Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, devilbot napisał:

Ja tam biorę Kirbyego na premierę bo znam temat i wiem, że będę się świetnie bawił. Advance Wars rozważam ale niestety wygląda gorzej od oryginału na gba, a chcą za to pełną cenę.

 

To najlepszy Kirby 2D? No chyba nie chcą pełnej ceny za AW, w Irlandii kosztuje 49e, większość gier jest po 59, tylko za Zeldę i tak jak ktoś wspomniał za SSB. Ultimate życzyli sobie 69e. Więc u Nintendo różnie z tymi cenami, porty z WiiU też często były za 54e i szybko taniały do 49e.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

To najlepszy Kirby 2D?

Ciężko powiedzieć. Dużo odsłon jest spoko no ale niech będzie dla mnie najlepszy z tych 2,5d to któryś Kirby z trzech - Return To dreamland, Planet Robobot, Triple Deluxe. Te trzy to naprawdę top. Ich podsumowaniem miało być Kirby Star allies ale średnio wyszło. Kirby Super Star było lepszym podsumowaniem ery klasycznego 2D swego czasu.

 

kpxmnmm4zwc11.thumb.jpg.7e5796773271bf9de900d1a31056ad79.jpg

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie mogę sprzedać, nawet za pół ceny nówki (łatwo dostępnej za 50 euro). Ale to normalne, ile razy jak jestem w Polsce to w 1 dzień sprzedaję gry za cenę, której pół roku nie mogłem dostać u siebie.

Rynek na Switcha w Polsce jest zarąbisty, jak dobrze pójdzie to i zarobię na grze którą przeszedłem.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czym będzie Switch2. Bo jakoś nie wierzę, że będzie bez jakiegoś nowego gimmicka i jeb wincyj mocy. Plus czy zrobią wsteczna, bo jak tu zarabiać na portach. Do tego czy to dwa lata, czy może dłużej.

 

Ale bym w porty z Wii pograł... Last Story np. Baiten Kaitos (gry Minolithu) jakby nie były odpitolone na kolanie to też by było miło.

Odnośnik do komentarza

Konsole przenośne Nintendo zawsze były połączone ciągiem logicznym, aż do momentu gdy stawiali wszystko na głowie wyskakując z jakimś szalonym pomysłem.

 

GB -> GBC -> GBA

DS -> 3DS

SW -> SW2 czyli Switch z twistem, raczej nie odetną się grubą kreską od tego co wypracowali.

Odnośnik do komentarza

Z next genowym switchem Nintendo będzie miało trochę zgryza. Co wg mnie stało za sukcesem switcha?

- idealnie wypalił pomysł na hybrydowosc

- dobre gierki od Nintendo

- wypełniony lineup (były lata, że praktycznie co miesiąc była mocna premiera exa)

 

Switch2 jako to samo tylko mocniejsze już nie będzie miało takiego efektu wow. A duża część targetu Nintendo ma raczej wywalone w specyfikację. Dobre gierki jak zawsze będą. A lineup? Tu może być mocny zgrzyt bo nie ukrywajmy, że ten zapełniony lineup w gruncie rzeczy powstał dzięki martwemu WiiU i portowaniu z niego wszystkiego co nie uciekło na drzewo. Co innego port dobrej gierki, którą mało osób kupiło bo nikt nie miał WiiU, co innego portowanie gierek ze switcha, które nabyły grube miliony. No i efekt "teraz to mam przenośnie" też znika.

 

No ciekawi mnie co tam wykombinują 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Ogólnie się zgadzam, ale jaki to będzie twist? Dodanie 3D? Drugi ekran? Projektor? VR? Jakoś nie chcę tylko lepszych bebechów. I sukcesu jakoś takiego jak przy Switchu nie czuję, bo jak miałoby się sprzedać? Że silniejsze? Jakoś wątpię. Gimmick fajny, o to prędzej. W ogóle coś ostatnio mało innowacji. Labo jakie nie było, ale czuć było pomysł.

Odnośnik do komentarza

Labo było spoko,  durna opinia że to tylko kartony jest krzywdząca. To był kapitalny pomysł jako zabawa dla młodszych i rodziców, działało świetnie, minigry były pomysłowe, a frajda że składania i kreatywnego wymyślania była prawie jak przy LEGO. Szkoda, że to nie wypaliło, wręcz byłem pewny że będzie odwrotnie. Może z ceną przesadzili ale z drugiej strony planszówki też potrafią tyle kosztować, a tam faktycznie sama tektura bez gierek na kardridzu. Kupiłem jeden zestaw za 60zl jak już to latało w przecenach bo umierało i absolutnie nie żałuję.

 

Mi najbardziej szkoda na switchu ring fita, sama gra i pomysł to mistrzostwo ale właśnie tu mi szkoda, że więcej gierek pod te kółko z pilatesa nie zrobili.

Odnośnik do komentarza

Ja się bawię obecnie Labo z dziećmi i jest wg mnie tak:

+ pomysłowość jest

 

i to w zasadzie tyle. Wszystko psują następujące rzeczy:

- to kartony więc są po prostu delikatne. Moje dzieciaki uszkadzają regularnie coś i naprawiam póki się da

- krok w tył z precyzją. Wiiloty miały jej więcej

- nawet jak joye są 20cm od switcha w formie "domku" i "komina" to potrafi je rozłączyć. To jest kryminał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...