Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

-M+R Sparks of Hope na październik,

- Blanc - pierwsze słyszę, a bardzo mnie zaintrygowało 

- demo Live a Live - trzeba sprawdzić 

- shadowdrop kolekcji Portal

- Nier Automata 

- na koniec Persony, które wielu chciało zobaczyć na Switchu 


Jak na na Partner Showcase to bardzo dobry Direct 

a Dragon Quest Treasures i Harvestella były wcześniej zapowiadane ? 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dużo chińskiego klikania w niedubbingowane dialogi, ckliwe historyjki i dużo dobra dla zboli. Forumek będzie ukontentowany.
A tak bardziej poważnie to dobry Direct, może nie dla mnie te turowe klikadełka w małe blondyneczki ze spiczastymi uszkami ale znam ,,moc'' tych marek i tytułów także rozumiem, że zbole będą zadowolone.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Dużo chińskiego klikania w niedubbingowane dialogi, ckliwe historyjki i dużo dobra dla zboli. Forumek będzie ukontentowany.
A tak bardziej poważnie to dobry Direct, może nie dla mnie te turowe klikadełka w małe blondyneczki ze spiczastymi uszkami ale znam ,,moc'' tych marek i tytułów także rozumiem, że zbole będą zadowolone.

 

W tym roku Automata skończona, więc czas przejść jeszcze raz tylko przenośnie.

Cieszy też, że Persony w końcu dotarły na Switcha.

Harvestella wygląda też całkiem dobrze - lubię Harvest Moony/Rune Factory, powinno mi przypasować.

Odnośnik do komentarza

Oby tylko Automata działała znośnie, specjalnie tyle lat odkładalem zakup na PS4 z nadzieją że wyjdzie na NS <3

P5 Royal spoko, mam podstawke na PS ale nie chciało mi się przy tak dużym tytule siedzieć przed TV, takie gry wolę ogrywać przenosnie, więc pewnie też kiedyś kupię na promocji. 

 

Fajnie też że dali demko LAL. 

 

Szkoda że w tym roku taki ubogi direct (tzn jak na mini partner showcase byl calkiem niezly), lubiłem te duze directy z E3 + 3 dni tree house, mam nadzieję że za rok wrócą z taką formułą. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie parodią jest, że DQ X Offline jeszcze nie ma zapowiedzi na zachód. Sami producenci zarzekali się kiedyś, że chcieli aby zachodni gracze mogli poznać tę historię, nawet bez modułu sieciowego (zapewne żeby nie robić konkurencji FF XIV). Z tego co wiem japońce będą mogli w tej wersji potem przenieść swoją postać do wersji online, ale co to za problem po prostu tą opcję wyciąć u nas + jakieś fabularne dlc mają być.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Homelander napisał:

A ja się nad Portalem zastanawiam. Nigdy nie grałem, a oceny kosmos. Ktoś poleci?

Oszkurła, no jak nie grałeś to jest no-brainer. Jedynka taka niemal 100% logiczna gierka z podziałem na levele, dwójka to już fabularna przygoda pełną gębą z zagadkami portalowymi w tle. Obie zajebiste, a cake is a lie

Odnośnik do komentarza

Doom to chyba jedyna jeszcze bardziej wymagająca sprzętowo gra, jaka została sportowana na Switcha, ale jakoś nie wiem czy wierzę, żę Japończycy mogą poświęcić tyle roboczogodzin na przerabianie gry sprzed 10 lat na Switcha. Doom też jest w rozdzielczości 720 teoretycznie, ale w praktyce tylko jak stoisz w pustym miejsce, poza tym zaczynają się wszelakie tricki, ale też nie wiem czy ma to takie znaczenie, jak w Automacie, w Doomie rzadko jest czas patrzeć na piksele, bo jakby zwolnić tempo i się przyglądać to wiele rzeczy prędzej wygląda jak 360. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...