgotten Land, Pokemon Legends Arceus, Xenoblade Chronicles 3, Triangle Strategy, Live A Live) Switch miał fenomenalny rok. Jeśli, więc dorzucą do tego Wind Wakera lub Advance Wars i kolejne DLC do Mario Kart to też będę zadowolony. Mam też PS5 i XSX i na obu tych konsolach łącznie miałem  mniej ciekawych gier w 2022 do sprawdzenia (nawet przy doliczeniu multiplatform)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

Nie pisali, że będą tylko i wyłącznie gry wychodzące tej zimy więc:

 

Zelda Wind Waker 

Zelda Twilight Princess

Trailer BOTW2 i ujawnienie oficjalnego tytułu gry.

Metroid Prime Remake

Nowy Fire Emblem

 

bet-button.gif

 

 

Pisali ze skupia sie na tym co wyjdzie tej zimy. Mozliwe ze niespodzianki beda ale to Nintendo wiec spodziewaj sie najgorszego.

Odnośnik do komentarza

Porty portami, ale w tym roku Switch dostanie łącznie z 15 czy 16 exów także niech lepiej Sony i szczególnie MS wezmą się do roboty ;)

2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Pisali ze skupia sie na tym co wyjdzie tej zimy. Mozliwe ze niespodzianki beda ale to Nintendo wiec spodziewaj sie najgorszego.

 

"Mostly focused" czyli równie dobrze mogą pokazać 2-3 tytuły wykraczające poza marzec 2023. ;)

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

Porty portami, ale ogólnie w tym roku Switch dostanie łącznie z 15 czy 16 exów także niech lepiej Sony i szczególnie MS wezmą się do roboty ;)

 

Trochę nie kumam. Nie ważne, że dostajemy ROMy 1:1 za 2.5 bomby, ważne że exy? :) 

Odnośnik do komentarza

Pokemon Legends Arceus

Pokemon Violet/Scarlett

Kirby and The Forgotten Land

Bayonetta 3

Xenoblade 3

Splatoon 3

Triangle Strategy

Live a Live

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Switch Sports

Mario Strikers

Harvestella

Dragon Quest Treasures

Fire Emblem Three Hopes

 

Potencjalnie jeszcze Advance Wars, Metroid Prime Remake i Zelda WW/TP.

 

Jak to jest słaby lineup, to nie mamy o czym mówić.:sonkassie:

 

A jako że nie miałem Wii/WiiU to tym lepiej dla mnie.

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jak co kilka miesięcy znowu ta sama głupia dyskusja..

 

Exy na Switcha: Animal Crossing New Horizons, Astral Chain, Bravely Default 2, Fire Emblem Three Houses, Kirby and The Forgotten Land, Luigi's Mansion 3, Mario + Rabbids, Mario Tennis Aces, Metroid Dread, Paper Mario: TOK, Pokemon Legends Arceus, Pokemon Sword i Shield, Ring Fit Adventure, Shin Megami Tensei V, Splatoon 2 i 3, Xenoblade 2 i 3, Super Mario Maker 2, Super Mario Odyssey, Smash Bros Ultimate, Triangle Strategy i Yoshi's Crafted World 

 

Wywaliłem średniaki (Arms, Mario Golf i Strikers, Kirby Star Allies, MUA 3, New Pokemon Snap), indyki (Cadence of Hyrule), musou (Hyrule Warriors i Fire Emblem Warriors) i gry typowo casualowe (Brain Age, Switch Sports, Labo), żeby @Pupcio i inni nie zbijali tego argumentem o poziomie gier.

 

To ile jest exów na PS5 i Xboxa ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, funditto napisał:

Jak co kilka miesięcy znowu ta sama głupia dyskusja..

A udało im się kiedykolwiek popsuć wam zabawę i radość? To jak ten mem z białą czekoladą. Chuj mnie obchodzi, że to technicznie nie jest czekolada skoro mi smakuje. Walić te inteligentne rozważania o tym co jest nową grą w pełnym tego słowa znaczeniu a co nie. Ja tu czytam od zawsze, że Switch to bieda a jakoś na Switchu gram najwięcej (choć już i tak ledwo co). Kózka nogę złamała a karawana jedzie dalej kwiecień plecień kurwa jak to przysłowie mówi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...